kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Новини > Міські новини 

Конференція «Розвиток туризму та туристичної інфраструктури»

10 та 11 червня в нашому місті  відбулася конференція, організаторами якої була компанія «Енеко-тур» разом з відділом культури та туризму міськвиконкому. Присутніми були як представники від державних органів влади, так і громадських організацій та бізнесу. Більш ніж 50 чоловік об»єднала головна тема – «туризм та туристична інфраструктура», яка висвітлювалась в контексті головних викликів, які має Канівщина. А саме, - як прискорити розвиток інфраструктури, що є головним «гальмом» по залученню більшої кількості туристів у місто?  Як створити та урізноманітнити кількість туристичних продуктів та підвищити їх якість?  Як об’єднати владу, громаду та бізнес навколо єдиних цілей та стратегії по розвитку туризму, який визначений, пріоритетний напрямок розвитку регіону Канівщини ще з 2005 року?

Зранку 10 червня, конференцію відкрили міський голова Коломієць В.В. та новопризначений голова Районної державної адміністрації Гика О. М.  Потім виступили гості з Києва, Черкас, а також представники місцевих структур. Після обіду пройшли дебати та обговорення по 4-м актуальним темам. 11 червня учасники конференції прийняли «Меморандум про наміри громади в розвитку туризму Канівщини» (додається), а також розглянули проект положень про створення Туристичної Асоціації Канівщини. Прийнято рішення про проведення установчих зборів Асоціації, які відбудуться 21 червня о 9:00 в залі міськвиконкому.

В цілому, як відмітили учасники,  конференція пройшла  на високому рівні, в гарячих, але конструктивних дебатах, які чітко відобразили як актуальність заданої теми, так і готовність громади діяти спільно. Як відмічає ведучий конференції Олександр Юрчак, - «ми цілком задоволені результатами конференції: все пройшло досить ефективно, прийняті важливі рішення по створенню цільової стратегії по розвитку туризму, люди мали змогу сказати про наболіле. Але головне, що ми побачили наочно, що розбіжності між структурами, зв’язаними з туризмом – влада, громада, бізнес, - досить умовні. Ми всі можемо і повинні діяти разом. Інакше, це буде знову топтання на місці.»

 

 

Меморандум
про наміри громади в розвитку туризму Канівщини

м. Канів
11 червня 2010 р.

Учасники конференції «Розвиток туризму та туристичної інфраструктури», - представники громади, громадських організацій та владних структур, - далі «Учасники»:

-         виражаючи волю громади до розвитку та співпраці в туристичній галузі,

-         враховуючи те, що Канів має величезний туристичний потенціал і претендує на право називатись духовною столицею України,

-         розуміючи невідповідність туристичної інфраструктури існуючому попиту та рівню кращих українських та європейських стандартів,

-         сповідуючи принципи демократії та сталого розвитку,

підписали наступний Меморандум:

  1. Канів має достатній потенціал, щоб вивести місто в число передових туристичних центрів України.
    1. Учасники підтверджують зацікавленість у співпраці, а також у створенні та реалізації програм розвитку туризму на різних рівнях - як всередині канівської громади, так і в рамках (значно більшої) інтеграції у обласні та всеукраїнські структури - організації.
    2. Туризм є основою процвітання міста в майбутньому. Замовником програм туристичного розвитку міста є Канівська громада – тому і владні структури, і представники туристичного бізнесу, і громадські організації разом несуть відповідальність за створення та реалізацію ефективних програм.
    3. Частина представників туристичного бізнесу заявили про створення Туристичної Асоціації Канева. Така Асоціація буде створена в червні 2010 р. Однією з ключових функцій Асоціації має бути потужний маркетинг можливостей регіону та існуючих туристичних продуктів від всіх операторів ринку – членів Асоціації.
    4. Ключовими пріоритетними напрямками розвитку туризму Учасники вважають:
      1. Створення стратегії та середньострокових комплексних програм розвитку туризму в Каневі та Канівському районі.
      2. Впровадження існуючого проекту  (Указ президента України) по створенню біосферного заповідника в регіоні середнього Придніпров”я на базі Канівського природного заповідника.
      3. Створення сприятливого інвестиційного середовища та відповідних механізмів для прискореного розвитку туристичної інфраструктури.
      4. Значне розширення та підвищення рівня туристичної пропозиції шляхом
        1. запуску відповідних навчальних програм для працівників галузі, а також для безробітних через Центр зайнятості міста та району
        2. сертифікації екскурсоводів та інших працівників галузі
        3. кращої кооперації (взаємодоповнення послуг) між гравцями ринку
    5. Найближчими проектами (заходами), які мають бути реалізованими у співпраці громади з владними структурами до кінця 2010 р. мають бути
      1. Створення туристично-інформаційного центру Канівщини.
      2. Запуск спільної робочої групи з представників владних органів, керівників туристичного бізнесу, громадських організацій та незалежних експертів-фахівців по  створенню стратегії та комплексної програми з розвитку туризму Канівщини
      3. Як першочергові завдання цієї групи – а) аналіз ресурсних можливостей, інвентаризація туристичних об’єктів та б) запуск механізмів для значного збільшення інвестицій.
      4. Вивчення та перейняття кращого досвіду розвитку туризму в рамках Черкащини та України.
    6. Учасники ініціюють звернення до обласних та українських владних структур, громадських організацій та міжнародних фондів про підтримку для реалізації вищевказаних планів.
    7. Учасники домовились про доцільність проведення аналогічних періодичних зібрань та конференцій на подібні теми, які є засобом регулювання  та покращення відносин між громадою та владою.
    8. Меморандум є відкритим для членів громади, фахових підприємств і організацій Канева та організацій – представників інших регіонів.

 

11 червня  2010 року

 (Більш ніж 30 підписів учасників.)

WayBe

15 червня 2010, 18:02

Теги статті:
Конференція  туризм  канів  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 4

Сторінка коментарів: 1
fox

15 червня 2010, 20:58

IP: 178.94.7.xxx
Рейтинг: -2
Говорили-балакали, сіли та й заплакали. Разговоры ни о чем,только б говорить о чем-то.НУ НЕ БУДЕТ КАНЕВ ТУРИСТИЧЕСКИМ,а все от того что тем от кого это зависит, насрать, у них другие заботы.
TOXA

15 червня 2010, 20:59

IP: 95.132.255.xxx
Рейтинг: 0
Возможно лёд тронулся? Хочется верить. Заслать бы корреспондента своего на те установчи сборы 21-го числа.
moon
16 червня 2010, 15:42

IP: 77.123.156.xxx
Рейтинг: 0
Уважаемый Fox с лицом Ленина и тыкуающий дулю (что должна заметить не сильно красиво..., давайте будем конкретней называть тех, кто незаинтересован в выполнении даного меморандума. Не стоит бросать слова не ветер и писать абсолютно неточные и безосновательные речи...
Ну уж если Вы так в этом увереные, то может и Вы станете этим ЧЕЛОВЕЧИЩЕМ, который поможет стать городу туристическим, а не только говорить пустые слова.
vasoback
16 червня 2010, 16:26

IP: 95.132.5.xxx
Рейтинг: 0
Як не странно про цю конференцію громанськість вирішили не повідомляти, я навіть сомніваюсь шо там були журналісти. Не можу навіть уявити хто в мськвідділі культури хоч щось знає про туризм... Тай взагалі в Каневі кілька людей що на цьому розуміються.. всі ж остальні думають ща туризм - ето поход с палатками.. Неприємно й те що приїжаюють какаието дешовие турфирмы вешают лапшу, да ещщо й зарабатуют на НАС бабки..
Где професіонали? Місцеві профи - їх нема, а значить нема й небуде ТУРИЗМА в Каневе...

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Гопак

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту

У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути

Звички воєнного часу

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Популярні за тиждень:

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді [0]

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

slavikf
Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу. Далі читати просто не став.
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"