kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > WayBe 

Відкритий лист до португальського парламенту

Direcçaõ da Associação dos Ucranianos em Portugal


Голові Парламенту Португальськоі Республіки

пані Марії Азунсау Андраде Ештевеш

Головам парламентських груп Португалії

Народним депутатам Португалії

Шановні депутати португальського парламенту!

Тільки за останнє століття український народ пережив дві страшні світові війни, чотирирічну окупацію Германії (1941 – 1944 рр.) і багаторічну людиновбивчу окупацію однієї з найжорстокіших імперій світу – СРСР, Мільйони українців стали жертвами сталінського геноциду і політичного терору тільки за те, що мріяли бути господарями на своїй землі та говорити рідною мовою. І хоча, з розпадом СРСР Україна й здобула територіальну незалежність, але свій самостійний шлях вона розпочала із зруйнованої економіки, вивезених колишньою комуністичною номенклатурою активів і, головне, штучним етнічним поділом, з різними мовами та з протилежними поглядами на свою історію.

Будувати незалежну державу, вирвану з лабет СРСР, українцям стало нелегко. Переорієнтація радянської військової економіки на ринкову, демократизація суспільства, боротьба з тіньовою економікою, яка була зароджена ще в часи СРСР, утруднювалися політикою путінської Росії, спрямовану на повернення України в зону своїх геополітичних інтересів.

Та все ж, протягом багатьох років за каденції різних президентів з великими труднощами український народ поступово рухався у напрямку євро-атлантичних суспільств. Новим, важливим етапом цього руху мало стати підписання Угоди про Асоціацію Україна – ЄС 29 листопада 2013 року у Вільнюсі.

Тому, несподіване рішення теперішнього уряду України та пізніше непідписання згаданої Угоди президентом Януковичем під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі, незважаючи на багатотисячні мітинги у всіх великих містах України та країнах, де проживає українська діаспора, викликала потребу захистити свій вибір мирними протестами, основними організаторами яких було молоде покоління України.

Силовий розгін мітингувальників з Майдану Незалежності в столиці України в ніч на 30 листопада 2013 року з жорстоким побиттям студентів, що не чинили жодного опору органам правопорядку, повністю довів українцям і цивілізованому світові, що президент Янукович і підвладний йому уряд за одну ніч змінив Україну з демократичного шляху на шлях до тоталітаризму.

Зважаючи на загрозу подальшого силового розвитку подій в Україні, закликаємо політичні партії, представлені в португальському Парламенті, та уряд Португалії висловити підтримку українському народу та невідкладно запровадити економічні санкції, включно із замороженням активів та візових обмежень проти Януковича та його уряду.

Український народ вибирає демократію і верховенство права країн Європейського Союзу!

 

Голова Спілки українців у Португалії, Павло Садоха

Голова Асоціації «Джерело Світу», Борис Кучерас

Голова Спілки українців Алгарве, Ігор Корбеляк

Директор Українсько-португальського освітньо-культурного центру "Школа ім. Т. Шевченка" м. Фару, Наталя Дмитрук

Український культурно-освітній центр «Дивосвіт» - Директор Володимира Кіяк

http://spilka.pt/uk/diaspora/64-2009-05-11-22-29-20/4991-vidkritij-list-do-portugalskogo-parlamentu

WayBe

1 грудня 2013, 13:56

Теги статті:
лист   парламент  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 8

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

3 березня 2026 року · Канів ДОРОГИ КАНЕВА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЛЕТІЛО У ЯМУ — І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року

#8лет ЧАСТЬ ВТОРАЯ. ПОЧЕМУ РОССИЯ НАПАДЁТ СНОВА?

На варті Канівського неба – боєць ППО Андрій Литвин

«Хмарно біля АТБ»: як канівський «синоптик» догрався до п’яти років

Канівчанка на замовлення рф підпалила трансформатор

Novynar777, повідомлення для Вас

#8лет. ЧАСТЬ ПЕРВАЯ. ДЛЯ КОГО ЭТО ВИДЕО?

«Сільпо» долучився до Армії+: військові отримають 10% знижки в супермаркетах по всій Україні

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Нажаль - синдром відложенного життя. Все - потім, головне - лише війна. Як її закінчимо, і як буде демобілізація - от тоді почнеться щось інше. А до тих пір я зайнятий. П'ятий рік, блін
Правила сайта [503]

WayBe
Джанго, дякую друже! Нажаль, війна зупинила для мене все. Робота стоїть, сайт - теж. Все зупинилось.Сім'ю нарешті почав бачити частіше, це вже досягнення. Як воно буде з сайтом далі - ще не вирішу.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
WayBe, привіт. Хотів написати так, щоб і всі бачили, і особисто. Аудиторія розбіглась по телеграмах і фейсбуках — розумію. Війна забрала багато сил, і не тільки фізично. Але я хотів би.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
Ші уже існує...навіть якщо хтось в це не вірить...
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

slavikf
Папа Римський Лев XIV закликав священників не використовувати штучний інтелект під час підготовки текстів для проповідей.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

Джанго
Завтра...кандидат в мери міста Канів...ші...запропонує свою програму по ремонту наших доріг...болой бюрократію.!.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

WayBe
Ну, на цьому закінчимо
Novynar777, повідомлення для Вас [1]

святослав
Камарджоба, Побратиме, Царство Небесного, Ніґояне, ми це зробили, Бро RU Гимн "Слава Жизни".Люди Господу верили как Богу.А Он сам к нам на землю пришел. Смерть как таковую изгонит... [весь]
Завтра БуЛла П*яТиДЕСЯТNYЦя [18]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла
Ромаріо вражає Серий пред'являє До мурашок
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Березень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"