| Активісти села Пекарі зініціювали проведення громадських слухань по питанню об’єднання територіальних громад с. Пекарі та м. Канів. 
Нагадаємо, що протягом 2015 року в Україні активно проходило обговорення об’єднань громад. Канівська міська рада не стояла осторонь, а навпаки першою на Канівщині розпочала цю процедуру. Але попри всі намагання сформувати Канівську міську об’єднану територіальну громаду, - кінцевого результату досягти так і не вдалося. 
 
 Однак, не пройшло й року, як громада Пекарів виявила бажання об’єднатись з громадою Канева. У мешканців села виникло багато питань до міської влади. Це питання медичного обслуговування, пасажирських перевезень  та ремонту доріг. 19 березня 2016 року робоча група на чолі з міським головою Ігорем Ренькасом взяла участь в громадських слуханнях села Пекарів.  
  
 Під час зустрічі Ігор Ренькас, Володимир Святелик, Сергій Ткаченко дали відповіді на поставлені питання і підкреслили, що шлях до об’єднання буде не з легких. Подолати всі перешкоди на цьому нелегкому і тернистому шляху можна лише спільними зусиллями територіальних громад Канева та Пекарів.  
 По закінченню слухань було прийнято проект резолюції, що засвідчило довіру до міської влади. І маємо надію, що це буде логічним завершенням. Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської ради |