kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Міські новини 

У Каневі триває підготовка до відзначення 150-річчя з дня перепоховання Великого Кобзаря

30 листопада голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб побував у м. Каневі, де провів нараду з питань будівництва і стану фінансування ремонтно-реставраційних робіт у Шевченківському національному заповіднику.

Під час робочої поїздки, керівник області оглянув об’єкти музейного комплексу та ознайомився з ходом будівельних робіт другої черги, після чого обговорив із керівниками відповідних управлінь облдержадміністрації, проектних та підрядних організацій подальші кроки на шляху до створення у Каневі потужного туристичного центру.

За результатами огляду об’єктів, керівник області висловив впевненість, що до кінця року буде завершено значну кількість запланованих ремонтно-реставраційних робіт. Зокрема, реконструкцію самопливного колектору та здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення надзвичайної ситуації на території заповідника. У посиленому режимі триває будівництво вертолітного майданчика, готельно-ресторанного комплексу, проводяться відповідні роботи з благоустрою Нижнього парку.

- З метою належного відзначення 150-річчя з дня повернення праху Великого Кобзаря до України у 2011 році та 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка у 2014 році Президентом України поставлено ряд завдань. Сьогодні вже проведено значну роботу по підготовці до відзначення цих ювілейних дат, тому у мене не має сумнівів, що усі заплановані реставраційні роботи буде завершено вчасно, - відзначив Сергій Тулуб.

Разом з тим голова облдержадміністрації висловив незадоволення роботою окремих посадовців, що невчасно проводять відповідну роботу по своїх вузькоспеціалізованих напрямках, чим уповільнюють хід будівництва всього комплексу.

Звертаючись до новообраного мера міста, очільник області зосередив його увагу на стан доріг, наголосивши, що ремонт автошляхів має стати першочерговим завданням влади.

Також Сергій Тулуб, наголосив на необхідності продовжити роботу по розширенню експозиційного наповнення музею Т.Г. Шевченка.

Джерело: Прес-служба Черкаської ОДА

WayBe

2 грудня 2010, 17:15

Теги статті:
Кобзар  перепоховання  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 15

Сторінка коментарів: 1
azk777

2 грудня 2010, 17:22

IP: 91.124.114.xxx
Рейтинг: 1
"Звертаючись до новообраного мера міста, очільник області зосередив його увагу на стан доріг, наголосивши, що ремонт автошляхів має стати першочерговим завданням влади."


Знову зимою будуть асфальт класти)))))))))
tarnava
2 грудня 2010, 18:01

IP: 95.135.167.xxx
Рейтинг: 0
"Потужний туристичний комплекс в Каневе"- где он, его состав, обьекты, сооружения, кто будет сооружать - где все это? Или это все очередное ля-ля Партии Регионов-брехунчиков, Расскажите нам, жителям Канева.
saehan
3 грудня 2010, 08:11

IP: 91.124.18.xxx
Рейтинг: 0
[youtube][/youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ouoxhi4x6y8
saehan
3 грудня 2010, 08:13

IP: 91.124.18.xxx
Рейтинг: 0
https://www.youtube.com/watch?v=Ouoxhi4x6y8
WayBe

3 грудня 2010, 12:21

IP: 78.137.22.xxx
Рейтинг: 1
look11

3 грудня 2010, 19:51

IP: 78.137.23.xxx
Рейтинг: 0
Если не слухи - Коломиец уже директор музея? Компенсация за моральній ущерб :)
Бяка-Закаляка

4 грудня 2010, 20:54

IP: 78.137.22.xxx
Рейтинг: 0
3 грудня Коломійця дійсно представили працівникам музею Шевченка, як нового директора. Василь Васильович свого часу написав заяву на ім'я міністра культури України з проханням про таке призначення.
Компенсція це чи ні, найкраще знають ті, хто затвердив його кандидатуру. Зрозуміло одне: якщо його обрали (а він був не єдиним кандидатом на цю посаду), отже його цінують, як фахівця-управлінця.
Що далі - покаже час, а поки що зичу Василю Васильовичу успіхів на новому для нього місці.
offset

5 грудня 2010, 18:52

IP: 92.113.95.xxx
Рейтинг: 0
Дарагіє робята, єслі ві самі не сдєлаєтє то чего хотітє, нікакіє мєри за вас єтого не сдзєлают...Бздєнек Бздушек
M@ximko

5 грудня 2010, 18:56

IP: 91.124.18.xxx
Рейтинг: 0
А чогож, нове тепле містечко... Буде з музеєм те, що з Каневом. Проте - успіхів у роботі!!!
Rush170
6 грудня 2010, 21:39

IP: 95.72.245.xxx
Рейтинг: 0
Позор для Черкащины! 7 лет деребанили могилу Шевченко, делали ремонт, воровали деньги, а теперь ее хотят и пропить. Голова Черкасской обладминистрации, губернатор Сергей Тулуб назначил директора Каневского национального заповедника , бывшего мэра г.Канева Коломийца Василя Васильевича. Этот человек никогда не расставался с водкой и стаканом, теперь он будет командовать украинской святыней, не завязывая со спиртным. Дожили Мы до черных дней! Позор Украинцам!
МАРФА

6 грудня 2010, 23:07

IP: 91.124.31.xxx
Рейтинг: 0
Ничего себе-пердимонокль! А как же Ренькас? Он совсем не при делах оказался?
offset

9 грудня 2010, 11:05

IP: 95.135.91.xxx
Рейтинг: -1
Чепуха, задалбалі....
Shans

10 грудня 2010, 12:41

IP: 91.124.9.xxx
Рейтинг: 0
Було б кого в музей призначати! В нас же плюнути ні в кого! Кадрів немає! Дограємося, що з Києва почнуть директорів присилати. Нехай краще Коломієць - він хоча б свій і в курсі справ. Успіхів! Нехай тримається - музей не одного керівника вже "з'їв".
tarnava
10 грудня 2010, 19:49

IP: 91.124.175.xxx
Рейтинг: 0
Все свідоме життя в Каневі живу і тільки й чую - Канів та могила Тараса це нші святині, зробимо Канів туристичним центром України і т.п. А на самому ділі профукали, розворували те що було до 1990р. і тепер міняють директорів,перероблюють експозиції та приховують шляхи розкрадання. Сором!
tarnava
12 грудня 2010, 12:38

IP: 91.124.173.xxx
Рейтинг: 0
Громадська організація"Нащадки Т.Г.Шевченко" виступила з ініціативою перемістити мітінги з майдана Незалежності в Києві до підніжжя Тарасової Гори в Каневі. Хай НАШ ТАРАС почує та побачить про що плачуть люди на Україні

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні.

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України

Йдуть у владу аби красти!

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт

СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича

21 липня Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку щодо дотримання законодавства про державну таємницю у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Удар російського безпілотника по Каневу 17 липня

Популярні за тиждень:

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей [0]

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні. [0]

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі [0]

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня [0]

Про що зараз спілкуються:

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

WayBe
Novunar777, по можливості джерело вказуйте. Дякую!
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

святослав
Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

святослав
Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь]
Вбойка 2033 [1]

Анті-гоблін
Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть! У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном. “Вчора Служба безпе.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"