kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Кримінал 

Убивство канівчанки, скоєне 21 лютого ц.р., розкрито

У п'ятницю, 26 лютого 2016 року слідчо-оперативна група Канівського відділення поліції спільно з працівниками кримінальної поліції міста Черкаси затримала злочинців, які скоїли розбійний напад на жительку м. Канів Людмилу Білик та завдали їй вогнепальні поранення, внаслідок яких жінка померла в лікарні. Подробиці слідства та затримання грабіжників повідомив редакції газети "Дніпрова Зірка" начальник Канівської поліції Олександр Штейман 

- Швидко розкрити злочин нам допомогли записи з камер відеоспостереження. На них чітко видно, як потерпіла поверталася додому, а також як через певний час із арки будинку в бік шлюзу вибігають двоє чоловіків. Хронологія подій того вечора була такою: близько 17-ї год. Людмила Білик зайшла в під'їзд, піднялась на свій поверх і хотіла відчинити двері квартири. В цей час на неї напали двоє чоловіків, які намагалися вирвати в неї з рук сумку. Жінка вчинила активний опір та здійняла галас. Тоді злочинці упритул розстріляли жертву з обріза мисливської рушниці, забрали сумку й вибігли з під'їзду. Далі вони кинулися тікати в бік шлюзу, де на них чекав автомобіль.

Виїхавши на місце події, слідчо-оперативна група знайшла речові докази (чохол від ракетки для гри в бадмінтон, в якому злочинці ховали обріз, панчохи і шапка для маскування). Переглянувши записи камер спостереження, слідчі встановили напрямок втечі злочинців. Згодом у лісі неподалік Канева було виявлено телефон і сумку з особистими речами Л.Білик.

Наразі злочинці заарештовані. Ними виявилися раніше судимі за грабежі, крадіжки й збут наркотиків жителі м. Сміла. Вони вже зізнались у скоєному і дають свідчення. Під час проведення слідчого експерименту затримані докладно відтворили картину злочину. За їхніми словами, в сумці потерпілої знаходилось 15 тис. грн. і 280 доларів. Нападників судитимуть за статтею 115 Кримінального кодексу України (вбивство) і статтею 187 (роз-бійний напад). Статус третього учасника - водія, котрий чекав у машині, визначить слідство. Наразі він проходить у справі як свідок, - повідомив О. Штейман.

Анастасія КОРОБОВА-ЯРМОЛЕНКО

Джерело: Дніпрова зірка

WayBe

7 березня 2016, 20:42

Теги статті:
кримінал  вбивство  
Голосів:
3
03

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Йдуть у владу аби красти!

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт

СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича

21 липня Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку щодо дотримання законодавства про державну таємницю у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Удар російського безпілотника по Каневу 17 липня

Скандал у Махачкалі: ветеран т.зв. «сво» влаштував погром у банку після відмови надання іпотеки

Вслід за Смілою Канів розглядає можливість запровадження графіків подачі води

Тіньові помічники російської військової машини: викриття схеми обходу санкцій Alt Capital

Тіньова мережа торгівлі російською нафтою: Етібар Ейюб, Тахір Гараєв та ухилення «Роснефті» від санкцій

Тіньові помічники російської економіки: Етбар Ейюб, Тахір Гараєвта мережа обходу санкцій

Популярні за тиждень:

Йдуть у владу аби красти! [2]

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Novunar777, по можливості джерело вказуйте. Дякую!
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [1]

святослав
Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [2]

святослав
Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь]
Вбойка 2033 [1]

Анті-гоблін
Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть! У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном. “Вчора Служба безпе.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [2]

litytremble
Чудовий магазин! Заїжджали на Торгову 27 — великий вибір плитки, ламінату й термопанелей. Сподобалось, що все в наявності, продавці приємні, допомогли з підбором під мій проєкт. Плитка якісн.. [весь]
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Олександр Скорина
Ми тримаємося, WAYBE. Ми вірили і віримо в наші ЗСУ, Нацгвардію, тероборону та інші збройні формування і в нашу Перемогу.
Коли це закінчиться? [1]

slavikf
Честь
Канів прощається з Героєм: на війні загинув сапер-гранатометник Олександр Кавун [1]

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
Душові кабіни [2]

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

fishingessay
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Липень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2025 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"