kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Влада 

Звернення міського голови

Шановні канівці!

Незважаючи на цьогорічну затримку весняного тепла, природа пробуджується від зимового сну, щоб через тиждень – другий  засипати місто яскравими зеленими кольорами.

Але це настане потім, а спочатку погляд мимоволі ковзає по канівських кручах, що вкриті довгими смугами сміття, по занедбаним узбіччям вулиць, по осінньому листю, що докоряє : «Приберіть мене!»

Цими днями сотні населених пунктів України долучаються до ініціативи «Зробимо Україну чистою!».

Напередодні травневих днів, що густо позначені святами, хочу попросити кожного мешканця внести посильну частку власної енергії, віднайти кілька годин на проведення благоустрою біля осель, виробничих приміщень, в парках та скверах міста.

Попрацюємо дружно в квітні, щоб гідно зустріти Великодні дні, Святу Перемогу, щоб черговий раз комфортно прийняти в Каневі тисячі українців, що йтимуть містом до вічного спочинку Кобзаря.

          Моїм розпорядженням створена робоча група для координації всіх робіт по прибиранню територій. За телефонами 3-22-51, 3-23-36 можна отримати необхідні довідки та замовити транспорт на вивезення сміття.

 

З повагою,
Міський голова В.В.Ніколенко

WayBe

9 квітня 2013, 18:00

Теги статті:
звернення  Ніколенко  
Голосів:
5
32

Всього коментарів: 26

Сторінка коментарів: 1
mailk

9 квітня 2013, 19:02

IP: 77.126.46.xxx
Рейтинг: 0
шё уже лопаты таки выдают?
Злий

9 квітня 2013, 19:22

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 1
Порадив би ніколенку з бандою менше красти, то і кошти б на прибирання сміття були б. У колишнього мера, яким би він не був, на це смальцю в голові вистачало.Тільки от чиновнички при Васі не "координацією" займались, а прибирали сміття, яке з їхньої вини опинилось не на смітнику в Грищенцях, а чомусь в ярах Канева. Міркуй, "мер"!
Mr.Burgomister

9 квітня 2013, 20:17

IP: 176.67.28.xxx
Рейтинг: 2
Я липовому генералу и акадэмику не подчиняюсь. На моих 10 сотках порядок. Когда каневский люд проснется-протрезвеет и выберет авторитетного мера - тогда пожалуйста, а лысянский выскочка мне не указ. "Можна хлопа вытянуть из села, но село из хлопа - никогда".
Злий

9 квітня 2013, 20:19

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 1
Mr.Burgomister, отож і я такої думки!
Mr.Burgomister

10 квітня 2013, 00:31

IP: 176.67.28.xxx
Рейтинг: 1
Злий, тем более, что он не мер города - выборы проиграл и, кстати, знает об этом прекрасно. Даже поздравлял победителя с переизбранием. Еще и разносил это всем кому не попадя, трескун. А потом он еще и предал некоторых тех, кто продал за его победу СОВЕСТЬ.
Kosta

10 квітня 2013, 07:38

IP: 91.124.63.xxx
Рейтинг: 3
В свое время. когда работал на Сырнике, а руководителем был академик то он нам говорил, что пускай Коломиец сам и работает на субботниках, когда он обращался к нам. А теперь получается на свои же грабли наступил. Да он нам обещал взять шефство над яром , что возле "родэня" что там никогда не будет мусора. А теперь мусора разве нету только на городском туалете так как закрыт...
nnn1
10 квітня 2013, 10:57

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: -1
Мне самозванец мер Николенко никогда не нравился, но мусор убрать всё таки нужно, собрали мусор, вызвали машину по указанному телефону и всё, чистота и порядок. " разруха не в клозетах, разруха в головах"
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 11:38

IP: 77.47.199.xxx
Рейтинг: 1
Субботники были идиотской выдумкой коммунистов, а теперь, оказывается, как никогда кстати встал вопрос о чистоте улиц.
nnn1
10 квітня 2013, 11:40

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: -1
Субботники да были "идиотской выдумкой" коммунистов, поскольку убирать нужно не в одну суботу перед 22 апреля, а каждый день.
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 12:00

IP: 77.47.199.xxx
Рейтинг: 0
nnn1,
ну да каждую субботу иначе называлось бы мероприятие "субботник перед 22 апреля"!
А чтоб не убирать или меньше убирать каждый следил о чистоте - не бросал мусор и тд! Сейчас то все либералы и место мусорнику выбирает сам.
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 12:03

IP: 77.47.199.xxx
Рейтинг: 1
Свобода лучше бы вместо сноса памятников организовала бы уборку территорий - гляди и оппозиция бы подтянулась. А там может появится свободное время и на памятники и на увольнение таксистов
nnn1
10 квітня 2013, 12:17

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: -1
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 12:00 Не смеши мои тапочки, я ведь в таких "субботниках" лично принимал участие. Хотя не скрою эффект от них был, да на них наводили чистоту и порядок, но повторяю убирать нужно было не один два раза в году а всё время.
nnn1
10 квітня 2013, 12:19

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: -1
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 12:03 Тебя не поймёшь убирать мусор или нет? Ведь памятники Ленину это мусор не только физический но и моральный.
nnn1
10 квітня 2013, 12:20

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: 0
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 12:00 Кстати говоря он так и назывался. Не субботник к Пасхе, а именно субботник к дню рождения Ленина.
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 12:35

IP: 77.47.199.xxx
Рейтинг: 0
nnn1,
я думаю сейчас даже раз в полгода субботник не помешал бы! "Эффект был" и хорошо, потому что сегодня эффект один: жрать в три горла, гадить и нифига не делать!
Да сделайте субботник в честь Тягнибока - субботник он остается субботником и польза от него будет!
nnn1
10 квітня 2013, 12:59

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: -1
Лаки а я о чём? Нужны не только субботники но и воскресники понедельники (?) вторники (?) средники четверники и пятники :)
Олекса

10 квітня 2013, 13:14

IP: 37.54.171.xxx
Рейтинг: 0
LuckyLucciano, эх, такую страну просрали...









LuckyLucciano

10 квітня 2013, 13:20

IP: 77.47.199.xxx
Рейтинг: 2
Олекса,
дурач0к ты, господи прости!
Организуй лучше уборку территории, а не разоблачением прежней власти занимайся!
я подтянусь помогу! без проблем!
nnn1
10 квітня 2013, 13:26

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: -1
Эх обычную дискуссию переводим в оскорбления.... жаль. Мусора от этого не убавиться.
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 13:34

IP: 77.47.199.xxx
Рейтинг: 0
nnn1,
нам уборка не нужна - будем отстаивать политические убеждения и разоблачать прежнюю власть! мусор сам по себе уберется и все остальное!
будут конкретные предложение - зовите, помогу!
Влад01
10 квітня 2013, 13:38

IP: 102.0.2.xxx
Рейтинг: -1
nnn1,
-=убирать нужно было не один два раза в году а всё время.=-

Бла, бла, бла...
Забыли истинную пословицу?
"Чисто не там, где убирают, а там где не сорят", потому должно быть правило которое впитывается с молоком матери - НЕ СОРИТЬ. Я когда с семьей еду на пикники, то после за час до отъезда вместе с малыми собираем максимально видимые пластиковые бутылки и сжигаем. У меня малые уже не разрешают мне окурок в траву выкинуть: "не загрязняй природу" не говоря уже для них выкинуть фантик от конфеты. Вот когда это впитывается.
А по теме... если мы не можем убирать за кем либо (либо за собой) КАЖДЫЙ день, то я считаю совсем НЕ ПЛОХО организоваться ХОТЯ-БЫ один день в году. Я такие субботники очень даже приветсвую и на них выхожу, но не обязательно с соседями, а например собираю мусор возле шлюза. И всех призываю делать то же.
nnn1
10 квітня 2013, 13:45

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: 0
Бла, бла, бла...======= Это что эпиграф поста? Ведь в своих постах я призываю к тому же что и ВЫ в этом своём посте.
nnn1
10 квітня 2013, 13:47

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: 0
Моїм розпорядженням створена робоча група======== Правильно Ніколенко розуміє, ніякий він не міський голова.
nnn1
10 квітня 2013, 13:56

IP: 93.75.171.xxx
Рейтинг: -1
LuckyLucciano

10 квітня 2013, 13:34 Вряд ли Вам интересна уборка мусора в Киеве. Нам не дают его "мусор" убирать не назначив выборы мера и горсовета в Киеве партия региона. Ну а тот мусор который остался после зимы уберём и Киев как всегда будет чистым городом, не благодаря назначенцам типа Попова а вопреки им.
OlegKK

10 квітня 2013, 15:09

IP: 46.201.65.xxx
Рейтинг: 2
І це па........ло закликає нас до суботників при цьому "викачуючи" з нас по 30 -50 тис. грн за право торгувати біля Дніпра.Та нехай цей генерал-полковник научиться бабки зароблять і взнає їх ціну.
Студент

10 квітня 2013, 15:35

IP: 46.201.65.xxx
Рейтинг: 1
Да скоро он скажет разумные слова." Кончай бабка торговать-нечим здачи давать". Он хочет повысить "местовое" на рынке у 4 (!) раза. Да как таких земля носит....

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ

Каневе мій, з Днем незалежності

ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК

άГШ

На Чернігівщині пройшов літній табір для активістів, які хочуть змінювати свої громади

МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ СЗЧ ПОВЕРНУТИСЯ ДІЄ ДО 30 СЕРПНЯ

Мені бракує твоєї сили. Нам потрібні твої уміння. Ти ж наш! Твоє місце — поруч.

Повернення після СЗЧ або дезертирства. ДБР роз’яснило оновлений алгоритм дій для військовослужбовців, який почав діяти з 1 березня 2025 року.

СБУ успішно протидіє російському плану «Диверсійний шум», який передбачає масштабування терактів та вибухів по Україні, – Василь Малюк

СБУ є одним із флагманів Сил оборони щодо далекобійних ударів, ми уразили понад 200 об'єктів у глибокому тилу рф, – Василь Малюк

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
Richard Machowicz, давно не бачились :)
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

slavikf
Richard Machowicz, ого, які люди
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Вересень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"