kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Шура-ви 

Канівські депутати провалили 5-ту спробу обрати секретаря міськради

П'ята спроба депутатів Канівської міської ради обрати секретаря знову не увінчалась успіхом.

  • 10.12.2015

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Відзначимо, що на сьогоднішньому «ювілейному», за словами міського голови Ігоря Ренькаса, засіданні депутати так і не обрали секретаря. Цього разу міський голова  запропонував на відповідну посаду кандидатуру Віктора Кучі (політична партія ВО «Черкащани»).

За результатами оприлюднення підсумків таємного голосування, депутатський корпус знову розділився навпіл: по 16 голосів - за і проти. Тож наразі Канівська міська рада й надалі залишатиметься без секретаря, через що закрити першу сесію та перейти до розгляду інших важливих питань знову не вдалося.

Зауважимо, що такі результати сьогоднішнього голосування викликали шквал критики не лише зі сторони міського голови, але й громадських активістів міста.

Так, звертаючись після голосування до депутатів, Ігор Ренькас відзначив, що скоро із таким успіхом «нас будуть обирати».

В схожому тоні поділилася власними враженнями від голосування і місцева активістка Ольга Бурак. «П'яте засідання першої сесії Канівської міської ради VII скликання. В п'ятий раз обирається секретар міської ради. Цього разу не обрали Кучу В.В. Мені здається чи скоро не лише Новий Рік, а й новий депутатський склад КМР та міський голова?», - не без емоцій написала Ольга.

Шура-ви

10 грудня 2015, 13:33

Теги статті:
рада   секретарь  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 11

Сторінка коментарів: 1
Шура-ви

10 грудня 2015, 14:29

IP: 176.67.16.xxx
Рейтинг: 2
И на хрена их выбирали?
mr.yoda

10 грудня 2015, 17:54

IP: 78.111.185.xxx
Рейтинг: 2
мдаааааааааа КУча кум Коломийца опять своих толкают так они год будут выбирать
volcitca

10 грудня 2015, 17:56

IP: 176.67.2.xxx
Рейтинг: 2
Тобто залишилось 27 спроб?
Truthful
10 грудня 2015, 19:34

IP: 176.67.9.xxx
Рейтинг: 3
27 спроб - це перше коло, а потім підуть по другому колу
Ренькас штовхає своїх, які й так всім вже надоїли, так він довго буде без секретаря
chicot

10 грудня 2015, 20:41

IP: 94.178.42.xxx
Рейтинг: 1
И кто следующий? Опять кто-то из старых пьянчуг, которые за 20 лет ничего толком не сделали, кроме как коньячок под шашлычок. Тоже мне "достойные кандидаты". На вила всех и в мусорный бак. Лучше чем Руслан Шишка кандидатуры не вижу.
Gromada1
10 грудня 2015, 22:36

IP: 176.67.16.xxx
Рейтинг: 0
Яка різниця кого пропонує міський голова? Справа в тому, що ЦІ депутати самі не можуть нікого запропонувати, а якщо й пропонують, то втіхушку потім на таємному не голосують. Права сторона залу не голосує "за" (там у нас ОпБ, ПЗ та БПП)- вони проти всіх, або краще сказати "а Баба Яга проти".
soyzik
10 грудня 2015, 22:42

IP: 176.67.16.xxx
Рейтинг: 0
Був би депутатом, теж проголосував би за Шишку Руслана, більш достойної кандидатури не бачу.
Mike
11 грудня 2015, 00:18

IP: 212.1.94.xxx
Рейтинг: 1
soyzik,
Підтримую! Людина яка розуміється в законах та діловодстві, доведено не на словах, а на практиці!
zaslon
11 грудня 2015, 19:11

IP: 37.139.178.xxx
Рейтинг: 1
Надо давать дорогу молодым, а из года в год ставить на должности одних и тех же пенсионеров, у них уже была не одна возможность показать себя. А Руслан Шишка достойная кандидатура, что и показывают результаты прошедших голосований.
Truthful
11 грудня 2015, 22:37

IP: 176.67.9.xxx
Рейтинг: 2
Проблема в тому, що нашому меру розумні та досвідчені не потрібні, а потрібні "свої" карманні та повністю ним контрольовані секретарі та заступники
Шура-ви

16 грудня 2015, 18:03

IP: 212.55.95.xxx
Рейтинг: -1
Кто следующий - Калниболоцкий, Маланчев, Ткаченко, Хоменко, Николенко? Делаем ставки! Ренькас предложит Жанну.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

ά padre Полтава pro

Популярні за тиждень:

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій [0]

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"