kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева












Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > Олекса 

У Черкасах відбувся велелюдний мітинг "Україна – без Януковича! Черкащина – без Тулуба!" і пікет обласного Управління МВС

 

 

 

12 липня 2012 року Черкаська обласна організація ВО "Свобода" разом з іншими опозиційними політичними силами та організаціями провели велелюдний мітинг проти антинародної влади на Соборному майдані міста. Захід відбувся під гаслом "Україна – без Януковича! Черкащина – без Тулуба!" Після мітингу черкаські свободівці провели колону опозиціонерів до будинку обласного Управління МВС, де провели пікетування міліції.

Більше трьох сотень людей зібралися на Соборному майдані Черкас, аби висловити своє обурення антинародною політикою президента та його місцевих лакеїв, а також агресивним наступом на все українське – мову, національну пам'ять, культуру, традиції. Присутні засудили вчинення нападу на наметове містечко, ініційованого "губернатором" Сергієм Тулубом, який за відсутности якісних показників у розвитку Черкащини заповзявся знищувати будь-яких інакодумців на Черкащині.

Учасники скандували "Банду – геть!", "Спасіба житєлям Данбаса за Тулуба в Черкасах!", "Одна мова, одна нація, одна Батьківщина – це Україна!", "Владу – на вихід!", "Україна – без Януковича! Черкащина – без Тулуба!"

Під час мітингу свободівці презентували табличку, яка викриває справжню сутність теперішньої Черкаської ОДА: вивіска мала текст "регіональною" мовою ківалова-калєсніченка та українською: "АкупацЫонная данецкая маліна" – "Окупаційна донецька адміністрація". Свободівці на чолі з керівником обласного виборчого штабу Едуардом Леоновим та керівником обласної організації Юрієм Ботнаром вивісили цю табличку на стіні будівлі над парадним входом ОДА. За хвилину якийсь чиновник вийшов з будівлі й намагався привласнити майно громади, проте учасники мітингу переконали, що за крадіжку власности українців його можне бути суворо покарано, після чого вивіску повернули на місце.

Під час мітингу виступив керівник виборчого штабу ВО "Свобода" на Черкащині Едуард Леонов: "Український народ буде боротися зі злочинною владою виключно мирними засобами, бо вила та коси – це і є мирне знаряддя праці українців з дідів-прадідів, і сьогодні ми пліч-о-пліч маємо пройти Черкасами, щоби показати місцевим чиновникам і міліціянтам, які обслуговують злочинну владу, що українці їх не бояться, а ось їм вже треба боятися українського народу".

Керівник обласної організації Юрій Ботнар наголосив: "Сьогодні ми маємо готуватися до двох ключових подій: по-перше, маємо дійти до кожного українця та переконати його у невідворотності нашої перемоги над злочинним режимом і мотивувати разом перемогти Януковича на виборах; по-друге, маємо бути готовими захистити вибір українців від фальсифікацій будь-яким методом і способом. Для того, щоби переконати тих представників Януковича, які сьогодні допомагають йому здійснювати антинародну політику на місцях, припинити цю діяльність – ми маємо влаштувати їм повну, тотальну обструкцію. Не подавайте їм руки, не спілкуйтеся з ними, проявляйте свою зневагу, не підтримуйте добросусідських стосунків, адже прислужники Януковича – це не ваші друзі. Це ті, хто забирає ваші пільги, обкрадає наш бюджет, б'є ваших дітей, знищує вас самих".

Після мітингу відбувся велелюдний марш центральними вулицями Черкас до обласного Управління МВС. Під стінами головного міліційного органу в області відбувся пікет, де виступили побиті під час нападу на наметове містечко черкаські опозиціонери і свободівці. Учасники пікету висунули вимогу про відставку начальника УМВС Черкащини Валерія Дернового. Як зазначили свободівці, "така міліція нам не потрібна" – українській нації потрібна українська міліція. А міліція, що виконує злочинні накази антинародної влади, є антиукраїнською.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"  

Олекса

13 липня 2012, 13:36

Теги статті:
Народ - проти  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
turoc
14 липня 2012, 23:08

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 0
Як парламентські бандюки лохів «розвели»:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/okara/5000486c2b05b/ і хто в домі хазяїн
https://www.youtube.com/watch?v=mWqnZDlePrE
https://www.youtube.com/watch?v=SStejGGc0Sg&feature=related

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком

Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Популярні за тиждень:

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком [0]

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні [0]

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав

Гопак [1]

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"