kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Історія 

Історія – це сучасність, що залишилась у минулому.

Президія ради ветеранів м.Канева

Шановні канівчани!

Два роки тому президія ради ветеранів розпочала програму "Канів люди прикрашають". Програму, яка спрямована на вшанування людей, яки принесли славу своєму місту, чи внесли значний вклад у його розвиток.

Саме в рамках цієї програми з'явилась галерея портретів почесних громадян міста та героїв праці.

На двох останніх засіданнях президія прийняла рішення пор встановлення меморіальних дощок на музеї А.П. Гайдара Березі В.П., який 40 років очолював музей, та Шкатюку Г.Т. - у мікрорайоні "Костянець".

Канів завжди славився великою кількістю видатних городян, людей, яких повинно знати і шанувати місто.

Історія – це сучасність, що залишилась у минулому.

Завдання програми – стимулювати людей глибше пізнати місто і визначити своє місце у його історії.

Сьогодні багато розмов про нове "обличчя" міста має формуватись із поваги до традицій, з відтворення родинних зв'язків, взаємоповаги і дружби, чим воно славилось у часи роботи "Дніпробуду" і заводу "Магніт". Там було багато всього того, що так не вистачає сьогодні. Ми живемо на тій самій життєвій матриці. Місцями вона зруйнована, місцями спотворена, але є ще у нашому місті куточки, перебуваючи в яких холоне в серці від їх незвичності. Тут пробуджується почуття роду, належності до нього.

Тут відчувається зв'язок через віки і покоління, це ніби казка, перебуваючи в якій відкриваються усі таємниці нашого міста. Тут смислове поле, яке об'єднувало людей в минулому і об'єднає сьогодні.

Думаємо, багато хто з містян хотів би, щоб врешті місто асоціювалось з високою культурою, щоб було зрозуміло, що місто живе, а не виживає, щоб не згасла його славна історія і пам'ять про людей, що жили в ньому.

Спливають часи, змінюються суспільні формації, змінюються люди, і дуже важливо не втратити зв'язок між поколіннями, бо всі ми разом творимо історію свого міста.

Нам просто не вистачає "духу", духовності, щоб радісним було життя, щоб щастя витало над нашими горами. Треба зробити культурні зусилля, щоб звільнитися від зайвого і прийти до того, що може нас оживити та об'єднати, щоб полюбити наше місто і один одного.

Наша програма розрахована на те, щоб розбудити у кожного життя бажання пізнати рідне місто і його людей.

Долучайтесь до нашої програми, знайдіть свою відправну точку на шляху до пізнання свого міста.

Шановні канівчани, Ваші пропозиції по вшануванню людей міста, впорядкуванню місць, пов'язаних з його історією можна здавати у музей ветеранів війни і праці.

 

З повагою, Голова ради ветеранів Тулін В.І.

WayBe

30 липня 2014, 10:42

Теги статті:
ветерани  місто  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
kuzma007
1 серпня 2014, 06:45

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 0
Слушне питання,згоден Кан1вчани повинн1 знати сво1х геро1в!Василь 1ванович вони повинн1 знати також 1 про тих геро1в,про яких ви повинн1 п1клуватися на сьогодняшн1й день як Голова ради ветеран1в.Ви знаете ск1льки 1х на сьогодн1шн1й час,ветеран1в , як1 потребують покращення житлових умов,як живеться стар1й нем1чн1й людин1 яка неможе себе сама об1йти,як1 були ваш1 особисто кроки коли до вас,як до голови ветеран1в зверталися люди просячи допомоги?Прохання на ц1 та 1нш1 запитання як1 були вам направлен1 письмово та задан1 усно на особистому прийом1 , побачити в1дпов1д1 на стор1нц1 Кан1в.нет.Я знаю ,про двох людей як1 зверталися до вас на протяз1 п*яти рок1в волаючи про допомогу в покращен1 житлових умов,а ви нав1ть не побували у них,не то що в1дпов1д1 чиновницько1 не надали...Я згоден ,що на сьогодняшн1й день говорити про це незручно -1де в кра1н1 в1йна.Але вона 1де сьогодн1,але п*ять чи нав1ть ще п1вроку тому 11 не було!Да,Кан1в люди прикрашають,люди про яких ми вс1 повинн1 п1клуватися,пам*ятати 1х геро1чне та славне трудове минуле , вчити 1 виховувати прийдешне покол1ння п1д благородним дев1зом:"Н1хто не забутий,н1що не забуто"Кожна людина - це з1рка на Земл1!Вона мусить св1тити нав1ть п1сля с....А ми повинн1 турбуватися,щоб вона не згасла в наших серцях,в серцях наших д1тей!

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні.

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України

Йдуть у владу аби красти!

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт

СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича

21 липня Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку щодо дотримання законодавства про державну таємницю у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Удар російського безпілотника по Каневу 17 липня

Популярні за тиждень:

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей [0]

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні. [0]

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі [0]

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

WayBe
Novunar777, по можливості джерело вказуйте. Дякую!
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [1]

святослав
Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

святослав
Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь]
Вбойка 2033 [1]

Анті-гоблін
Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть! У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном. “Вчора Служба безпе.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

litytremble
Чудовий магазин! Заїжджали на Торгову 27 — великий вибір плитки, ламінату й термопанелей. Сподобалось, що все в наявності, продавці приємні, допомогли з підбором під мій проєкт. Плитка якісн.. [весь]
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"