kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Офіційно > Влада 

У Каневі відкрили пам'ятну дошку відомому кінорежисеру

В суботу, 18-го червня, у Каневі відбулося урочисте відкриття пам'ятної дошки відомому українському кінорежисеру, геніальному українцю Юрію Іллєнку.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».
Відповідна дошка розміщена на приміщенні Канівського коледжу культури і мистецтв та має на меті інформувати громадськість і гостей міста про те, що вулиця на якій знаходиться заклад, носить ім'я саме Юрія Іллєнка.

Зауважимо, що до урочистого відкриття дошки, долучилась значна частина канівчан та гостей міста. Серед останніх, були дружина Юрія Іллєнка - Людмила, сини кінорежисера Андрій (народний депутат України) та Пилип Іллєнко (голова Державного агентства України з питань кіно) з родинами, брат кінорежисера, екс-народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк та багато інших.

Були серед присутніх і представники духовенства, канівської міської влади, міського та обласного депутатських корпусів, небайдужі патріоти. 

За традицією, спочатку відбулося освячення дошки. Після цього, перед запрошеними виступили рідні кінорежисера, представники влади, громадськості, які не втомлювались відзначати колосальний внесок робіт Юрія Іллєнка не просто в розвиток вітчизняної культури і кіноматографу, а їх особисту самоідентифікацію як патріотів та українців.

«Це вже було вчора. У поминальну троїцьку суботу відкрили дошку нашому земляку, геніальному українцю Юрію Іллєнку. Відкрили в атмосфері величезного духовного підйому. Велика подяка всім, хто долучився до цієї справи, справи пошанування своїх, українських героїв», - відзначив у власному Facebook один з ініціаторів виготовлення та відкриття дошки, депутат Канівської міської ради від ВО «Свобода» Юрій Гамалій.

Згодом, по завершенню урочистого відкриття, частина присутніх відвідала також і садибу кінорежисера в Прохорівці, на якій він проводив значну частину часу і там же похований за заповітом.

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги фото із відкриття пам'ятної дошки та відвідин садиби кінорежисера

Ред.: журналісти «Kanos» висловлюють щиру подяку представникам ВО «Свобода» та особисто Юрію Гамалію і Віталію Чмілю в організації поїздки до Прохорівки.


Фото: Володимир Олексюк, зі сторінки в соціальних мережах Юрія Гамалія та спеціальний кореспондент «Kanos».


Олекса

20 червня 2016, 08:37

Теги статті:
Юрій Іллєнко  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
Калина

21 червня 2016, 07:05

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0

"Були серед присутніх і представники духовенства..."  Бездуховне духовенство, якого хлібом не годуй - дай тільки в черговий раз засвітитися.

Олекса

22 червня 2016, 09:25

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: 0

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі на Черкащині рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

ά padre Полтава pro

«У мене найнецікавіше життя, яке взагалі є», — усміхається Олексій Приходько, позивний Адекватний, зв’язківець 91-го окремого батальйону.

На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов

Кадиров знову спричинив скандал у Держдумі!

“Я не знаю жалю”

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині

Популярні за тиждень:

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень [0]

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу [0]

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі на Черкащині рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв [0]

Про що зараз спілкуються:

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"