Всього коментарів: 13 Сторінка коментарів: 1 Джонні 28 вересня 2013, 20:09IP: 77.52.151.xxx Рейтинг: -4 танго
за що ти мені ставиш мінуси..? aspid 28 вересня 2013, 20:39IP: 178.92.198.xxx Рейтинг: 2 Джонні, хотя бы за то что вы не умеете выражать свои мысли..shkura-shura 28 вересня 2013, 20:47IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 4 Джонні, у ненависних вам росіян є прислів'я про "банный лист". Зрозуміли, до чого це я? Чи тупо?Джонні 28 вересня 2013, 20:51IP: 77.52.151.xxx Рейтинг: -5 shkura-shura 28 вересня 2013, 20:54IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 3 Джонні, а ти всіх ненавидиш, мамусин любчику)))Джонні 28 вересня 2013, 20:55IP: 77.52.151.xxx Рейтинг: -5 shkura-shura 28 вересня 2013, 20:58IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 4 Що поробиш, хлопче. Мене твоя мама точно не любила, інакше ти був би трохи розумнішим. Джонні 28 вересня 2013, 21:00IP: 77.52.151.xxx Рейтинг: -4 shkura-shura,
ти тему дививсь..?
чи...
про мене поговоримо..?shkura-shura 28 вересня 2013, 21:04IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 3 А давай про тебе! Ти вже всім тут так осточортів своїми слізоньками про "загублений рейтинг" та безглуздими школярськими постами, що не шкідливо, аби кожен озвучив свою думку про тебе, може тобі і допомогло б. Джонні 28 вересня 2013, 21:06IP: 77.52.151.xxx Рейтинг: -5 nnn1 28 вересня 2013, 21:09IP: 46.211.125.xxx Рейтинг: -4 Шурік ти спочатку навчись відповідати сам за себе а потім якщо хто небудь захоче ти будеш говорити і від чужого імені, і це не порада. shkura-shura 28 вересня 2013, 21:10IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 3 На допомогу Шарікову явився Швондєр))) nnn1 28 вересня 2013, 21:29IP: 46.211.125.xxx Рейтинг: -2 шурик ты за что аспида Шариковым обозвал?
он тебя об этом не просил. Ну а то что ты Швондер это с некоторых пор стало известно и без твоего представления.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів» У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ Закривають два дитсадки
Популярні за тиждень: Про що зараз спілкуються:
святослав Гопак [1]Олександр Скорина Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь] Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]святослав Корупція на чонгарських мінах закінчується тим,
Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]rod ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.Звички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий.
Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe slavikf, не зрозумів взагалі ніц.
Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життяЗвички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.Звички воєнного часу [8]slavikf святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню.
Інакше я б не встрягав.Звички воєнного часу [8]святослав Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприкладЗвички воєнного часу [8]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото