kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Gontar.EA 

"Світле Відродження" інформує про загрозу

Новостворена Соціально-Правозахисна громадська організація "Світле Відродження"розпочала активну роботу у втіленні соціальних программ щодо звільнених осіб, хворих на ВІЛ-СНІД та туберкульоз.

Перш за все ми звернулись до міського голови з метою з'ясування його ставлення до цієї проблеми. Під час бесіди В.Ніколенко висловив своє "нібито" небайдуже ставленя, та надав розпорядження про виділення приміщення. Не будемо брати до уваги відмову деяких посадовців щодо фінансування даної соціальної роботи з міського бюджету Канева, на що чітко вказує п.г ч.1 ст.91 Бюджетного кодексу України.

Але про це згодом.

Цікавий факт - у програмі кандидата на пост міського голови В.Ніколенко взагалі відсутні посиланя на боротьбу з наркоманією, туберкульозом, ВІЛ-СНІДом. Проблема у місті Каневі кричуща.... Так, за офіційними данними Канівської ЦРЛ, на обліку зареєстровано 114 ВІЛ-інфікованих осіб, і їх кількість постійно зростає.

За повідомленням Черкаського обласного центру профілактики та протидії ВІЛ-СНІД в Канівському районі найбільша кількість хворих серед всієї області, і досягає кількості близько 1000 осіб. Тобто, з цих даних слід розуміти, що в Канівському районі постіно прогресує і зростає кількість захворювань. Хіба це не кричуща проблема???

Так само проходить і проблема туберкульозу.

Насамперед це звільнені з місць позбавлення волі особи, їх дуже багато і вони просто ходять серед нас з вами, кашляють, чихають і створюють загрозу захворення нашим дітям, нашому поколінню. Міська влада замовчує цей факт, але слід замислитись - чи не захворіють завтра і мої діти???

За відсутності допомоги цим громадянам, вони просто блукають вулицями міста, вживають наркотики (які вільно зараз продають в каневі) та скоюють нові злочини. Як заявив начальник Канівського райвідділу УМВС в Черкаській обл., збільшилась кількість крадіжок та пограбувань.

Пора вже зрозуміти та почати шукати вирішення кореню проблеми. Не намагайтесь вирішити слідство - спробуйте вирішити причину, і тоді буде результат.

До сьогоднішнього дня міська влада так і не надала нам приміщення. Комунальне майно в особі Лупини надає нам перелік всіх приміщень, але підпорядковані міській раді начальники відділів з особистих, чи з указівок згори відмовляють підписувати документи. Так, депутат Канівської міської ради, нач. відділу освіти Голда - перша, яка відмовила підписувати документ, посилаючись на те, що не хоче, щоб на її території ходили хворі та звільнені особи. Дивне посилання, адже у неї на території знаходяться всі соціальні служби, до яких ходять і хворі, і звільнені, тощо.

У нас постає лише одне враження - пані Голда як депутат не компетентна у своєї роботі, чи??? Схоже, вона не гідна цього звання та підпадає під ознаки закону України "Про запобігання та протидію коррупції" та ст 364, 364-1 Кримінального Кодексу України. Слід замислитись, за кого голосувати на наступних виборах.

З повагою, голова СПГО - "Світле Відродження" Гонтар Євгеній Анатолійович.

Gontar.EA

10 квітня 2012, 09:08

Теги статті:
міська влада  ВІЛ  СНІД  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 17

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Про таємниці Кременчуцького водосховища, "сук" та серфінг

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

polytrack
@Poly Track У вашому магазині я маю багато варіантів, коли хочу купити плитку для підлоги.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
@ Block Blast Game And even more so - the Supreme Court of Ukraine, and not just to collect money from debtors.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [3]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [3]

vlada
А чому комісія ходить без виконавчої служби? Навіщо у нас виконавча служба? Щоб виконувати рішення усіх судів, а тим більше - Верховного суду України, а не тільки стягувати кошти з боржників.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [3]

Dariuuff
@Geometry Dash Виглядає чудово
Душові кабіни [1]

Dariuuff
Досить далеко від мого району
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"