kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Віка 

У Каневі знову зніматимуть кіно. У березні — прем’єра раніше знятого

У вересні 2012 року “Віка” опублікувала статтю під назвою “У Каневі закінчуються зйомки художнього фільму”. Нагадаємо коротко, про що йшлося у тій публікації.

Молоді режисери Олекса Губа (33 роки) та Володимир Макаревич (22 роки) закінчили університет Михайла Поплавського. Разом, але в різний час, навчались в університеті — Олекса на театральній режисурі, Володимир — на кіно. Олекса родом з Черкащини, зі Шполянського району. Навчався в Канівській школі-інтернаті, після закінчення якого поїхав до столиці, закінчив університет у 2004 році, потім, у 2009-му — аспірантуру. Володимир — киянин.

Тоді, восени 2012-го, молоді кіномитці закінчували в Каневі зйомки художнього короткометражного фестивального фільму. Назву фільму вони тоді не розголошували...

Сьогодні, коли я зустрівся з режисером згаданого фільму Олексою Губою (на фото Олекса з Михайлом Поплавським), він озвучив назву знятого в 2012-му у Каневі фільму — “Кубло”.

Прем’єра фільму в Каневі запланована на 9 березня наступного року — в день народження Тараса Шевченка. До того часу молодий режисер сподівається довести до пуття міський кінотеатр, де й планується прем’єрний показ “канівського” фільму.

— Займаємось зараз питанням міського кінотеатру, шукаємо інвесторів, уже знаходяться інвестори, — розповідає Олекса. — Думаю, що архітектором у цій справі буде мер Канева Ігор Ренькас, він погодився зайнятися проектуванням. До 9 березня, дня народження Тараса Шевченка, думаю, отримаємо щось гарненьке. Також хочемо відреставрувати музей Аркадія Гайдара...

На питання щодо мети нинішнього перебування режисера в Каневі, Олекса відповів: “Надихаємося краєвидами Канева, дописуємо сценарій повнометражної кінокомедії, яку назвали “Чарі Барі Фу”. Підбираємо місця для майбутніх зйомок. Уже знайшли хороші місця в Пекарях, Межирічі...”.

— Запланована на 9 березня прем’єра раніше знятого на канівській землі фільму відбудеться тільки у Каневі?

— Прем’єра цього фільму відбудеться також у 12 країнах світу, в містах-побратимах Канева. Ведемо також переговори із Санкт-Петербургом, оскільки Шевченко помер у Петербурзі. У цьому всьому нам допомагає Канівська міська влада, щиро дякую за це міському голові Ігорю Ренькасу.

— Коли плануєте розпочинати зйомки згаданої вами комедії?

— Перші знімальні дні фільму плануємо десь на кінець осені.

— Де саме проходитимуть зйомки?

— Фільм будемо знімати в Каневі, Києві, у Львові, в Сполучених Штатах і, можливо, у Грузії.

— Кого глядач вашої нової комедії побачить на екрані?

— Зараз ведемо переговори зі Світланою Лободою, Гошею Куценком... Безумовно, сподіваюся на участь у зйомках мого улюбленого актора, Заслуженого артиста України Станіслава Баклана.

— У фільмі, який ви знімали в 2012 році на канівській землі, були задіяні мешканці Канева. Не плануєте участь канівців у новому фільмі?

— Звичайно, у новій комедії плануємо участь і канівців — дітей і дорослих. Проводитимемо кастинги. Культпросвіт також будемо підключати. До речі, в майбутньому думаємо зробити якийсь Канівський кінофестиваль для незалежного українського кіно.

Завершуючи нашу розмову, Олекса Губа сказав: “Користуючись нагодою, хотів би подякувати також Михайлу Михайловичу Поплавському за співпрацю заради мистецтва”.

Валерій РЕВА,  газета ВІКА №29, липень 2015

WayBe

20 липня 2015, 13:23

Теги статті:
кіно  Кубло  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

ά padre Полтава pro

Популярні за тиждень:

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій [0]

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"