kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > лара 

.............

.

................

лара

24 грудня 2014, 19:09

Теги статті:
..........  
Голосів:
8
08

Всього коментарів: 4

Сторінка коментарів: 1
BarBoris

24 грудня 2014, 19:48

IP: 176.67.28.xxx
Рейтинг: 1
А что, это хорошие деньги! В школы завезут метров по 10 - угля нет,а топить трэба, ну.. и трошки на леденцы деткам, на шпильки тётям, на тачки дядям, всё по понятиям((((( Суки!
Дед

24 грудня 2014, 20:21

IP: 91.124.6.xxx
Рейтинг: -4
Лара, ходіть на сесію, уважно слухайте і не лякайте людей Грищенком.
anti-landras
25 грудня 2014, 20:51

IP: 91.213.8.xxx
Рейтинг: 2
Тема з піском у Грищенка працює вже давно. Тільки за одні вихідні дні він перевозив машин з піском в декілька разів більше ніж за всі робочі дні. Ще й за рахунок держави. А щодо ліса, то на сьогоднішній день 1 машина дров коштує близько 3 тис. грн. При такому розкладі можна взагалі лежати на дивані і плювати в стелю, а грошенята будуть самі капати в гаманець. От і порахуйте, скільки баришу щоденно має пан Грищенко, і на скільки він нагрів нашу державу, тобто нас з вами. А ще один момент: в нашому районному відділі освіти є проблема із незабезпеченістю коштами на придбання твердого палива та природного газу. При цьому адвокатом по цій справі виступає як раз Леонід Грищенко, чим засвідчив це на останній сесії районної ради. Тепер хай він і візьметься забезпеченням енергоресурсами освітніх навчальних закладів району твердим паливом в вигляді дров!!! В чому я і сумніваюся!!!!
Депутат
25 грудня 2014, 22:11

IP: 46.211.128.xxx
Рейтинг: -2
Сам себе размышляю:у одного не хватает ума сдать в эксплотацию дом и рассчитаться с долгами - виноват Леша Московский, у другой не получилось стать головой администрации опять же виноват Московский, третий не стал депутатом Верховной Рады опять же виноват Московский. Такое чувство,что Канев нет собрались одни неудачники и завистники и если всю вашу желчь пустить на турбины Каневской ГЕС тогда вся Украина станет ярче солнца. А что касается вас "Лара" то вы по нику блондинка и этим все сказано. И не надо впутывать в ваш бред таких уважаемых людей как Обиход,Фесенко, Плысюк которые действительно болеют душой за район.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Гопак

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту

У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути

Звички воєнного часу

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

Популярні за тиждень:

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників [0]

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

slavikf
Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу. Далі читати просто не став.
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"