kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Влада 

Томенко просить Президента роз’яснити, для кого в Каневі збудовано вертолітний майданчик

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко просить Президента України Віктора Януковича роз’яснити, для кого в Каневі збудовано вертолітний майданчик - для глави держави чи для всіх.

Як повідомили УНІАН у прес-службі М.Томенка, відповідне звернення він направив на ім’я В.Януковича.

У ньому віце-спікер нагадує, що ще восени минулого року був урочисто відкритий вертолітний майданчик біля Тарасової гори в с. Пекарі Канівського району (Черкаська область), будівництво якого здійснювалося за державні кошти та було включено до плану реалізації Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Він наголосив, що з і так небагатого державного бюджету України на будівництво згаданого майданчика, розрахованого на 10 вертольотів, було виділено майже 100 млн грн бюджетних коштів. А нещодавно було прийнято рішення про виділення ще 27 млн грн з бюджету на впорядкування його території та укріплення берегової лінії.

М.Томенко також повідомив Президенту, що навесні цього року він двічі направляв звернення голові Національного агентства України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, а також віце-прем’єр-міністру - міністру інфраструктури з проханням визначити умови організації перельоту до Шевченківських місць групи журналістів, приурочених спочатку до дня народження Кобзаря, а згодом до дня його перепоховання в Україні. М.Томенко зазначив, що в результаті формального пересилання запитів він отримав майже ідентичні відповіді, в яких просто констатується факт не завершення до цього часу процесу сертифікації вертолітного майданчика та затримки його передачі до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

М.Томенко наголосив, що таким чином практично ігнорується заява Президента про гарантований початок експлуатації об‘єкту з весни цього року та його доступність для всіх. Віце-спікер нагадав Президенту його слова про те, що «…вже навесні цього року в усіх вас буде можливість відвідати Чернечу гору, побувати на могилі Кобзаря. До речі, і вертолітна площадка побудована для всіх».

Віце-спікер попросив Президента дати відповідні вказівки і визначитись, хто несе відповідальність за затримку введення в дію та обслуговування вертолітного майданчика, побудованого в с. Пекарі Канівського району, відкриття якого відбулося ще восени 2011 року. А також надати конкретну відповідь про перспективи організації перельоту до Шевченківських місць групи журналістів.

Підсумовуючи, М.Томенко наголосив, що «владі нарешті треба дати відповідь на питання: Канівський вертодром збудований за бюджетні кошти для Президента чи для всіх».

 

постiйна адреса статтi: http://economics.unian.net/ukr/detail/126884

Vuyko

8 травня 2012, 09:25

Теги статті:
канів лекарі  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 24

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою

Кожен знає свою роль.

1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада – це не просто бойовий підрозділ з історією.

У важкі часи ми або опускаємо руки, або закочуємо рукава та беремося до справи.

СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему

У цих поглядах – спокійна мрія про мир, про родини, про вільну Україну.

СТАЛЕВИЙ НЕРВ «ШКВАЛА»

Твоє завтра залежить від твого вибору сьогодні.

Закон має захищати тих, хто не може захистити себе сам

Обличчя різних поколінь.

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Грудень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"