Губський попередив, що заради мандата йтиме до кінця
Кандидат у депутати Богдан Губський заперечує, що це з його вини паралізована робота комісії в 197 окрузі в Черкаській області. У своїй заяві, поширеній його прес-службою, він звинувачує у цьому представників об’єднаної опозиції.
За словами Губського, 30 жовтня діяльність окружкому в 197 окрузі була "фактично паралізована", але не через його дії, як стверджують у "Батьківщині", а внаслідок "незаконного силового та психологічного втручання в роботу ОВК окремих народних депутатів, кандидатів в народні депутати та їхніх представників".
"Вся діяльність ОВК 30 жовтня проводилася в атмосфері силового та психологічного тиску і залякування, що призвело до її фактичного блокування", - заявляє він.
Губський стверджує, що "за весь час роботи окружної виборчої комісії він з’явився в приміщенні ОВК лише один раз – 30 жовтня під час технічної перерви" через інформацію про спробу заблокувати роботу ОВК.
Як сказано у повідомленні, біля приміщення ОВК він побачив "групу молодиків спортивної зовнішності, які зробили спробу не допустити Богдана Губського до приміщення ОВК".
А у приміщенні окружкому деякі народні депутати, кандидати у нардепи та їхні представники, за даними Губського, близько 40 осіб "порушували всі можливі закони щодо процедури підведення підсумків голосування, визначення їх результатів та здійснювали тиск на членів ОВК".
"Так, народний депутат Андрій Шевченко, що на той час був присутній під час засідання ОВК, з папірця надиктовував дані невідомого походження щодо результатів голосування, які змушував вносити до електронної системи ЦВК "Вибори", при цьому заходив до серверної кімнати, що є прямим порушенням закону", - заявляє Губський.
Він додає, що члени окружкому після трьох діб роботи "знаходяться на межі фізичного та психологічного виснаження – так, два члени ОВК знепритомніли прямо на робочому місці, трьом з них довелося кілька разів викликати "швидку допомогу", а деякі зі членів ОВК були госпіталізовані до Канівської ЦРЛ".
За твердженням Губського, "на 197 виборчому окрузі робиться спроба сфальсифікувати результати голосування шляхом психологічного тиску на членів ОВК.
"Одночасно розгортається кампанія дезінформації щодо перебігу подій на 197-му виборчому округу", - обурюється він.
Губський збирається "до кінця відстоювати законність підведення результатів голосування".
"В мене немає сумніву, що при чесному підрахунку я матиму більшість голосів", - заявляє він.
Станом на 14.38, за даними ЦВК, Губський набирає 34.67% голосів, а Леонід Даценко від "Батьківщини" 31.83%.
И кому должен верить пэрэсичный кацап? Мне оба отсвечивают фиолетом. Но, кто прав, кто жульничает? Всё в грязи, рыбалка в мутной вонючей воде. И это выборы? Правильно поступили те, кто не участвовал в этом лохотроне.
Декілька хвилин назад чекав пасажира (таксую). Біля вокзалу осіб 300-400. Стоять палатки. Всі готуються до нападу беркутівців, так як нІКОЛЕНКО ЗАБОРОНИВ ПРОВОДИТИ МІТИНГ.
Потому, как в государстве Украина проживает более 17% русских (они же кацапы, москали и т. д.),кои являются точно такими же гражданами, как украинцы, поляки,венгры, румыны, татары и представители других национальностей. Фарион нас еще не депортировала.
Зустрічала харківський автобус. Біля авто-ріки палаток 10-15 з символікою "Батьківщини", "Удар", "Свобода". ВІдкритий пункт де можна попити чаю. На площі не більше 250 осіб. Ніколенко заборонив проведення мітингів. Чекають судовиконавця та беркутівців. До речі вокзал і так щільним кільцем оточений міліцією.
Скоро пушки от бронепоезда дадут залп по Авто реке и свершится революция. Ох, не зря их сюда навезли.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін "...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Гия Гонгадзе УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання.
[link]
Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
святослав Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
святослав Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь] Вбойка 2033 [1]
Анті-гоблін Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть!
У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном.
“Вчора Служба безпе.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]