kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Володимир 

“ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!”

 

Великоднє Послання Постійної Конференції Українських Православних Єпископів поза межами України у 2013 році Божому

 “Світися, світися, Новий Єрусалиме, слава бо Господня над Тобою зійшла...”

(Пісня 9 Пасхального Канону св. Іоана Дамаскина)

Всечесне Духовенство, Преподобне Чернецтво,

Дорогі Брати і Сестри, Улюблена Молодь Української Православної Церкви,


“ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!”

  Сьогодні мільйони вірних – старі і молоді, здорові і немічні, багаті і вбогі, освічені і неосвічені разом підносять свої голоси й з глибини своєї душі прославляють Всевишнього Бога і вітають один одного гучними словами: “Христос Воскрес! Воістину Воскрес!”

Сьогодні мільйони вірних – старі і молоді, здорові і немічні, багаті і вбогі, освічені і неосвічені разом підносять свої голоси й з глибини своєї душі прославляють Всевишнього Бога і вітають один одного гучними словами: “Христос Воскрес! Воістину Воскрес!”

Нас об’єднує радість, що Христос воскрес і нам дарував вічне життя. Христос воскрес, розбивши окови пекельні й звільнив людство від вічної смерті. Це та радісна й “Добра вістка” з якою Воскреслий Христос посилає у світ Своїх Святих Апостолів і всіх християн свідчити й проповідувати, “щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне” (Ін 3:15).

Нас об'єднує віра в Того, Хто казав: “Я є дорога, і істина, і життя; ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене” (Ін 14:6). Воскресіння Христове безсумнівний доказ того, що Він Син Божий, а не тільки Учитель, Пророк, або Проповідник. Його перемога над смертю заохочує, – навіть примушує –, нас іти дорогою Його життя і приймати Його навчання за істину. Сповняючи Його заповіді ми віримо, що Воскреслий Христос і нас виведе із тління земного життя до небесної вічності.

Нас об’єднує надія, що скільки б ми не падали і піднімалися, скільки б ми не піддавалиcя спокуcам і не грішили, Христова безмежна і безумовна любов до свого творіння, яку Він виявив на Хресті, сказавши розбійникові, “сьогодні ж будеш зі Мною в раю” (Лк 23:43) –, буде виявлена і нам після нашого покаяння. Наша надія підсилюється словами, які звучать у Слові св. Івана Золотоустого на Великодній Утрені, “...увійдіть всі в радість Господа Свого... Багаті й убогі разом веселіться... нехай ніхто не засмучується гріхами, бо прощення з гробу засяяло...”.

Нас об’єднує любов, яку виявив супроти нас Христос, беручи на Себе всі наші гріхи. Він їх поніс на Голгофу, за нас страждав, помер і воскрес. Ми виявляємо любов до Христа, коли ми виконуємо Його заповідь про любов, “... як Я полюбив вас, так і ви любіть один одного. З того знатимуть усі, що ви Мої ученики, якщо будете мати любов між собою” (Ін 13:34-35).

Дорогі Брати і Сестри, перебуваючи в радості Воскреслого Христа і озброєні вірою, надією і любов’ю, ми покликані поширювати єдність і мир серед наших рідних, серед нашого народу і серед людей по всьому світу.

У цьому особливому році, коли Український Народ відзначує 1025-ліття від хрещення Руси-України св. Володимиром, ми повинні принести в жертву Богові нашу вдячність, що Воскреслим Христом ми витримали понад 1000 років і подолали страшні випробування і дожили побачити незалежну Україну, і значні, видимі кроки до єднання Українського Православ’я. Воскреслим Христом і нашою наполегливою і відданою працею ми зможемо перемогти всі труднощі, щоб наблизити наше життя до ідеалу Ним проповідуваного. “Очистьмо почуття і побачимо Христа, неприступним світлом воскресіння осяяного, і щоб ясно почули, як каже: ‘Радуйтеся’, пісню перемоги співаючи”. (Тропар 1, I-ої Пісні Пасхального Канону св. Івана Дамаскина).

Колись принесли дари Христові – миро, ладан, і золото. Сьогодні наші дари Христові повинні бути – єдність, мир, і злагода.

З нагоди Світлого Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, закликаючи всіх до Христоподібного життя, вітаємо ввесь побожний Український Нарід у рідній Україні, в США, в Канаді, в Західній Європі, в Австралії, в Новій Зеландії, та Південній Америці, і бажаємо його синам і дочкам миру і радості, віри, надії і любові.

“Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував”.


З архипастирським благословенням,

† ЮРІЙ, Митрополит Української Православної Церкви в Канаді
† АНТОНІЙ, Митрополит Української Православної Церкви в США
Місцеблюститель Української Православної Церкви в Діаспорі

† ІОАН, Архиєпископ Української Православної Церкви в Діаспорі
† ЄРЕМІЯ, Архиєпископ Української Православної Єпархії Бразилії та Південної Америки
† ІЛАРІОН, Єпископ Української Православної Церкви в Канаді
† АНДРІЙ, Єпископ Української Православної Церкви в Канаді
† ДАНИЇЛ, Єпископ Української Православної Церкви в США

Володимир

4 травня 2013, 20:18

Теги статті:
“ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!”  
Голосів:
8
17

Всього коментарів: 46

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

«Сільпо» долучився до Армії+: військові отримають 10% знижки в супермаркетах по всій Україні

​Ілля на псевдо «Шева»

У Каневі стартує група психологічної підтримки для родин зниклих безвісти військових

Любо, братці, любо...

Удень ворог завдав ракетного удару по Золотоніщині

Російську ракету знищили на Черкащині

ЯК НАШІ ХЛОПЦІ СТАЮТЬ ВОЇНАМИ. Історія бійця ІІІ ОШБР Данила Ніколаєва

Україна та світ попереду 2026

Канів отримав сім зарядних станцій із Фірзена

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою

Популярні за тиждень:

«Сільпо» долучився до Армії+: військові отримають 10% знижки в супермаркетах по всій Україні [0]

Про що зараз спілкуються:

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла
Ромаріо вражає Серий пред'являє До мурашок
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Анті-гоблін
Запитів — нуль: митниця підтвердила, що ніхто не розслідує походження $4 млн у справі Міндіча. "Відповідно до бази даних системи електронного документообігу запити від НАБУ, САП, Націонал.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Січень
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"