kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > lihonespit 

Професія — військовий

На календарі - майже середина навчального року. Та до останнього дзвоника час збіжить дуже швидко. І випускники постануть перед вибором: куди піти, аби мати в майбутньому престижну професію, яка б приносила і моральне, і матеріальне задоволення. Прапорщик Володимир Нікогда радить опанувати фах військового, адже на сьогодні ця професія стає дедалі популярнішою.


Володимире, розкажіть про правила прийому до вищих військових навчальних закладів.
- Професією військового можуть опанувати молоді громадяни України у віці від 17 до 21 року, в тому числі і ті, кому 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання. При-йом осіб на навчання до вищих навчальних закладів, в тому числі й до вищих навчальних закладів Міністерства оборони України (далі ВВНЗ)  здійснюється на конкурсній основі згідно з правилами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України. Вступники для оформлення особової справи кандидата на навчання подають заяву до районного (міського) військового комісаріату за місцем проживання у період з 1 січня до 1 червня року вступу. До заяви вступник має додати документ про повну загальну середню освіту і додаток до нього; медичну довідку за формою 086-У; 6 фотокарток розміром 3x4 см; сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань.
В Україні наразі проводять навчання військовим професіям більше 10 навчальних закладів. Так, Харківський університет Повітряних Сил готує офіцерів для частин протиповітряної оборони, військових льотчиків, штурманів, офіцерів бойового управління авіацією, радіотехнічного та аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації. У Військовому інституті телекомунікації та інформатизації Національного техуніверситету "Київський політехнічний інститут" навчають офіцерів-зв'язківців командного профілю. Севастопольський військово-морський інститут ім.Нахімова готує офіцерів для Військово-Морських Сил. Загалом, для сьогоднішніх випускників є багато можливостей реалізувати свої мрії щодо вибору професії.
Я пораджу всім бажаючим опанувати військовий фах звертатися до мене за тел. 097-54-63-488, 093-869-43-91, або до військкомату у м.Канів по вул.Воровського,24.

Підготувала
Віра ЗАГОРОДНЯ

Дніпрова зірка

lihonespit

2 лютого 2011, 19:01

Теги статті:
Професія — військовий  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

ά padre Полтава pro

Популярні за тиждень:

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій [0]

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"