kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > З блогів 

Директор КП «Місто» Руслан Болсунов: «Підприємство зароблятиме не лише для себе, а й для всього Канева»

Осінь цьогоріч порадувала канівчан теплою і сонячною погодою. Проте з початком календарної зими - у грудні - до Канева прийшли по-справжньому холодні зимові дні із затяжними опадами та низькими температурами. Комунальникам міста додалося роботи: чистити та посипати дороги, лагодити освітлення, зрізати гілля дерев. Одним із таких підприємств, що займається згаданими роботами, є комунальне підприємство «Місто», яке нещодавно отримало нового директора Руслана Болсунова. В інтерв'ю "Дніпровій Зірці" він розповів про головні завдання та проблеми, що стоять перед комунальниками цієї зими, а також поділився планами на майбутнє.

- Отже, пане Руслане, наскільки готове КП "Місто" до цьогорічної зими?

Сказати по-правді, майже не готове. На підприємстві майже немає техніки, якщо не рахувати одного грейдера та двох вантажних автомобілів, один із яких може зламатися у будь-яку мить. Підприємство не має грошей - нещодавно ледве розрахувалися із боргами по заробітній платі. Але досі існують борги підприємства за послуги та витратні матеріали. Ось така ситуація. Ми й зараз змушені брати у борг пальне для грейдера, аби лише прогорнути центральні вулиці мі-ста. Основним джерелом фінансування КП "Місто" є бюджет Канева, а його на все не вистачає. Додаткове джерело доходів для підприємства є вивезення сміття з кількох вулиць за тарифом 5 грн. на місяць із помешкання.

А яка зарплата у працівників підприємства?

У прибиральників (переважно, пенсіонерів) мінімальна - 950 грн., у водіїв трохи більша -1200-1400 грн.

Крім розчищання доріг, чим займається КП "Місто" зараз?

- Багато чим. Наприклад, встановлюємо новорічну ялинку в центрі міста. А ще замінюємо лінію освітлення по вулиці Шевченка від "Укртелекому" до музею Т.Г.Шевченка. Крім того, вирізаємо дерева, чистимо водовідводи, аби уни-кнути проблем, коли потепліє. Взагалі, роботи вистачає. Не вистачає лише фінансування.

То як ви плануєте змінити ситуацію у сфері фінансування КП «Місто»?

Головне завдання, яке стоїть переді мною, як директором, це навчити підприємство заробляти не лише для себе, а й для усього міста. Гадаю для мене, як досвідченого підприємця, це посильна задача. Задумок багато, потрібен лише час для їх втілення. Наприклад, хотілось би повернути і розширити таку сферу діяльності КП "Місто" як ритуальні послуги (підприємство займається також прибиранням цвинтарів). Це дасть змогу отримати додаткові гроші до бюджету підприємства. Крім того, варто активізувати роботу із заключенням договорів на прибирання та вивезення сміття з територій приватних підпри-ємців та підприємств Канева. Однак, гадаю, цю роботу буде розгорнуто вже в наступному році, оскільки зараз на це просто не вистачає часу у зв'язку із зимовими роботами. У власності КП "Місто" знаходяться також столярні станки, отримані за благодійним проектом з Німеччини. Що заважає нам на базі КП "Місто" створити підприємство з виготовлення столярних виробів? Так що, розвиватися і вдосконалюватися є куди, а як все складеться, покаже час.                                                             

Підготував Анатолій Дмитренко

Джерело: "Дніпрова зірка"

КОКА

23 грудня 2010, 21:55

Теги статті:
КП «Місто»  Болсунов  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 23

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

ά padre Полтава pro

«У мене найнецікавіше життя, яке взагалі є», — усміхається Олексій Приходько, позивний Адекватний, зв’язківець 91-го окремого батальйону.

На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов

Популярні за тиждень:

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу [0]

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв [0]

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів. [0]

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"