kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > LUS 

ЗОЛОТОНОША - центр 4 районів.Золотоніський режисер запрошує на “Мости” за творами Жадана до Черкаського драмтеатру

Прем’єра унікальної постановки “Мости” відбудеться 11 травня у Черкаському драмтеатрі. Це історія на одну дію за мотивами творів українського письменника Сергія Жадана. Режисер — Олександр Демешко, молодий хлопець із Золотоноші.

Для створення вистави режисер використав збірки віршів “Вогнепальні та ножові”, “Динамо Харків”, книгу оповідань “Біг Мак та інші історії”, “Месопотамія”, “Анархія в Україні”. У “Мостах” глядачі почують музику львівського неокласика Єгора Грушина. Лунатимуть і відомі українські і зарубіжні музичні композиції.

Напередодні прем’єри Олександр Демешко розповів про задум вистави.

- Зо два роки тому моя знайома розповіла про Сергія Жадана та його творчість. Вона знала всі вірші напам’ять, показала мені його книжки. Я перечитав всю прозу, поезію. І от на останньому курсі навчання вирішив зробити постановку. З осені і до грудня минулого року я працював над створенням інсценівки. Згодом дав почитати сценарій художній раді драмтеатру. Але почув відповідь, що Жадан — неформат.

Тоді ми разом із художнім керівником Черкаського драмтеатру Сергієм Проскурнею вирішили зробити самостійну роботу. Так би мовити, незалежно від театру, але в театрі. Я не люблю визначати жанр твору. Ця вистава — боротьба.

- Я борюся проти стереотипів, сталих задумок про театр. Люди думають, що театр — це вічна класика, там показують одне й те саме. Але нині вистави у театрах спрямовані на молодого глядача. Драматурги пишуть нові драми, режисери знімають сучасні постановки. І я хочу показати цю сучасність. Довести, що за творами Сергія Жадана можна створювати інсценівки. Так, наприклад, німецький режисер Маркус Бартл поставив виставу за романом Сергія Жадана “Депеш Мод”. У столичному Театрі ім. І. Франка показують його трагікомедію “Гімн демократичної молоді”, розповідає режисер вистави Олександр Демешко.

Крім режисерської діяльності Олександр Демешко також бере участь у музичному проекті "Сонце в кишені", який було створено Олександром Дубиною кілька років тому в Золотоноші.

Постановку "Мости" безкоштовно покажуть 11 травня о 21.00 — така собі “нічна вистава” у вихідний день (у Черкаському драмтеатрі понеділок — вихідний день). Пізніше “Мости” мають з’явитися у репертуарі театру.

LUS

3 травня 2015, 15:55

Теги статті:
  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

ά padre Полтава pro

«У мене найнецікавіше життя, яке взагалі є», — усміхається Олексій Приходько, позивний Адекватний, зв’язківець 91-го окремого батальйону.

На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"