kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Олекса 

"Свобода" розпочала підготовку до референдуму про неприпустимість торгівлі землею

 

 Згідно з рішенням Політради від 16 квітня цього року Всеукраїнське об'єднання "Свобода" ініціює всеукраїнський референдум про неприпустимість торгівлі землею.

Юристи ВО "Свобода" розробили проект Закону України "Про землю", який "Свобода" пропонує на референдум. У травні цього року, відповідно до Закону України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми", місцеві організації "Свободи" проводитимуть по всій державі збори громадян України. На них будуть утворені ініціативні групи всеукраїнського референдуму.

Повний текст проекту Закону України "Про землю", який "Свобода" виноситиме на референдум, подаємо нижче:

"Цей Закон визначає порядок забезпечення конституційного положення про землю як основне національне багатство, що перебуває під особливою охороною держави, а також право володіння землями сільськогосподарського призначення та право власності на інші землі.

Стаття 1. Загальні положення

1. Землі сільськогосподарського призначення в Україні є об'єктами права власності Українського народу.

Стаття 2. Продаж земель сільськогосподарського призначення

1. Продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні – заборонений.

2. Особи, які законним способом набули право власності на сільськогосподарські угіддя під час розпаювання, можуть продавати такі земельні ділянки виключно державі.

3. Від імені держави такі права здійснює спеціально створений Державний Земельний Банк.

4. Право власності на земельні ділянки, набуте внаслідок складання боргових розписок, не визнається.

5. Угоди (у тому числі довіреності, розписки) або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв) в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх підписання (посвідчення).

Стаття 3. Право користування землями сільськогосподарського призначення

1. Землі сільськогосподарського призначення можуть надавати українським громадянам та створеним ними фермерським господарствам у довгострокове володіння із правом родинного успадкування.

Від імені держави зазначені права здійснюють сільські, селищні, міські громади.

2. У випадку використання наданих земель сільськогосподарського призначення та/або в разі погіршення їхньої продуктивності, право володіння припиняється на підставі Закону за рішенням місцевої громади.

Стаття 4. Право власності на земельні ділянки

1. Громадяни та юридичні особи мають право власності лише на присадибні ділянки, а також на ділянки, що перебувають під житловими будинками та іншою нерухомістю.

2. Набуття землі у власність іноземними громадянами та юридичними особами, а також особами без громадянства забороняється.

Стаття 5. Зміна цільового призначення сільськогосподарських земель

1. Зміна цільового призначення земель сільськогосподарського призначення заборонена, за винятком державних потреб. Винні у порушенні зазначеної заборони притягуються до кримінальної відповідальності.

2. У разі використання земель сільськогосподарського призначення не за призначенням, право власності на такі ділянки, а також право володіння ними припиняється, а земля вилучається у державну власність.

3. Порядок та процедури припинення права власності та права володіння земельними ділянками, а також порядок вилучення землі визначається окремим Законом.

Стаття 6. Контроль за виконанням цього Закону

1. Для здійснення контролю за виконанням положень цього Закону в Державному комітеті земельних ресурсів створюється відділ внутрішнього розслідування.

Стаття 7. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з дня проведення всеукраїнського референдуму, що відбувається за народною ініціативною.

2. Закони та підзаконні нормативно-правові акти, які регулюють обіг земель, у тому числі сільськогосподарського призначення, повинні ухвалюватися на підставі цього Закону та відповідати йому.

3. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня ухвалення цього Закону провести повну інвентаризацію усіх земельних ділянок в Україні та оприлюднити усю інформацію в Єдиному державному земельному кадастрі".

Довідка. Телефон для прихильників, які бажають взяти участь у зборах - 0-800-50-29-31.

21 травня 2011 року збори відбудуться:

У Кагарлику (Київська область) з 11-00 до 13-00 у приміщенні великої зали Міського центру культури та дозвілля.

У Василькові (Київська область) о 14-00 на Центральній площі міста.

22 травня 2011 року збори відбудуться:

У Миколаєві о 09-30 в Парку Шевченка, біля пам'ятника Т.Шевченка, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка. Початок реєстрації учасників зборів – о 10-00.

У Вишгороді (Київська область) о 10-00 на площі Шевченка.

У Івано-Франківську о 12-00 у приміщенні НД "Просвіта" (вул. Грушевського, 18). Реєстрація учасників з 11-00.

В Ужгороді о 12-00 в Народному Домі Просвіти (пл. Гренджі-Донського, 3). Початок реєстрації учасників зборів о 12-00.

У Сімферополі о 13-30 за адресою: вулиця Одеська, будинок 10. Початок реєстрації учасників зборів о 12 годині 00 хвилин.

У смт. Немішаєве (Київська область) о 14-00 за адресою: вул. Петровського, 1, (Будинок культури), початок реєстрації о 12-00.

У Чернівцях з 15-00 на Центральній площі біля пам'ятника Шевченку, реєстрація учасників з 14-00. Ініціюють збори депутати Чернівецької обласної та міської рад від ВО "Свобода".

У Борисполі (Київська область) о 17-00 за адресою вул. Дзержинського,1

У Прилуках (Чернігівська область) о 17-30 за адресою: вул. Костянтинівська, 117А. Телефон для довідок: (04637) 3-14-93, (095) 445-86-46.

У смт. Макарів (Київська область) о 14-00 за адресою: вул Семирозума 25, початок реєстрації о 12-00.

23 травня 2011 року збори відбудуться:

У Черкасах з 13-00 на Театральній площі біля пам'ятника Шевченку, реєстрація учасників розпочнеться з 12-00.

У Білій Церкві (Київська область) о 16-00 у міській Органній залі.

У Запоріжжі о 17-30 на площі О.Поляка біля фонтану, перехрестя пр. Леніна та вулиці 12 квітня. Початок реєстрації учасників зборів – о 18-00.

У Вінниці о 18-00 на площі Театральній. Початок реєстрації учасників зборів о 17-00.

У Донецьку о 18-00 за адресою вул. Кобозєва 3 (офіс ВО "Свобода"). Реєстрація учасників почнеться о 17-00.

У Львові о 18-00 у приміщенні актового залу Шевченківської районної адміністрації (вулиця Липинського, 11). Початок реєстрації учасників зборів о 17-00.

У Луцьку о 18-00 у приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок (вул. Кривий вал, 18). Реєстрація розпочинається о 16-30.

У Полтаві о 18-00 в актовому залі Будинку обласної ради профспілок (вул. Жовтнева, 37).

У Хмельницькому о 18-00 на майдані Незалежності.

У селі Тарасівка (Київська область) о 18-00 у клубі радгоспу "Тарасівський".

У Рівному о 18-30 у приміщенні Федерації профспілок Рівненської області, що знаходиться за адресою: проспект Миру, 7 А (другий поверх). Початок реєстрації учасників зборів о 17 годині.

У Києві о 19-00 у Червоній Залі Будинку Кіно (вул. Саксаганського, 6).

У Дніпропетровську о 19-30 на площі перед Історичним музеєм ім. Дмитра Яворницького після проведення маршу і мітингу, присвяченому Дню Героїв.

У Сумах о 18-00 у приміщенні Сумського кооперативного технікуму.

У Тернополі о 14-00 в Галицькому інституті ім. В. Чорновола (вул. Б. Хмельницького, 15).

24 травня 2011 року збори відбудуться:

У Харкові у Покровському сквері (станція метра "Радянська", перехрестя вул. Університетської та узвозу Халтуріна). Початок реєстрації – о 17-00.

В Одесі о 18-00 в актовій залі санаторію "Магнолія" (Французький бульвар №63/65).

28 травня 2011 року збори відбудуться:

У Кіровограді о 13-30 у приміщенні будинку профспілок, на площі Богдана Хмельницького. Початок реєстрації о 12-30.


Прес-служба ВО "Свобода"

Олекса

24 травня 2011, 16:29

Теги статті:
Земля - власність Українців  
Голосів:
4
13

Всього коментарів: 4

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Канів відновлюється після ракетного удару: деталі наслідків та процесу ліквідації пошкоджень

Все як завжди: кацапи задумали нову провокацію проти країн нато із території Калінінграду. Про це вже поспішив заявити губернатор області Беспрозванни

Популярні за тиждень:

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій [0]

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів [0]

Як вмирає місто [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"