kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Шура-ви 

Черкаські поліцейські впіймали серійних вбивць (фото)

Зловмисники скоювали напади на одиноких пенсіонерок на території Черкаської та інших областей України. Проникали в помешкання під виглядом соцпрацівників. Вбивали та грабували їх. Підозрюваних заарештовано, їм загрожує максимальне покарання.

 10/12/2015

1

На початку серпня в місті Черкаси з різницею в три дні, сталося два вбивства. В обох випадках жертвами нападників були літні самотні пенсіонерки, 23-го та 39-го року народження. Їх зв’язали, побили та обмотали голову скотчем від чого через брак повітря потерпілі померли. Зловмисники в цей час спокійно грабували їхні помешкання. Схожий почерк та виявлені сліди вказували, що діє одна й та сама особа або група осіб. Опрацьовуючи матеріали справи та моніторинг схожих кримінальних правопорушень по Україні, оперативники з’ясували, що схожі напади вчинено ще в Кіровоградській області та в Канівському районі. В обох цих випадках потерпілі, літні жінки, яким за сімдесят років, вижили. Вони і надали слідству детальний опис підозрюваних та схему за якою вони діяли.

Як розповіли потерпілі, напад на них вчинили двоє осіб: жінка близько тридцяти років слов’янської зовнішності і чоловік близько 25 років ромської національності. До помешкання жертв першою заходила жінка, яка представлялась працівником пенсійного фонду. Переконавшись, що жертва в будинку сама, кликала спільника, який чекав біля входу. Разом зв’язували потерпілих, обмотували голову скотчем, забирали всі цінності та тікали, залишаючи стареньких помирати.

Ще одну зачіпку на шляху до виявлення зловмисників надали сусіди потерпілих, які вказали на автомобіль, на якому ймовірно пересувалися нападники. Отримана інформація та інші зібрані дані вказували, що підозрювані жителі саме Черкаської області. Проведене відпрацювання принесло позитивний результат. В дворі одного з районів області поліцейські виявили автомобіль, на який вказували свідки, а господарі будинку повністю підпадали під опис, наданий потерпілими. Їх було негайно затримано.

Під час санкціонованого обшуку в їх будинку, правоохоронці вилучили частину речей, які були викрадені у потерпілих. Наразі слідством встановлено, що підозрювані вчинили п’ять нападів на пенсіонерів в Черкаській, Кіровоградській та Київській областях. Двом з п’яти потерпілих вдалося вижити.

Наразі правоохоронці перевіряють підозрюваних на причетність до вчинення схожих кримінальних правопорушень на території України. Зловмисників заарештовано, їм оголошено про підозру у вчинені злочинів передбачених пунктами 6, 12, 13 частиною 2 статті 115, частина 3 статті 186 (Умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, а також грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, поєднаний з проникненням в житло) Кримінального кодексу України.

“Шановні громадяни! Вдивіться в ці обличчя! Якщо в цих особах ви впізнали своїх кривдників, негайно звертайтеся до Головного управління Національної поліції в Черкаській області”, – зазначають у відомстві.

Також правоохоронці звертаються до родичів, опікунів і сусідів літніх людей:проведіть зі старенькими роз’яснювальні бесіди. Роз’ясніть, що не потрібно відкривати двері незнайомим людям, працівниками яких би соціальних служб вони не представлялися. В разі їх візиту пенсіонери повинні вимагати посвідчення, які мають бути у кожного співробітника органів соціального захисту населення, ознайомитися з їх змістом, попросивши співробітника зачекати за зачиненими дверима, зв’язатися з організацією, співробітником якої представилася особа. В разі підозри негайно викликати працівників поліції.

Шура-ви

10 грудня 2015, 17:37

Теги статті:
криминал  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
ks09822
11 грудня 2015, 01:58

IP: 178.95.210.xxx
Рейтинг: 0
на кол посадити їх.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою

Кожен знає свою роль.

1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада – це не просто бойовий підрозділ з історією.

У важкі часи ми або опускаємо руки, або закочуємо рукава та беремося до справи.

СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему

У цих поглядах – спокійна мрія про мир, про родини, про вільну Україну.

СТАЛЕВИЙ НЕРВ «ШКВАЛА»

Твоє завтра залежить від твого вибору сьогодні.

Закон має захищати тих, хто не може захистити себе сам

Обличчя різних поколінь.

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Грудень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"