kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева












Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > alex11 

НАМ ВСИМ НЕОБХІДНО ГОТУВАТИСЯ ВИКОНУВАТИ ЗАКОН….

               В липні цього року Верховна Рада України проголосувала   зміни до закону  про     ОСББ  (обєднання співласників багатоквартирних будинків).

               Згідно цього закону всі ми,  мешканці багатоквартирних будинків, повинні  до

липня 2016р добровільно обєднатися в ОСББ, а якщо не обєднаємося ,  то нам  при-

мусово,  призначать управляючу компанію  (посередника), який буде  між нами, мешканцями, та міськими комунальними підприємствами  виконуватм обовязки ОСББ,

і ми будемо плати управляючі компанії за комунальні послуги  (як і на даний час) та

кошти на утримання посередника із своїх кишень.

                При створенні ОСББ  основні споруди  (будинки, прибудинкові території),

обладнання  ( ліфтове господарство, електрогосподарство та інше), всі  тепло-водо-

газомережі та інше передаються на баланс ОСББ і мешканці стають їх власниками і

утримувати все це в належному стані будемо ми з вами. Утримувати в належному

стані: це все згідно нормативно-правових актів, які існують  в нашій державі. Державні

інспектори тепер будуть приходити не тільки до комунальних підприємств, а також

і до нас: в ОСББ. І будуть писати приписи про усунення порушень в наше обєднання і

необхідно це все буде виконувати за наш рахунок.

             Я уявляю: в нашому будинку, за адресою  Леніні 132,  на даний час необхідно

провести герметизацію стикових панельних сполучень, можливо вийшов термін експлу-

ата   ліфтового обладнання і необхідна його заміна. І все це коштує,  скажемо,  3млн.

600тис.грн.  На даний час це повинна виконати держава. Якщо ми створюємо ОСББ,

то в  ту ж хвилину кожна сімя  із 36 квартир вже втратила по 100тис.грн. бо нам це

необхідно виконати за свій кошт.

І чому про цю,  » нашу радість»,  жоден із кандидатів  на виборні посади не говорив?

                На мій погляд, логіка вищезгаданого закону говорить про впровадження в

наше місцеве середовище  ринкових механізмів надання  комунальних послуг. Ми

самі собі вибираємо  постачальника теплової  енергії, природного газу,  питної води

і  таке інше. Але ж ми повинні мати з чого вибирати. Я так думаю, що мають бути

два і більше постачальників тепла,  питної води, електроенергії і таке інше і вибирати

де дешевші та якістніші послуги.

                 Ось і є накази нашій новій місцевій владі:  міському Голові та депутатам

Канівської міської ради- створити  нам ринкові умови обєднання в ОСББ.

Читав сьогодні в  ukr.net  повідомлення координатора  фракції БПП в  Верховній Раді

України Луценка Ю.В. про те, що виборці місцевих рад набувають через рік право

відкликати місцевих депутатів за невиконання своїх обіцянок. Нам залишилось

контролювати місцеву владу за виконанням  і вищезгаданого закону і чекати…..

                 Можливо, я не вірно прочитав закон, то чи місцева влада, чи хтось із

мешканців м.Канева  напише де я помилився.

              

              

 

О.Глушко

alex11

27 жовтня 2015, 18:34

Теги статті:
  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 9

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком

Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

святослав

Гопак [1]

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"