Згідно рішень конференції по розвитку туризму від 11 червня, установчі збори учасників Туристичної Асоціації Канівщини відбудуться 21 червня о 9:00 в залі міськвиконкому. Проект статуту Асоціації додається.
Порядок денний зборів:
обговорення та прийняття Статуту;
обговоренняпропозицій щодо правління та виконавчої ради;
напрямки роботи Асоціації на 2010 рік.
На Збори запрошуються представники туристичного бізнесу, громадські організації та всі бажаючі."
Если Товариство з обмеженою відповідальністю “Енеко-тур” - значть подстава..
Цікаво який вклад у розвиток та бюджет Каніщини робить Енекотур. Чи токо топчуть нашу землю... Главное для нас приїхав з екскурсією, заплати 100 грн. і води народ де хочеш.. Ато ми косим, убираем, ложим плиточку, а вони даже в кабаки не хучуть йти, в музеї за білет не платять.. понакидають бамажок і тікать отсюдова.
В Чорнобиль шуруйте!!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]