kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > turoc 

ГЕС знищили Дніпро, ГАЕС знищить Україну

Очевидним стає факт  форсованої підготовки населення до позитивного сприйняття початку будівництва Канівської ГАЕС   http://kanivgaes.info    В бюрократичних нетрях  проводиться негласне анкетування, формування  пулу  лояльних людей.

Про виклики  пов’язані з будівництвом вже маємо гори  інформації  якій неможливо не довіряти, і на фоні  якої аргументи  «Укргідроенерго»  виглядають дитячими казками – тільки но гляньте як радіють   ГАЕС дітки зображені на картинках агітки      http://kanivgaes.info, друкований варіант якої також розповсюджується.   Для діток розмістили і ілюстрацію європейськості проекту в  вигляді чудового фото ГАЕС, яка розташована високо в горах…, де не треба будувати 150 метрові  дамби аби отримати  100метровий   між басейновий перепад.  Цивілізованій людині в голову якось не приходить будувати гігантську ГАЕС з відкритим водозабором з третьої за величиною (з Волгою включно) рівнинної  ріки Європи.

Кажуть зекономим кучу газу. Люди, кпд  вашої станції  70%!   Ви маєте 15%  втрат  в застарілих електромережах.  Якщо ще  замінити ваші зношені  гігантські ТЕЦ , які ви використовуєте в пікових режимах сучасними  високо мобільними газовими  ТЕС меншої потужності , без  ГАЕС економія буде більшою.   А що вже казати про найновіші світові технології  зберігання  електрики, якщо  в цьому плані ви тільки й спромоглися, що побачити можливість відхватити шарові  електромобілі.

 А як вам 1,5 ГВт українських ГАЕС  вкупі   з  неміряною  кількістю ГАЕС які Гройсман буде будувати на Дністрі  з  22ГВт USA?   А не пробували порівняти енергоспоживання?

 І т.д., і т.д.

 

Але не про те мова. Ось де собака зарита:

«Запуск Канівської ГАЕС …  значно розширить можливості України в експорті електроенергії, зокрема експорті найдефіцитнішої пікової потужності.»  http://www.radiosvoboda.mobi/a/new/27457242.html  

Експорт дешевої української електроенергії в Європу  з комплексу   ГАЕС-АЕС ,  і  в пікових  режимах  особливо,  тому що основні потреби там   в осяжній перспективі  перекриються  альтернативною енергетикою.

 

Тож   закликаю    провести  екстрене   публічне засідання  Канівської міськради та  розпочати    відкрите  обговорення  питання будівництва  КГАЕС на рівні міста-району-країни, Верховної  Ради, галузевих наукових установ .

Результатом має бути  проведення всеукраїнського референдуму з питань будівництва канівської ГАЕС.  

Спорудження КГАЕС це варварство.  Є каскад ГЕС на Дніпрі, які і мали б  виконувати функцію ГАЕС,  але вже немає Дніпра, перетравили його ГЕС, стоять і ніхто не знає що з тим робити.  Канівська ГАЕС так само перетравить  всю Україну.

І неправда що Путін проти ГАЕС,   який небудь один іскандер…  

turoc

24 листопада 2016, 22:20

Теги статті:
Канівська ГАЕС  
Голосів:
4
04

Всього коментарів: 4

Сторінка коментарів: 1
turoc
24 листопада 2016, 22:57

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: 1

http://www.kaniv.net/news.php?p=68952&s=0&vc=0

turoc
26 листопада 2016, 00:44

IP: 212.55.94.xxx
Рейтинг: 1

Мовчать депутати. Не до діла, кеш рахують. Отож до громадськості:

Потрібен системний підхід.

Канівська ГАЕС була і залишається московським проектом, і не тільки з ознаки його погодження та єзуїтської печерності. Ідея була відроджена донецькими тулубами під оплески ахметових януковичів в програмі розвитку енергетики до 2030р – дайошь 15 нових ядерних енергоблоків та дюжину ГАЕС, зєлєнь тєчьот рєкой і гейропа у нашіх ног.

З тих пір все і вся залишається на місці, хоч і в шоколаді, хіба що тепер другий гройсман замість ставицького каже будувати поки що ГАЕСи. АЕСи підуть слідуючим траншем, скоріш за все відразу після другого акту сьогоднішньої вистави по реабілітації Януковича і повернення його в нашу політику під мінські оплески московських і нормандських друзів.

Комплексно питання будівництва КГАЕС має вирішуватись на всеукраїнському референдумі з обов’язковим включенням питання про довіру владі.

turoc
26 листопада 2016, 11:21

IP: 212.55.95.xxx
Рейтинг: 2

Агов, пане генеральний прокурор Луценко!

ВОДНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 96.

« Під час розміщення, проектування, будівництва, реконструкції і введення в дію підприємств, споруд та інших об'єктів … передбачаються технології, які забезпечують охорону вод … , попередження їх шкідливої дії, … сприяють збереженню природних умов і ландшафтів…

Забороняється проектування і будівництво прямоточних систем водопостачання промислових підприємств, за винятком підприємств, які за технологією виробництва не можуть бути переведені на оборотне водопостачання.»

За винятком п’яти ГАЕС на території колишнього СРСР ГАЕС мають замкнутий цикл водокористування, розміщуються на незначних притоках , коли ГАЕС ( на відміну від Канівської, Ташликської, Дністровської) має два ізольовані від основного русла басейни –верхній і нижній, і вода як робоче тіло циркулює з одного басейна в інший в замкнутому циклі.

turoc
26 листопада 2016, 12:02

IP: 212.55.95.xxx
Рейтинг: 2

В будь якому випадку ГАЕС має будуватися не так і не втому місці.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча

Про дрони, що знищили російські літаки (Long Version)

Зникли речі та пошкоджені дзвони: представники московського патріархату залишили храм на Черкащині

Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб: ворог намагається завербувати українців, видаючи себе за СБУ (відео)

Перші Контрактники 18-24 пройшли контрольно-тактичні заняття у 92-й бригаді,

Що таке «Контракт 18-24»?

Почесною відзнакою нагородили канівську художницю Любов Міненко

Канів шепоче таємниці: які секрети приховує місто з часів Київської Русі

Вбойка 2033

Популярні за тиждень:

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча [0]

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16 [0]

Про що зараз спілкуються:

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
Душові кабіни [2]

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

fishingessay
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"