kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Haydamaka 

Чи лише німці повинні проводити марші життя?

Понад 200 німців приїхали до України, щоб провести "Марш життя", присвячений до 69 роковин трагедії в Бабиному Яру, та вибачитися за дії своїх предків проти євреїв за часів Другої світової війни.

Учасники маршу пройшли так званою "дорогою смерті" від кінотеатру "Київська Русь" по вулиці Мельникова й від Сирецького парку до меморіального комплексу "Бабин Яр", де їх зустріли євреї, які постраждали від нацистів, і їхні нащадки.

За словами організатора маршу Джобста Біттнера, в 40 з 200 німців, які взяли участь у марші, предки служили у Вермахті або групах СС.

"Сім'ї цих людей не розповідали їм про події війни й про участь їхніх предків у Голокості... Тому ми вважаємо своїм обов'язком вибачитися за злочини наших предків і підняти свій голос проти антисемітизму", – сказав Біттнер.

Як заявили організатори акції, аналогічний марш відбудеться ще в п'ятницю в 15 містах України.

У Бабиному Яру в Києві під час війни розстріляли більш як 100 тисяч киян і військовополонених різних національностей і віросповідань.

Чи можна сподіватися, що наступить такий час, коли подібний марш життя будуть проводити нащадки карателів НКВД, які мордували і морили голодом український люд? Чи вибачаться вони за злочини своїх предків? Відомо, що сталінський режим був не менш злочинним, ніж нацистська влада Німеччини. Відповідна постанова прийнята ОБСЄ.

Такий акт покаяння був би корисний нам усім, а передусім самим карателям та їхнім нащадкам. Вірю, що суспільство дозріє до цього. Але коли?

http://narodna.pravda.com.ua/

Haydamaka

5 серпня 2010, 22:14

Теги статті:
нквд   сталін    мораль   україна  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 21

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею.

"Жизнь в тупике"

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Популярні за тиждень:

Як вмирає місто [0]

"Жизнь в тупике" [0]

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею. [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"