kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "День перемоги"

Відеорепортаж: святкування Дня перемоги

Video
Теги статті: День перемоги  свято  2019  video  

WayBe

13 травня 2019, 17:17 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Вогонь Перемоги в серцях поколінь

З блогів

 • В рамках відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Каневі відбулися загальноміські заходи. Серед яких і мітинг-реквієм «Вогонь Перемоги в серцях поколінь», в якому взяли участь представники Канівської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка на чолі з головою Олександром Корнієнком разом з депутатами Василем Зубком, Діаною Ткаченко та Русланом Шишкою, помічниками депутатів Інною Огій та Людмилою Король. Читати...
Теги статті: День Перемоги  

RPLKANIV

10 травня 2017, 19:00 Коментарів: 0  Голосів: 1 1

День Перемоги, Канів, 9 травня 2017

Video
Теги статті: День Перемоги  

valreva

9 травня 2017, 17:47 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Щоб пам’ятати…

Влада
 • В рамках відзначення Дня пам’яті та примирення, з метою вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни та з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Каневі відбулися загальноміські заходи.  Ввечері, 8 травня 2016 року, на території Меморіального комплексу в парку Слави представники органу місцевого самоврядування разом з ветеранами та громадськістю міста запалили свічки в знак пам’яті жертв Другої світової війни.

  Вже наступного дня пройшов мітинг-реквієм під час якого з промовою до присутніх звернувся міський голова Ігор Ренькас: «Час невблаганний фактор. Відзначаючи  сьогодні сімдесят першу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми констатуємо той факт, що в м. Каневі залишилось живими всього лиш 25 активних учасників бойових дій. Саме  тих людей, які тяжкою ратною працею, ціною власної крові і поту, ціною втрачених молодих років здолали один з найжорстокіших і водночас найорганізованіших  тоталітарних режимів Європи в двадцятому столітті – гітлерівську Німеччину. В той час для досягнення Перемоги віддавалось все. Людські життя чи смерті перейшли в категорії статистичних даних. Третина всіх втрат (військові та мирне населення) Радянського Союзу – це втрати України. Також я з великою шаною і любов’ю дякую славному поколінню 40-х років, що відстояли і відбудували Україну. І сьогодні, я гордий за наших учасників АТО, що не шукали причин, а стали на захист Батьківщини.»


  Потому відбулась церемоніальна частина під час якої військового комісара Віталія Орла удостоєно нагородою - медаллю «Сильний духом». Шістьох учасників антитерористичної операції відзначено нагрудним знаком «За зразкову службу» та близько п’ятдесяти нагрудним знаком «Учасник АТО». 
  Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської влади
  Фото: Ілля Труфанов, Олександр Вавілкін
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: День перемоги  

kanivrada5

10 травня 2016, 16:50 Коментарів: 1  Голосів: 2 0

У війни не жіноче обличчя

Влада
 • На цьому зауважив голова міської організації ветеранів війни та праці Василь Тулін під час свого виступу біля Меморіалу Слави в День 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
  За словами Василя Івановича, Друга Світова війна стала першою у світі  в якій на той час воювали жінки-воїни. Їх було близько 800 тис.

  Яскравою ілюстрацією цього стала демонстрація галереї фотопортретів «Мій прадідусь» за участі школярів нашого міста. А саме, учні тримали в руках фото своїх рідних, що стали борцями тієї невблаганної, багаторічної і безжалісної війни. Серед них і жіночі обличчя. Більша частина з яких не пізнала материнського щастя, а пожертвувала власним життям заради майбутнього українського покоління.


  І на сьогодні, в Каневі проживають три жінки-Героїні, учасниці бойових дій, які пройшли важкими фронтовими дорогами. Серед них і учасниця бойових дій дев’яносто шестирічна Марія Минівна Мірошниченко, яка в роки ІІ світової війни надавала медичну допомогу пораненим на передовій, яку напередодні свята відвідала та привітала заступник міського голови Наталія Матінова.


  Тому нашим обов’язком має бути вічна пам’ять про рідних-Героїв бабусь та дідусів, вдячність їм за подаровані життя, та мир, який на жаль, нам не вдалось зберегти!
  Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської ради
  Фото: Ілля Труфанов
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: день Перемоги  

kanivrada5

10 травня 2016, 13:07 Коментарів: 6  Голосів: 2 1

АНОНС міських заходів з відзначення Дня пам'яті тa примирення, присвячені пам'ятi жертв Другої Світової війни та 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Влада

 • 08.05.2016
  21.00 - мітинг-реквієм з нагоди  відзначення Дня пам'яті тa примирення, присвячений пам'ятi жертв Другої Світової війни «Хай свічка пам’яті горить, не згасне» (Меморіал Слави).
  09.05.2016
  10.00 - мітинг реквієм (Меморіал Слави);
  10.40 - концерт духового оркестру (площа Соборна);
  18.00 - показ художнього фільму «Незламна» (міський будинок культури).
  Оргкомітет
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: День перемоги  

kanivrada5

9 травня 2016, 18:00 Коментарів: 9  Голосів: 2 1

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У КАНЕВІ

Video
Теги статті: День Перемоги  

valreva

10 травня 2015, 07:48 Коментарів: 5  Голосів: 1 0

Привітання з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З блогів
 •          Сьогодні в цей світлий і святий для всіх нас день звертаємся до Вас, шановні жителі міста Канева та Канівського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Бо маємо велике бажання від усієї душі привітати Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
        Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
        Канівчани завжди працювали на стабільність у своєму чудовому, рідному краю. У нас єдина мета – зробити все можливе для процвітання Канівщини, Черкащини та України в цілому.
        Шановні ветерани! Ще раз зі святом Вас. Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. З історії відомо, що майже кожна родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. Зараз не можливо перечислити усіх визволителів поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна.
                                              Зі святом Вас!
  Канівська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка
    Читати...
Теги статті: День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  

kaniv_radikal

9 травня 2015, 18:22 Коментарів: 5  Голосів: 1 0

Відео з концерту до Дня перемоги

Історія, Свято
Теги статті: День перемоги  концерт  video  

WayBe

13 травня 2013, 08:29 Коментарів: 3  Голосів: 5 0

ПЕРЕМОГА З ТОЧКИ ЗОРУ УКРАЇНЦЯ

З блогів
 • У Другій світовій війні перемогли не ми, не вони, перемогли НАМИ. Так виглядає ця перемога з точки зору УКРАЇНЦЯ.
  Деяка аргументація тут:
  http://lib.galiciadivision.com/articles/ukr_ww2.html
  http://www.volyn.rivne.com/ua/1923
  http://www.mfa.gov.ua/germany/ua/publication/content/45145.htm Читати...
Теги статті: День Перемоги   Велика вітчизняна   Друга світова  

Вовк

8 травня 2012, 19:29 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

концерт до Дня Перемоги у Харкові

З блогів
 • Невідомо, чим думали організатори концерту до Дня Перемоги у Харкові, коли запрошували Потапа і Настю Каменських.
  Мабуть хотіли позбутись тих небагатьох ветеранів, що лишились:
  Читати...
Теги статті: концерт   День Перемоги   Харків  

kalimaha

12 травня 2011, 14:36 Коментарів: 8  Голосів: 0 0

Канів відсвяткував День перемоги

Міські новини
 • 9 травня в День Перемоги відбулася піша хода від площі Т.Г.Шевченка до площі Соборної за участю ветеранів війни та праці, Канівської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Канівської міськрайонної організації ветеранів прикордонних військ, громадської організації «Захист дітей війни», міськрайонної адміністративної групи, працівників організацій, установ, державних закладів міста, військовослужбовців військової частини Золотоніського ракетного Запорізького орденів М.Кутузова та Б.Хмельницького полку.
  На Соборній площі проведено мітинг присвячений Дню Перемоги на якому виступили: ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники боїв за визволення України, міської ГО «Захист дітей війни», керівники міста і району, а також начальник управління Головного Управління Внутрішніх військ МВС України генерал-майор Василь Молдавчук.  Читати...
Теги статті: День перемоги  свято  

WayBe

11 травня 2011, 10:25 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Святковий концерт «І знов приходить свято Перемоги»

Міські новини

 • 9 травня у Міському будинку культури відбувся святковий концерт «І знов приходить свято Перемоги», який підготували та провели працівники міського відділу культури.
  У концерті брали участь колективи та солісти Міського будинку культури: зразковий ансамбль естрадної пісні «Невгамовні» - керівники Наталія Скляренко та Вікторія Воюцька, зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «СпортМайстер» - керівник Леонід майстер, хореографічний ансамбль «Веселка» - керівник Наталія Лисак, солісти: Оксана Кириченко, Олекна Степаненко, Мар’яна Сторчоус, Юлія та Володимир Третьякови, Людмила Салтикова і Євгеній Литвин.
  Колективи малої академії мистецтв «Родина»: вокальний ансамбль Чеберяйчик – керівник Алла Довгаль, хореографічний ансамбль «Покоління НЕКСТ» - керівник Ірина Івановська. Читати...
Теги статті: День перемоги  вистава  

WayBe

10 травня 2011, 10:22 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Виступ київських студентів-акторів до Дня Перемоги

Міські новини

 • 8 травня у міському Будинку культури відбулася театралізована музично-літературна композиція «Ты помнишь, Альоша?» за участю 4-го російського курсу студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого (майстерня Миколи Рушковського). Молоді актори читали поезію та виконували пісні часів Великої Вітчизняної війни талановито вплетені у драматичні мініатюри. Це – Костянтин Войтенко, Тетяна Зеленська, Віктор Марвін, Марія Хомутова, Єгор Карельський, Катерина Рубашкіна, Станіслав Мельник, Катерина Шенфельд та Аня Сергеєва. Автор вистави – викладач Софія Миколаївна Пісьман. Читати...
Теги статті: День перемоги  вистава  

WayBe

10 травня 2011, 10:17 Коментарів: 2  Голосів: 2 1

На День Перемоги в Житомирі вивісять червоні прапори

З блогів
 • Житомирська обласна рада прийняла рішення вивішувати 9 травня в День Перемоги червоні радянські прапори на адміністративних будівлях в області. Читати...
Теги статті: День Перемоги  

КОКА

18 березня 2011, 23:01 Коментарів: 4  Голосів: 0 5

Святковий парад 9 травня у Каневі (пл. Соборна)

З блогів
 • Відео з параду 9 травня (святкування дня перемоги). Читати...
Теги статті: парад   9 травня   Соборна   ветерани   війна   день перемоги  

JIeXa

18 травня 2010, 19:10 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Урочиста хода (Канів)

Міські новини
 • Урочиста факельна хода у Каневі на честь дня перемоги. (08.05.2010) Читати...
Теги статті: "Урочиста хода" Канів "факельна хода" "площа комсомолу" перемога "день перемоги" 08.05.2010  

JIeXa

12 травня 2010, 01:20 Коментарів: 9  Голосів: 2 0

Мер Черкас у День Перемоги буде… бійцем УПА?

З блогів
 • 9 травня Сергій Одарич вийде на вулиці Черкас у мундирі червоноармійця, прикрашеному тризубами…
  Читати...
Теги статті: Мер Черкас   Одарич   День Перемоги   боец УПА?  

vasoback

29 квітня 2010, 10:43 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Святкування 9 травня (фото)

Міські новини


 • Усі фото  


  Кореспондент сайту www.kaniv.net 

  Читати...
Теги статті: 9 травня  День Перемоги  фото  

WayBe

12 травня 2008, 00:00 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Черкаська область – у жовтій карантинній зоні

Якщо ми це не зупинимо, то у нас “вкрадуть” обрій, про який мріяв Кобзар, - Владислав Голуб

UKRAINIAN LIVES MATTER. Фильм о внешнем управлении Украиной

Протягом тижня у Каневі частково призупинять централізоване водопостачання

Таємниця великого льоху

За високу культуру побуту!

Вже не дистанційно: у Канівській громаді відновили навчання у школах

Звернення Євгенія КУРБЕТА з нагоди Дня пам’яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День пам’яті та примирення

"Тачка на прокачку" по-черкаськи: автодизайнер дає друге життя ретромобілям

Популярні за тиждень:

День пам’яті та примирення [9]

За високу культуру побуту! [1]

Таємниця великого льоху [1]

Звернення Євгенія КУРБЕТА з нагоди Дня пам’яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні [0]

Вже не дистанційно: у Канівській громаді відновили навчання у школах [0]

Протягом тижня у Каневі частково призупинять централізоване водопостачання [0]

UKRAINIAN LIVES MATTER. Фильм о внешнем управлении Украиной [0]

Якщо ми це не зупинимо, то у нас “вкрадуть” обрій, про який мріяв Кобзар, - Владислав Голуб [0]

Черкаська область – у жовтій карантинній зоні [0]

Про що зараз спілкуються:

P.S.
Скічко такий самий казковий персонаж - як місцеві ряджені так звані націаналісти - шанувальники кіно ?! Черкащина достойно провела цей локдаун - Скічко. 07.05.2021 *** Майже уся Украї.. [весь]
Відкриття V сезону Канівського літнього кіноконцертного майданчика ім. Юрія Іллєнка [2]

Олекса
Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо.Я чудово пам‘ятаю, як десять років тому на 9 травня все Запоріжжя було завішане прапорами з серпами та молотами – на всіх комунальних установах.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

P.S.
Спеціальний гість буде проводити брифінг з приводу проведеної власної роботи, яка лягла у основу кримінального провадження місцевим любителям Дніпрових садів 2012 ?! Чи буде з натхненням .. [весь]
Відкриття V сезону Канівського літнього кіноконцертного майданчика ім. Юрія Іллєнка [2]

vlada
Повно і досить професійно передають події. висвітлені у творі Шевченка "Великий льох". вихованці театральної студії, що діє при Канівському центрі культури та мистецтв.
Таємниця великого льоху [1]

святослав
У США і Великій Британії вийшла монографія Шона МакМікіна «Війна Сталіна: Нова історія Другої світової». У книзі, вперше за останні два десятиліття у західній історіографії, детал.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

P.S.
8, 9 травня , обивателю, якщо і треба про щось памятати , то це про те, що самі великі злочини скоюють саме ті, хто за долею обставин , отримав повноваження керувати країною , містом, селом, конт.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

P.S.
Але, напередодні чергови виборів - вони таки запустять по Дніпру пару пароходиків. Обиватель буде щасливий. Скічко, теж, - буде щасливий. Зеленський , теж, - буде щасливий.
Чи знайдеться владоможець, який не на словах, а на ділі спроможеться відновити пасажирські перевезення Дніпром? [3]

P.S.
Ви створіть умови - щоб ПРИВАТНОМУ БІЗНЕСУ було цікаво вкласти мільони долларів у ці пасажирські перевезення. **** А поки, наприклад, - у Каневі місцевих корупціонерів не почнуть притя.. [весь]
Чи знайдеться владоможець, який не на словах, а на ділі спроможеться відновити пасажирські перевезення Дніпром? [3]

ilapnin
Для пасажирського (туристичного) сполучення між Каневом та Черкасами можливо обійтися без суден класа (О) озерний, а цілком працювати класі (Р) річковий. За часів союзу до Черкас ходили судна на .. [весь]
Чи знайдеться владоможець, який не на словах, а на ділі спроможеться відновити пасажирські перевезення Дніпром? [3]

Анті-гоблін
В розвиток теми шановного Олекса, та "Нам всё равно на Украине, НКВД или гестапо" &&&& «Молодых раздевал. Играл с ними в доктора»: рассекреченные истории палачей НКВ.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"