Сайт давно куплен давно. Около 5 лет первая интернет страница Канева работает не для общины города, а в карман Володи Буренко. Каждый баннер который вы видите слева стоит от 400 грн. в месяц, несложно по минимуму подсчитать суммарный заработок, и это не щитая «Джинсы». Кроме того за небольшую скромную плату, или просто за «крышевание» Володя вместе с другими так называемыми модераторами сливает в МВД, КГБ .. и «простым» заинтересованным ребятам информацию и о всех пользователях Канев.нета. Поверьте кроме «айпишника» данный Веб Сайт сохраняет большое количество информации о Вас и вашем компьютере, а так же о месте входа во всемирную паутину.
Помните здесь под цензурой каждое слово, по первому звонку от нужных людей, удаляется все невыгодное ..
Не тешьте себя возможностью бесплатно и свободно высказаться, каждым кликом вы зарабатываете бесчисленный состояние ВЭЙ БИ, а себе стремительно делаете медвежью услугу на всю жизнь. Не удивляйтесь, если среди ночи вас заберет черный «воронок», или кто-то отобьет вам печень. Володя за деньги расскажет все о Вас и о Вашем никнейме.
mytya, звинувачення у зливі інформації про користувачів за гроші не можна висувати без 100-відсоткової певності.
І рахувати чужі гроші зароблені рекламою негарно. Це послуги, які люди згодилися оплатити. Чоловік сам все організував своєю працею та вмінням і заздрити не треба. Хто бажає, можете самі спробувати.
Я вас умоляю, за бажанням можна відносно будь-якого користувача інтернету отримати інформацію. Хто, куди, коли ходив, де живе...наявність влаштованої вебкамери чи постійно підключеної дає ширші можливості. Передивіться фільм "Подарок" - основну суть зрозумієте.
Вимикайте інтернет, мобільний, переїжджайте у безлюдне село, тоді про вас ніхто і нічого знати не буде.
Також вважаю, що на спілкування в інтернеті повинні поширюватися вимоги моралі, як мінімум - не можна матюкатись, ображати один-одного безпідставно чи без відповідальності у чомусь звинувачувати тощо.
К. Миколайович, якщо попрацювати і перебрати сторінки усіх цікавих користувачів, можна зібрати їх імейли.
А якщо почати збирати висловлювання - можна зібрати портрет користувача з його слів.
а що у них за база - не в курсі.
mytya,
Всё правда.
я ведь в кгб работаю. как купили меня 5 лет назад, так и работаю в мвд :)
Платят там скоромно, либо просто крышуют вместо зарплаты.
информацию раздаю направо и налево, это-же интернет :)
а сайт сохраняет всю информацию, даже фото с вебкамеры и запись с микрофона :)
А бесчисленное состояние у меня до Ахметова пока недотягивает, но скоро в топ 50 форбс пригласят.
За здоровье: Почки мне чёрный воронок уже отбил, так и хожу, ногу приволакиваю.
Митя, вы 25 лютого 2013 года зарегистрировались для этого поста? Тогда у вас сейчас звёздный час :)
Мені наприклад цікаво спілкуватись на сайті, а хто конкпретно стоїть за тим чи іншим ніком не так уже й важливо, тому що висловлювання на сайті завжди відображає точку зору певної частини суспільства. А от пан Скорина висловлює завжди свою думку. З якою згідні чи не згідні інші дописувачі. А спроба ділитись інформацією зі спецслужбами по кожному зокрема, то це спецслужбам і даром не потрібно. Поскільки інформації стільки що не вистачить ніяких коштів для її обробки. Тому вважаю що Вайбе все робить правильно, за виключенням можливо рейтингів. Але це лише моя думка. Ну а кошти ідуть на підвищення інформаційності сайту і слава Богу.
А я думаю, що спецслужби можуть спати спаокійно, поки на сайті балачки розводять. А от коли притихнуть, тоді да...
Тут як з дітьми - якщо їх не чути, значить шкоду роблять.
WayBe, колега, значить... Мене тут теж агентом спецслужб величають, тільки не кажуть чиїх. Зізнаюсь, північнокореєць я. Плюнь і розітри, наявність дурнів на сайті свідчить про еволюційні течії в суспільстві - якщо вже вони тут, то все йдьоть правильно.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін "...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Гия Гонгадзе УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання.
[link]
Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
святослав Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
святослав Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь] Вбойка 2033 [1]
Анті-гоблін Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть!
У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном.
“Вчора Служба безпе.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]