Кто нибудь в курсе КОГДА в наших квартирах включат отопление. Сегодня на градуснике в 6-00 был НУЛЬ. И кто владеет ситуацией по городу, школам, детсадам.
включение отопления в первых числах октября невозможно,из за неокономически,и не по политическим мотивам..первое 8 дней должно продержаться температура до + 7 градусов,а второе до 2015 в Каневе нет выборов....что будут в октябре не считать:)))
Ситуация нешуточная: дети замерзают в школах и в садиках,да и дома не согреться. Можно, конечно, ждать 15-16 числа, но это не выход. Я понимаю, что сейчас не до этого: в городе безвластие и азартные политические игры. Есть предложение к руководству города-давайте вы нам включите отопление, а сами продолжайте играться в своей песочнице и делить пасочки?!
В 4 школе дети учатся одетыми, в садике воспитатели принесли обогреватель и так спасают деток от холода. Азиров дал команду подключить все области, а в Черкассах в ускоренном порядке выписывают мамок с грудничками домой, чтобы не померзли. Что они думают? Проверяют народ на выносливость?
aspid так мы же на их пасочки не претендуем, и Шевченко, объект инвестирования, свято чтим. Нам бы детей сохранить здоровыми, хотя этой стране они и не нужны(
aspid, У відповідності до діючого законодавства:(ч.5 Постанови КМУ № 630 від 21.07.2005 року) « Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.
Заеонодавство України також передбачає, що в Україні опалювальний сезон розпочинається 15 жовтня.
Однак, санітарними нормами і відповідними законодавчими актами України передбачено, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох днів протримається на рівні плюс 8 градусів Цельсія, місцеві органи влади можуть прийняти рішення про початок опалювального сезону раніше цієї дати.
Із надійного джерела стало відомо, що сьогодні саме з цього приводу Лєонтьєв знаходиться в Черкасах, а Гузь у Києві. Які будуть результати - невідомо покищо, але, мабуть, у тому, що чекати опалення доведеться до 15.10.2013(якщо не довше) сумніватися не потрібно. Канівське КПТМ більш хвилює економія газу за для премій, а ніж тепло в оселях жителів міста. А міську владу "лихорадить" кадрове питання. Хіба ж тут до тепла?
Перед початком опалювального сезону працівники тепломережі складають іспит з обслуговування котельні. Так ось тільки сьогодні у них приймали залік. До того ж в зв'язку з встановленням нових лічильників газу частину труб вирізали і невідомо коли роботи будуть завершені. За прогнозом очікується підвищення температури і з опаленням можна не поспішати. Про це мені розповів працівник тепломережі.
И вдобавок спецкомиссия от Азарова запретила включать отопление в Каневе и еще в 3-х городах в связи с открытыми наружными теплотрассами. Гузь поехал доказывать обратное!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін "...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Гия Гонгадзе УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання.
[link]
Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
святослав Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
святослав Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь] Вбойка 2033 [1]
Анті-гоблін Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть!
У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном.
“Вчора Служба безпе.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
litytremble Чудовий магазин! Заїжджали на Торгову 27 — великий вибір плитки, ламінату й термопанелей. Сподобалось, що все в наявності, продавці приємні, допомогли з підбором під мій проєкт. Плитка якісн.. [весь] СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]