kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Податкова 

Податкова інформує

 За «круглим столом»

В приміщенні Канівської ОДПІ відбулося засідання «круглого столу» з представниками підприємств з іноземними інвестиціями.

Засідання проводилося першим заступником начальника Канівської ОДПІ Верхогляд Н.М, фахівцями сектору взаємодії з ЗМІ та громадськістю .

Зі сторони підприємств з іноземними інвестиціями були присутні засновник ТОВ «Тріумф» Довга Т.О. та головний бухгалтер ТОВ «М+М» Захарченко Л.І.

Верхогляд Надія Миколаївна детально зупинилася на  шляхах покращення інвестиційного клімату в Україні та заходах, які вживаються податковою службою в цьому напрямку.

    Для забезпечення економічного зростання, сприятливий інвестиційний клімат на нинішньому етапі стає головною задачею. Потрібне радикальне поліпшення інвестиційного клімату, бо нині він, не дивлячись на очевидні позитивні зміни, залишається вельми непривабливим. Разом з тим, як показує наведений вище огляд, швидко змінити ситуацію практично неможливо. Багато процесів, як, наприклад, політична реформа, подолання корупції і інші інституційні зміни мають тривалий характер. Звідси принциповий висновок: розумна політика полягає в тому, щоб забезпечити якщо не швидке, то постійне і неухильне поліпшення ситуації. У інвесторів повинна скластися упевненість, що сьогодні краще, ніж вчора, а завтра буде краще, ніж сьогодні. Таким чином, потрібна довгострокова стратегія стимулювання залучення інвестицій, закріплена в державній економічній політиці.

 Надія Миколаївна детальніше спинилася на заходах, які здійснюються Державною Податкової Службою України в тому числі і Канівською ОДПІ в цьому напрямку. Так, ДПС України відкрито «гарячу лінію» «Пульс податкової».  Така інформаційна лінія відкрита з метою надання інформації платниками податків про неправомірні дії податківців. Скористалися  сервісом “Пульс податкової” вже 9 тис.платників податків. Працює лінія цілодобово.

Перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу- пріоритетний напрям діяльності  як податкової служби в цілому так і Канівської ОДПІ зокрема.
Задля цього сьогодні запроваджено нові сервіси.  З травня поточного року функціонує  Центр обслуговування платників податків. У Центрі платники податків отримують весь спектр адміністративних послуг, можуть звернутися до громадської приймальні, отримати консультації та роз'яснення  податківців. Відкрито в області представництво Центру сертифікації ключів-сектор реєстрації користувачів при ДПС у Черкаській  області Процедура отримання клієнтом цифрового підпису для подання звітності в електронному вигляді займає не більше 25 хвилин.

Надія Миколаївна зазначила,що у квітні 2012 року за ініціативою ДПС Українибуло проведено дослідження серед керівників американських,європейськиї та українських компаній-інвесторів відносно оцінки якості інвестиційного клімату в Україні і рівня інвестиційної активності в Україні. Збір інформаціх проводився шляхом анкетування серед 290 керівників компаній-інвесторів. Так в процесі анкетування 4,5 % визнали інвестиційний клімат в Україні добрим, 8,3% - дуже поганим,ще 35,5% оцінюють його близьким до дуже поганого. В той же час 50% інвесторів оцінюють інвестиційний клімат України як нейтральний.

Присутні також при спілкуванні з керівництвом податкового органу   обговорювали свої проблеми, висловлювали зауваження та побажання.

 

 

 

Практично втричі податківці Черкащини зменшили кількість перевірок фізичних осіб – приватних підприємців

 

           З початку 2012 року підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПС у Черкаській області всього проведено 141 перевірку суб’єктів господарювання – фізичних осіб щодо дотримання вимог податкового,  валютного та іншого законодавства.

          Про це повідомила заступник голови ДПС в області Тетяна Проценко.

          “До кінця 2012 року діє мораторій на перевірки фізичних осіб – приватних підприємців, - наголошує Тетяна Проценко, - тому податкова служба перевіряє виключно тих суб’єктів господарювання, які за результатами аналітичної роботи потрапили до групи ризику”.

          Таких “ризикоорієнтованих” приватних підприємців у І півріччі 2012 року на Черкащині було визначено у кількості 61 особи і всі вони були включені до плану-графіка проведення виїзних документальних перевірок.

За словами Тетяни Проценко, за результатами планових документальних перевірок бюджет додатково отримав 3,3 млн.грн. податків, а середні донарахування на одну перевірку склали 82,3 тис.грн.

          Решта 80 перевірок відносяться до категорії “позапланові документальні”, які проводяться у разі відкриття кримінальної справи, за скаргами платників податків, громадян.

           “Найбільше нам скаржаться громадяни, які не отримують заробітну плату в повному обсязі або отримують її в “конвертах”, а також ті, кого роботодавець не бажає оформлювати належним чином”, - наголошує Тетяна Проценко.

 ДПС у Черкаській області радить громадянам не бути байдужими до власного майбутнього та повідомляти про факти порушення законодавства про працю за тел. (0472)33-91-17.

 

ДПС у Черкаській області

 

 

Майже 510 тис. грн. сплатить приватний підприємець за спробу обдурити державу

 За результатами планової документальної перевірки, проведеної підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПС у Черкаській області щодо приватного підприємця з м. Черкаси встановлено факт завищення ним податкового кредиту з ПДВ на загальну суму майже 457 тис. грн.

Про це повідомила заступник голови ДПС у черкаській області Тетяна Проценко.

“Цей суб’єкт господарювання у період з 01.10.2010 р. до 31.12.2011 р. заявив до відшкодування дві суми ПДВ у розмірі 41,2 тис. грн. та 415,4 тис.грн., - заначає Тетяна Проценко, - і обидві суми не були підтверджені ні податковими накладними, ні митними деклараціями.”

Зазначений підприємець повинен сплатити до бюджету донараховану суму ПДВ з відповідними штрафними санкціями на суму 510 тис. грн.  

 

ДПС у Черкаській області

 

WayBe

14 серпня 2012, 08:31

Теги статті:
податки  ОДПІ  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні.

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України

Йдуть у владу аби красти!

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт

СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича

21 липня Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку щодо дотримання законодавства про державну таємницю у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Удар російського безпілотника по Каневу 17 липня

Популярні за тиждень:

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей [0]

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні. [0]

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі [0]

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня [0]

Про що зараз спілкуються:

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

WayBe
Novunar777, по можливості джерело вказуйте. Дякую!
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

святослав
Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

святослав
Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь]
Вбойка 2033 [1]

Анті-гоблін
Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть! У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном. “Вчора Служба безпе.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"