kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > DOXTOR 

ПРО ВИБОРИ КАНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ «БЕЗ ФАНАТИЗМУ» Епізод 1.

Ну що друзі? Надивився, наслухався я тут різних версій і коментів на нашому рідному сайті і з Вашого дозволу спробую поставити діагноз цим виборам. Діагноз хочу виразити неупереджено, оскільки я не підтримую жодного кандидата. Короче голосуйте за мене на сайті!!! J. Мінусуйте чи плюсуйте бо дідусь Дохтор вже старенький і може помилятися. А тому якщо я в чомусь буду неправий, то з задоволеням вислухаю всі коменти як позитивні так і негативні (короче пасть порву….)

Ну … я розпочинаю.

«КАНІВСЬКІ ЗОРЯНІ ВІЙНИ»

Епізод 1. Вася.

В даному випадку факт епізод не реєстрації пана К можна охарактеризовувати одним словом – Вася. Причому слово «Вася» слід розуміти не як ім’я а як діагноз, що підтверджується народним прислів’ям.

Тепер коротко про війну Васі з Канівською ТВК.

04.10.2010 року від Різдва Христового Вася подає документи для реєстрації його кандидатом на посаду міського голови. В документах зазначалось що бідного Васю висунула партія Союз Чорнобиль (начебто так ця партія називається). Чому Вася бідний? А тому що у Васі є шикарна квартира в елітному районі міста Києва, така собі дачка в Кончі Заспі (які будували наші канівські будівельники – від них і дізнався) та садибка в Каневі про яку всі знають. По київським міркам Вася живе бідно, а по канівським – вирішувати вам друзі-канівчани.

Однак Вася особисто сам не йде здавати документи а присилає свого наймита. Канівська ТВК його питає – а де ж Вася і де його пачпорт ? Короче ні Васі ні паспорта. Комісія знаходить недоліки в документах і просить Васю прийти їх виправити. Окремо хочу зазначити що кандидати в мери особисто подавали документи на реєстрацію і в деяких були виявлені недоліки. Однак всі ці недоліки кандидати виправили і проблем ні в кого не виникало, зареєстрували всіх (ну майже всіх J ).

В останній день реєстрації кандидатів за кілька годин до закінчення реєстрації кандидатів Вася спускається з владного Олімпу, зявляється в ТВК зі словами «де тут розписатися». Комісія просить виправити недоліки в документах. Вася відмовляється і покидає приміщення ТВК зі своєю свитою.

08.10.2010 року Вася пише маляву в черкаський адмінсуд з проханням зареєструвати його кандидатом в мери.  Суд задовольняє його прохання. Пише рішення в якому зобов’язує ТВК зареєструвати пана К кандидатом в мери.

Канівська ТВК не погоджуючись з рішенням черкаського адмінсуду пише апеляційку до Київського апеляційного адмінсуду.  Апеляційний суд   приймає рішення, в якому скасовує рішення черкаського адмінсуду стосовно реєстрації пана К однак зобов’язує ТВК повторно розглянути його документи і винести рішення по суті.

Канівська ТВК виконує рішення суду, повторно розглядає документи К, а оскільки недоліки ним не усунуті повторно відмовляю йому в реєстрації.  

Вася вибухає одразу двома позовами до «свого» черкаського адмінсуду. В одному позові просить переглянути його відмову в реєстрації в іншому позові просить розформувати Канівську ТВК.  

По другому позові стосовно розформування ТВК в позові відмовлено повністю. Да тут і їжаку понятно, який суддя візьме на себе відповідальність зривати вибори. А чого добивався пан К – зрозуміло всім.

По першому позові пану К суд зобов’язує ТВК повторно розглянути його документи і винести рішення по суті.

Рішення набирає законної сили в середу. ТВК зараз думає чи апелювати чи розглядати документи.

Однак тут є нюанс – поки пан К судився, пройшли всі строки, згідно з яких особа може бути включена до виборчих списків. Це прямо передбачено Законом. Після закінчення цих строків реєструвати кандидата заборонено. З іншого боку ТВК це суб’єкт виборчого права, він приймає рішення шляхом голосування його членів. Ні один суд не зможе ТВК заставити зареєструвати чи не зареєструвати кандидата, це також прямо заборонено Законом. Це все рівно, як мені пояснили юристи, щоб наприклад верховний суд заставив би верховну раду проголосувати за закон в якому б зазначалось що сонце квадратне.  

Аналізуючи закон, роблю висновок, що у такому випадку, коли місцева ТВК не реєструє кандидатом К, то таке право має ТВК вищого рівня, тобто черкаська або ЦВК. Тобто на мою думку проблем з реєстрацією б не було.

Юристи пана К напевне цього не знали.

Діагноз: Вася і Ко – Васі.

 

На сьогодні пока все. Наступний епізод 2. Віктор.

DOXTOR

18 жовтня 2010, 21:41

Теги статті:
вибори  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 19

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча

Про дрони, що знищили російські літаки (Long Version)

Зникли речі та пошкоджені дзвони: представники московського патріархату залишили храм на Черкащині

Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб: ворог намагається завербувати українців, видаючи себе за СБУ (відео)

Перші Контрактники 18-24 пройшли контрольно-тактичні заняття у 92-й бригаді,

Що таке «Контракт 18-24»?

Почесною відзнакою нагородили канівську художницю Любов Міненко

Канів шепоче таємниці: які секрети приховує місто з часів Київської Русі

Вбойка 2033

Популярні за тиждень:

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча [0]

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16 [0]

Про що зараз спілкуються:

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
Душові кабіни [2]

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

fishingessay
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"