kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Новини > Регіональні новини 

Канівська ГАЕС - акумулятор за 12 Мільярдів гривень

 Цікава стаття на гарячу тему про ГАЭС.

Ось витримка  з неї:

 

ЯКІ НЕБЕЗПЕКИ ХОВАЮТЬСЯ МІЖ ЛІТЕРАМИ Г, А, Е і С


Це питання ретельно досліджують члени об’єднання «Українська річкова мережа». За його даними, у проекті Канівської ГАЕС існують численні прорахунки, що можуть завдати збитків як розвиткові регіону, так і життю та здоров’ю місцевих жителів. Розглянемо коротко основні ризики задуму.
1. Надзвичайно складна геологічна структура регіону. 17 млн т води верхньої водойми розташовуватимуться на піщаній горі в місці так званої Канівської дислокації — геологічної аномалії, що характеризується інтенсивними ерозійними процесами та сейсмічною активністю.
2. Висока ймовірність просочування води з верхньої водойми в ґрунт, підняття рівня води в колодязях і підтоплення навколишніх сіл. Разом із першим пунктом це вказує на загрозу масштабного зсуву породи в Канівське водосховище, що може призвести до утворення в ньому хвилі та прориву дамби з катастрофічними наслідками в масштабах країни.
3. Можливість вторинного радіоактивного забруднення дніпровської води. Внаслідок постійного перемішування водних мас у водосховищі ГЕС, на поверхню будуть підняті
радіоактивні частки з площі дна до 18 км2, що знаходяться там із часів Чорнобильської аварії. Погіршиться якість води в містах нижче за течією Дніпра, зокрема в Черкасах, Кременчуці, Дніпропетровську, Запоріжжі.
4. Руйнування берегів водосховища ГЕС, зокрема розмивання Зміїних островів, що входять до складу Канівського природного заповідника.
5. Знищення історичних пам’яток. Гори Канівського району є надзвичайно багатими на археологічні знахідки міжнародного значення Трипільської, Черняхівської, Зарубинецької та інших культур, значна частина яких ще не досліджена.
6. Відсутність в Україні кваліфікованих гідроенергетиків, які зможуть забезпечити належний контроль за будівництвом і роботою станції. Це підвищує як технологічні ризики проекту, так і його вартість, оскільки спеціалістів доведеться залучати з-за кордону.

 

Повний текст статті  

http://maidan.org.ua/static/mai/1200517204.html

 

 

basozy

10 лютого 2008, 00:00

Теги статті:
Канівська ГАЕС - акумулятор за 12 Мільярдів гривень  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 12

Сторінка коментарів: 1
maikl
11 лютого 2008, 20:51

IP: 87.69.28.xxx
Рейтинг: 0
хорошо замутят денег на старой механике...
offset

12 лютого 2008, 08:48

IP: 92.112.101.xxx
Рейтинг: 0
а також  це приведе до наближення Мiсяця до Землi, зниження темпертури на Сонцi, i захвату Лiплявого прибульцями з Венери.
WWW
12 лютого 2008, 09:20

IP: 82.207.74.xxx
Рейтинг: -1
знову загадять мальовничий куточок природи а Канівське водосховище та і саму річку за греблею зроблять каламутною калюжою, до якої не тільки щоб покупатися і підійти страшно буде.... ну як вам перспективи!!!???
WWW
12 лютого 2008, 09:20

IP: 82.207.74.xxx
Рейтинг: -1
знову загадять мальовничий куточок природи а Канівське водосховище та і саму річку за греблею зроблять каламутною калюжою, до якої не тільки щоб покупатися і підійти страшно буде.... ну як вам перспективи!!!???
WWW
12 лютого 2008, 09:20

IP: 82.207.74.xxx
Рейтинг: -1
знову загадять мальовничий куточок природи а Канівське водосховище та і саму річку за греблею зроблять каламутною калюжою, до якої не тільки щоб покупатися і підійти страшно буде.... ну як вам перспективи!!!???
offset

12 лютого 2008, 17:48

IP: 91.124.55.xxx
Рейтинг: 0

а також  це приведе до наближення Мiсяця до Землi, зниження температури на Сонцi, i захвату Лiплявого прибульцями з Венери
maikl
13 лютого 2008, 12:47

IP: 87.69.28.xxx
Рейтинг: 0
...отож...
zeBestova

21 лютого 2008, 22:41

IP: 78.137.16.xxx
Рейтинг: 0
Во негадяї!Мене аж жаба давить-скільки ж бабла вони на цьому підривають!Жесть.
Zvetok_Zla

22 лютого 2008, 14:07

IP: 92.113.87.xxx
Рейтинг: 0

   offset
вау!!!!!!!! хочу це побачити ;))))))))))
iryna_eco
6 березня 2008, 16:40

IP: 77.88.196.xxx
Рейтинг: 0
цікаві коментарі.... хвилюємось, обурюємось, мальовничого куточка шкода нам. так давайте може щось робити, щоб цього не сталося?  до речі, про бабло  - воно ж так би мовити бюджетне, а не з Марсу впало....
iryna_eco
6 березня 2008, 16:40

IP: 77.88.196.xxx
Рейтинг: 0
цікаві коментарі.... хвилюємось, обурюємось, мальовничого куточка шкода нам. так давайте може щось робити, щоб цього не сталося?  до речі, про бабло  - воно ж так би мовити бюджетне, а не з Марсу впало....
Zvetok_Zla

6 березня 2008, 18:32

IP: 92.112.44.xxx
Рейтинг: 0
а що робити?  мене все влаштовує.   Ця ГАЕС ніяк не вплине на мою здачу ЗНО чи вступу до ВНЗ. Єдине мене бісить те, що ми переймаємось дурницями. Наданий момент мене хвилює тільки моя доля і мій вступ, хоч як би це егоїстично не звучало, але так кожному, важливіша своя доля,  а  не чіясь, а тим більш яка там стане вода, як наблизиться ЗЕМЛЯ до МІСЯЦЯ, і що буде в селі ЛІПЛЯВО з МАРСІАНАМИ.
Getman
9 березня 2008, 00:19

IP: 82.207.47.xxx
Рейтинг: 0
Zvetok_Zla, рости, дівчинко. Те, про що ти зараз мрієш, є ще твоєю дитячою забавою. На подібні цілі налаштовує дітей сучасне виховання. Але якщо ти запишеш цю дискусію, сховаєш десь у власний архів і років через десять прочитаєш - тоді тобі буде соромно за висловлені тут думки. В них не егоїзм, а обмеженість життєвого кредо. І від цинізму технаря offset тоді тобі не буде "вау!!!!!!!!" У мене, наприклад, склалося враження, що диплом ВНЗ, який ти можливо в майбутньому матимеш в своїй колекції, не знайде в твоєму дорослому житті застосування. Навіть переглядати його час від часу тобі не хотітиметься.
zeBestova

9 березня 2008, 15:09

IP: 78.137.20.xxx
Рейтинг: 0
   Getman,молодець,згідна на всі 500%.Адже в цьому
житті, яким би воно не було жорстоким чи солодким,дуже мало людей реалізовує себе як повноцінну людину з власною метою та покликаннам...
Олег Эвэвэ

19 серпня 2009, 16:47

IP: 95.132.214.xxx
Рейтинг: -1
ребятки тут блин стройка мировая затеялась, а все сразу о недостатках. кому то невыгодно выравнивать график нагрузки, вот и выдумали кучу мифических фактов. Полный пи***ж об отсутствии квалифицированых кадров.
Конечно лучше получать х**ню на всяких рябах-вересах чем работать в энергетике.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Четверо загиблих через впавший БпЛА

Не лише до столиці: їздити з Черкас до Канева стало дорожче

Армія другого сорту

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

3 березня 2026 року · Канів ДОРОГИ КАНЕВА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЛЕТІЛО У ЯМУ — І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року

#8лет ЧАСТЬ ВТОРАЯ. ПОЧЕМУ РОССИЯ НАПАДЁТ СНОВА?

На варті Канівського неба – боєць ППО Андрій Литвин

«Хмарно біля АТБ»: як канівський «синоптик» догрався до п’яти років

Популярні за тиждень:

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
В нашому районі збито мінімум 4 безпілотники
Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

WayBe
Увага! Протягом останніх днів у різних регіонах країни «Шахеди», що вціліли після падіння, вибухнули через деякий час після падіння. Пʼять людей загинули (місцеві жителі, які прийшли .. [весь]
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Олександр Скорина
Сумна реальність цієї війни ... (
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

WayBe
Нажаль - синдром відложенного життя. Все - потім, головне - лише війна. Як її закінчимо, і як буде демобілізація - от тоді почнеться щось інше. А до тих пір я зайнятий. П'ятий рік, блін
Правила сайта [503]

WayBe
Джанго, дякую друже! Нажаль, війна зупинила для мене все. Робота стоїть, сайт - теж. Все зупинилось.Сім'ю нарешті почав бачити частіше, це вже досягнення. Як воно буде з сайтом далі - ще не вирішу.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
WayBe, привіт. Хотів написати так, щоб і всі бачили, і особисто. Аудиторія розбіглась по телеграмах і фейсбуках — розумію. Війна забрала багато сил, і не тільки фізично. Але я хотів би.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
Ші уже існує...навіть якщо хтось в це не вірить...
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

slavikf
Папа Римський Лев XIV закликав священників не використовувати штучний інтелект під час підготовки текстів для проповідей.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

Джанго
Завтра...кандидат в мери міста Канів...ші...запропонує свою програму по ремонту наших доріг...болой бюрократію.!.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

WayBe
Ну, на цьому закінчимо
Novynar777, повідомлення для Вас [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"