kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева












Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > Роман 

І знову про дороги.....

І вкотре про дороги...

Роман

4 серпня 2012, 12:59

Теги статті:
дороги Канівський район  
Голосів:
4
04

Всього коментарів: 12

Сторінка коментарів: 1
balerina
4 серпня 2012, 14:40

IP: 91.124.33.xxx
Рейтинг: 1
так..дороги в Канівському районі відверто жахливі..але в місті дороги такі самі можливо трішки кращі..І як помітив автор статті що цією дорогою через кожну годину до столиці і інших міст їздять рейсові автобуси..наприклад: поки доїдеш до Миронівки то так перетрясе..таке відчуття..наче побував на американських гірках..до яких пір дороги будуть в такому жахливому стані? Коли керівництво району зверне увагу на цю проблему?Я так вважаю що якщо стан доріг не покращиться доведеться писати листа до Черкаської облдержадміністрації..щоб полетіла не одна голова високопоставлених чиновників Канівської райдержадміністрації!
LuckyLucciano

4 серпня 2012, 14:46

IP: 95.135.69.xxx
Рейтинг: 0
нормлаьная дорога только так которую турки делали! во дворах вообще ездить не возможно - яма на яме!
Роман
4 серпня 2012, 14:52

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: 0
balerina, чиновники з облдержадміністрації не вплинуть на райадміністрацію, тому що "батько" в обох один - і тих, и тих назначає наказом Президент.)
aspid

4 серпня 2012, 18:27

IP: 93.180.215.xxx
Рейтинг: 0
эх,дороги.....не будет в Украине дорог до тех пор ,пока будут деньги ходить,из общака до низу ...например автодор....просто НЕ доходят...тупо НЕ доходят....
safron
4 серпня 2012, 19:16

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: 0
Відео сюжет явно замовлений перевізником на приміських маршрутах.

В сюжеті показано все правильно і треба подякувати авторам і замовникам відео!

Дивує лише запитання в сюжеті: Хто ж буде ремонтувати дороги?!

Відомо хто, діюча влада.

А кому ж іншому теоретично можна було б доручити цю почесну місію? Це прямий обов"язок виконавчої влади. Що тут незрозуміло.
balerina
4 серпня 2012, 22:00

IP: 95.135.28.xxx
Рейтинг: 0
Роман, ну шо ж тоді робити?Доведеться тоді на пряму до Президента писати..він напевно ж знає про плачевний стан наших канівських доріг!
nnn1
4 серпня 2012, 22:53

IP: 93.75.175.xxx
Рейтинг: 1
Поділюсь враженням від однієї із доріг Київщини. А саме дорога від Димера до Сухолуччя. Ремонт її провели на протязі 1 ОДНІЄЇ неділі була вона точно в такому стані як на віцдео, стала не просто рівна і без вібоїн, а така як блюдечко. Ві можете пересвідчитись проїї довжину в любіх картах. Ці ж люди могли б від Канева до Києва створити таку ж дорогу на протязі місяця. Одне єдине гроші які потратили на нікому не потрібний "ВЕРТОДРОМ" потрібно було направити на ремонт дороги. До всього іншого скажу по відремонтованій дорозі на Сухолуцччя їздить Янукович на полювання. А Канів його жителі і взагалі вся Україна йому до сраки.
nnn1
4 серпня 2012, 23:05

IP: 93.75.175.xxx
Рейтинг: 1
Наскільки я зрозумів це той автобан який перетинає канівщину і черкащину про який теревенили регіонали. Чи може я помиляюсь і він пройде іншим шляхом?
Lmm

5 серпня 2012, 11:01

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: 0
Їжджу часто до Лазірців.В такому жахливому стані дорогу не памятаю.Чому не протестують перевізники?Де районне керівництво?Cкільки ще ми будемо гробити свою техніку?
volcitca

6 серпня 2012, 09:38

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Местами у нас просто Великобритания, ездим как у них по правой стороне;)
кто местный тот понимает, почему по встречке ездят, а туристы просто в шоке))
Дороги ремонтировать не будут, они лучше вертолетных площадок наделают. Это же дешевле!
Karlson

6 серпня 2012, 19:31

IP: 91.124.168.xxx
Рейтинг: 0
так дороги насправді жах, це робота армянтресту, тяп-ляп а би скоріше, але за роботу відвалюють їм добряче.
volcitca

7 серпня 2012, 08:34

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: 0
А как вам покрытие возле автовокзала?
При ходьбе он проваливается! Идешь словно по болоту и это притемпературе 30 по Цельсию и моим бараньим весом! как же он деформируется от автомобилей? Какая там уже колейность нас ожидает, а следовательно застой воды и снова ямы.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком

Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

sevas_ua
Продано!
Продам пральну машину Samsung 3.5кг.2500 грн. [1]

sevas_ua
Квартира уже здана.
Здам квартиру на довготривалий термін [1]

святослав

Гопак [1]

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"