kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева












Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > Олекса 

Російськомовні Українські Націоналісти

 

Сергей Замилюхин:

Агитировать за украинский национализм на юго-востоке нужно на языке юго-востока

Русскоговорящие Украинские Националисты (РУН) - именно так звучит название организации, которая пропагандирует украинский национализм, используя при этом русский язык. Ведь по сути, это идеальный формат, для жителей юго-востока Украины, которые в силу различных обстоятельств общаются на русском языке, но при этом, являются украинскими патриотами или даже националистами. 

Стаття повністю: Сергей Замилюхин: Агитировать за украинский национализм на юго-востоке нужно на языке юго-востока

Олекса

10 квітня 2013, 23:01

Теги статті:
РУН  
Голосів:
9
54

Всього коментарів: 15

Сторінка коментарів: 1
SKI

11 квітня 2013, 06:42

IP: 69.165.145.xxx
Рейтинг: 0
Спектр шизоидных типов расширился.
jonifer

11 квітня 2013, 08:35

IP: 37.54.168.xxx
Рейтинг: -1
Если СклифасовСКИй против-надо записываться.
tango

11 квітня 2013, 10:02

IP: 91.200.44.xxx
Рейтинг: 1
Фарионша расстроится... Рускоговорящие, они ж дегенераты, которых в тюрьмы надо бы...
mailk

11 квітня 2013, 18:01

IP: 77.126.46.xxx
Рейтинг: -2
полный бред
Олекса

19 квітня 2013, 16:40

IP: 37.52.170.xxx
Рейтинг: 0
Нові українські націоналісти - російськомовні
К. Миколайович

19 квітня 2013, 17:12

IP: 95.135.33.xxx
Рейтинг: 1
Що таке? Націоналістам доводиться вчитись ненависній толерантності до російськомовних "дегенератів"?
SKI

19 квітня 2013, 17:13

IP: 69.165.151.xxx
Рейтинг: 1
Осталось только создать жидов-антисемитов...)
К. Миколайович

19 квітня 2013, 17:17

IP: 95.135.33.xxx
Рейтинг: 1
SKI, таки фротман у націоналістів уже є!
SKI

19 квітня 2013, 17:21

IP: 69.165.151.xxx
Рейтинг: 0
Что тут сказать,К. Миколайович...
Чудны твои дела, господи!
святослав

19 квітня 2013, 18:24

IP: 192.168.1.xxx
Рейтинг: 1
Доброго здоровля УкРАЙінці з Усього Всесвіту!
Сибір, Урал, ценр Росії ВЖЕ прагнуть від"єнатися від москви ТА пиєднатися до УкРАЙіни!
в Умані ВЖЕ найбільша синагога в світі! ТАМ їх Цюнек Нахман Прорік: "Кидайте ту вашу прокляту пустиню, де ви пролили Кров Господа да ходіть СЮДИ в УкРАЙіну, ТУТ вам будуть Обіцяні Мед та Молоко!"
Незалежно від мови Святу Русь починають шанувати в світі.
А УкРАЙінську Мову треба вчити та розуміти без фанатизму, а з Душею та Серцем...
святослав

19 квітня 2013, 18:27

IP: 192.168.1.xxx
Рейтинг: 0
вибачаюсь, "ПРИЄДНАТИСЯ"
К. Миколайович

19 квітня 2013, 19:16

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 0
святослав, "Сибір, Урал, ценр Росії ВЖЕ прагнуть від"єнатися від москви ТА пиєднатися до УкРАЙіни!" - це тобы явилось, чи десь прочитав?
Якщо не важко, підкріплюй інформацію посиланнями, ось так.
святослав

19 квітня 2013, 19:39

IP: 192.168.1.xxx
Рейтинг: 1
В УкРАЙіні ЗБИРАЮТЬСЯ ТІ, В КОГО Є ХАРАКТЕР. крапка
ТІ, КОГО не загіпнотизувала та не завербувала вавілонська розпустниця - москва та
ТІ, ХТО не продався капіталістичному "Заходу"
К. Миколайович

22 квітня 2013, 13:26

IP: 91.124.77.xxx
Рейтинг: 1
святослав, 19 квітня 2013, 18:24
" в Умані ВЖЕ найбільша синагога в світі! ТАМ їх Цюнек Нахман Прорік: "Кидайте ту вашу прокляту пустиню, де ви пролили Кров Господа да ходіть СЮДИ в УкРАЙіну, ТУТ вам будуть Обіцяні Мед та Молоко!" - де ж було знати Нахману, що на землі Уманській його паламників радиКАЛИ стрічатимуть акцією "Умань без хасидв"?
К. Миколайович

22 квітня 2013, 13:26

IP: 91.124.77.xxx
Рейтинг: 0

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком

Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

святослав

Гопак [1]

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"