kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "МНС"

З початку 2020 року на Канівщині виявлено 3 вибухонебезпечних предметів!

Влада
 • Ще тільки лютий місяць, а в селах Михайлівка, Потапці та в місті Канів піротехніки ДСНС України вилучили та знищили на спецполігоні: мінометну міну – одна одиниця, ручну гранату – одна одиниця; артилерійський снаряд – одна одиниця.
  А щоб попередити нещасних випадків серед населення, в разі виявлення небезпечних предметів, рятувальники вкотре звертається до громадян з проханням не торкатися підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102». Читати...
Теги статті: МНС  

WayBe

25 лютого 2020, 11:18 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

МНС інформує

Влада
Теги статті: МНС  

WayBe

18 березня 2019, 16:21 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ!!!

Влада
 • Мужні, порядні і відповідальні люди, які вибирають професію рятувальника, відзначаються особливими рисами характеру: самовідданістю, мужністю, сміливістю, силою волі та дисциплінованістю. Робота рятувальника - це справжня місія!
  Вищі навчальні заклади України з підготовки фахівців пожежної безпеки, де готують сильних, мужніх, безстрашних - справжніх професіоналів, для яких створено всі умови для якісного навчання, професійного та наукового зростання. Читати...
Теги статті: МНС  навчання  

WayBe

11 лютого 2015, 10:13 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Інформація відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому

Влада
 • На виконання вимоги протоколу селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра  України Яценюка А.П. від 23.01.2015 у виконавчому комітеті Канівської міської ради під   головуванням міського голови Ренькаса І.О. відбулася нарада за участю керівників силових структур міста.
  За підсумками наради міським головою прийнято ряд розпорядних документів, відповідно до яких в місті утворено міський оперативний штаб для координації роботи з безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури міста.
  Канівська ланка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту приведена в стан підвищеної готовності. 
  Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протокол №1 від 31.01.2015 створена мобільна  група для оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації,у тому числі техногенного характеру.
  У приміщені міської ради налагоджене цілодобове чергування працівників виконавчого комітету. Читати...
Теги статті: МНС  надзвичайні ситуації  

WayBe

6 лютого 2015, 15:50 Коментарів: 12  Голосів: 0 0

Правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях

Війна
 • Канівський районний відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій
  ІНФОРМУЄ
  26 січня 2015 р. Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 47-р, яким встановив режими підвищеної готовності та надзвичайної ситуації. Таке рішення обумовлене необхідністю координації дій державних органів влади для забезпечення захисту населення, територій і майна, функціонування єдиної державної системи цивільного захисту для подолання наслідків надзвичайної ситуації державного рівня соціального та воєнного характеру, яку спричинило загострення ситуації на деяких територіях України, загроза вчинення терористичних актів та відповідно до статей 13 і 14 Кодексу цивільного захисту України.
    Читати...
Теги статті: МНС  надзвичайні ситуації  

WayBe

28 січня 2015, 14:30 Коментарів: 4  Голосів: 0 0

Запобігти.Врятувати.Допомогти

Акція
 • 15 вересня в селі Ліпляве Канівського району на території Ліплявської загальноосвітньої школи була проведена акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». В ході проведення даної акції були присутні учні та дорослі ЗОШ.
  Традиційно, акція розпочалася з показових виступів рятувальників, які продемонстрували можливості спецавтомобілів та їх обладнання. Глядачі побачили процес гасіння умовної пожежі та порятунку потерпілого, який знепритомнів від отруєння чадним газом.
  Найбільш цікавою розвагою для дітей було посидіти за кермом пожежного автомобіля та відчути себе справжнім пожежним та під час подачі води зі ствола автомобіля. Дітлахи з задоволенням брали участь в конкурсах та вікторинах.
  Дана акція є дуже необхідним заходом, особливо під час зимових канікул, адже дуже важливо ще раз пригадати правила безпечної поведінки під час відпочинку взимку.
  В завершені проведення акції найспритніші малюки отримали листівки та пам'ятки від працівників підрозділу.
  Шановні громадяни, разом з Вами ми зробимо наше життя безпечним!
   
  Читати...
Теги статті: МНС  акція  

WayBe

24 вересня 2014, 09:11 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Вибухопожежонебезпечні предмети

Влада
 • Всього з початку року виявлено та знищено 248 боєприпасів часів ВВВ: реактивні снаряди – 2 од., артилерійські снаряди – 163 од., реактивні міни – 1 од., мінометні міни – 39 од., гранати – 29 од., авіаційні бомби – 5 од., інженерні міни – 2 од., патрони – 7 од.
  Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.
  Ознаки, за якими можна визначити предмет як ВНП, є характерна форма предмету (видовжена форма снаряду); наявність електричних дротів, що стирчать з предмету або тягнуться до нього; дивні звуки, які лунають з предмету (цокання годинника, шипіння, виділення газу тощо); світлові сигнали, які подає предмет (мигання лампочки). Практично всі ВНП отруйні, чутливі до механічних дій і нагрівання.
  Поводження з ВНП вимагає граничної уваги і обережності. Одна з основних причин нещасних випадків – грубе порушення елементарних правил безпеки. Читати...
Теги статті: МНС  

WayBe

17 червня 2014, 16:33 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Рятувальники спільно з волонтерами та місцевими органами влади здійснили рейд у приватному житловому секторі!

Влада
 • Кожної доби у Канівському районі виникають пожежі, які спричиняють людські жертви. З метою недопущення виникнення пожеж, загибелі та травмування на них людей рятувальники разом з сільськими головами, соціальними працівниками та волонтерами провели рейд щодо недопущення виникнення пожеж у приватному житловому секторі. Під час рейду акцентували увагу на дотримання стану пожежної безпеки громадянами, які живуть у складних життєвих умовах і потребують соціальної підтримки: пристарілі, одинокі, інваліди.  Читати...
Теги статті: МНС  рейд  

WayBe

24 березня 2014, 11:40 Коментарів: 7  Голосів: 1 0

Звернення до Канівчан

Оголошення
 • ШАНОВНІ КАНІВЧАНИ!
  З початком опалювального сезону в оселі черкащани приходить не лише тепло, а й небезпека, пов’язана із неправильною експлуатацією теплогенеруючих приладів.
  За 9 місяців поточного року в області в області сталося 812 пожеж. Слід зауважити, що основною причиною виникнення пожеж в області є необережне поводження з вогнем - 362 пожежі. На другому місці за частотою виникнення пожеж - порушення правил ПБ при влаштуванні та експлуатації електроустановок - 233 випадки. Замикає трійку основних причин пожеж порушення правил ПБ при влаштуванні та експлуатації печей - 86 випадків. В м. Каневі та Канівському районі за остані 10 місяців сталося 48 пожеж. Читати...
Теги статті: МНС  звернення  

Kaniv_RV_SDPH-11

30 жовтня 2013, 15:47 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

День рятівника

Оголошення
 • День рятівника України! День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня. Це свято є не лише професійним, оскільки його відмічають також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей. В рамках свята 17 вересня 2013 року планується провести наступні заходи: Площа Т.Г. Шевченка – 13:00 - офіційна частина та вручення нагород - показ пожежно-рятувальної техніки та озброєння - показові виступи з ліквідації надзвичайних ситуацій (подій) Читати...
Теги статті: День рятівника  МНС  

Kaniv_RV_SDPH-11

17 вересня 2013, 13:00 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Увага! Вибухонебезпечні предмети !

Влада
 • Весною, коли повним ходом почалися польові роботи, мали місце знаходження боєприпасів минулих війн. У наш час земля-годувальниця допомагає багатьом вижити у скрутну годину, тому на земельних ділянках можна побачити як досвідчених господарів, так і початківців. Але в землі можна знайти й різні підозрілі предмети, які можуть опинитися небезпечною зброєю минулих війн.  Піротехніки ДСНС України та Збройних Сил України виконують дуже потрібну i небезпечну роботу зі знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів часів Другої i навіть Першої світової воєн. Ще й досі, як вважають фахівці, в землі України є чимала кількість (за окремими підрахунками, кілька мільйонів одиниць) вибухонебезпечних предметів, у тому числі 100 тисяч авіабомб, з яких кілька сот із підривачами сповільненої дії. Головну небезпеку в таких „подарунках" містять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки боєприпасу. Від вологи, перебування в землі, при взаємодії металу та вибухівки утворюються хімічні сполуки - пікрати, які дуже небезпечні (зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів). Пікрати вибухають навіть від невеликого тертя, іскри, удару. Тому, якщо ви виявили підозрілий предмет, до нього не можна навіть доторкатися. Читати...
Теги статті: МНС  звернення  

WayBe

15 серпня 2013, 17:01 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку на воді

Анонси

 • Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до всіх мешканців та гостей міста Канева та району з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об'єктах!
  Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не залізайте на технічні та попереджувальні знаки, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.
  Уникайте купання в затоплених кар'єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте в місцях, які спеціально облаштовані для купання, де є поблизу рятувальні пости та перевірене дно водойми. Читати...
Теги статті: МНС  звернення  

WayBe

22 липня 2013, 11:01 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Позитивчик. Как во Львове служба МЧС милицию "спасала". ФОТО.

З блогів
 • 18.03.13 14:11 Во Львове во время сильного снегопада на улице Княгини Ольги произошла забавная история со спасательной службой МЧС и микроавтобусом с работниками милиции.
  "Внизу стояли МЧСники. Собрались ехать и застряли. Перекрыли полдороги. Их стал объезжать микроавтобус и забуксовал. Несколько МЧСников начали толкать авто. Где-то минут 5 толкали - толкали, а он даже с места не сдвинулся", - цитирует Цензор.НЕТ запись очевидца с форума Украинской Правды. Читати...
Теги статті: Львов   снегопад   МНС   менты  

Влад01

18 березня 2013, 14:28 Коментарів: 2  Голосів: 0 1

Звернення начальника МНС України в Черкаській області

Нещасний випадок

 • Шановні громадяни!
  Ситуація, що склалася в області, примушує мене звернутися до вас.
  Щодоби пожежно-рятувальні підрозділи до 10 разів виїжджають на гасіння пожеж, ліквідацію інших надзвичайних подій. Вогонь знищує будинки, квартири, транспорт. Завдаються величезні матеріальні збитки.
  Але найстрашніше те, що на пожежах почастішали випадки загибелі людей.
  В Державі значно збільшилась як кількість пожеж так і негативних наслідків від них. Так, за два тижні нового року в Україні виникло 1 703 пожежі, що на 15% більше у порівнянні із минулим роком. На пожежах загинуло 167 людей (+23,7%) та 76 (+62%) отримали травми. Більшість пожеж 1 195 виникло в житловому секторі.
  Нажаль не менш напружена ситуація із пожежами та загибеллю на них людей склалася і в Черкаській області. Читати...
Теги статті: МНС  звернення  

WayBe

22 січня 2013, 11:38 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

НЕБЕЗПЕКА НА ЛЬОДУ!

Нещасний випадок
 • З настанням холодів на громадян чекає ще одна найважливіша небезпека ? загроза провалитися в крижану воду при перебуванні на льоду. Адже бажання дітей покататися та побавитися, так як і у дорослих порибалити, не зменшується. За підсумками минулої зими, на київських водоймах під лід провалилися і загинули шестеро людей, ще дев?ятеро вдалося врятувати. Серед загиблих та постраждалих, в основному, були чоловіки середнього віку, які у пошуках вдалого місця для ловлі риби нехтували правилами власної безпеки на льоду. Переважна кількість врятованих припадала на юнаків, які випробовували своє життя бавлячись на кригах. Читати...
Теги статті: МНС  погода  

WayBe

8 січня 2013, 16:50 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

НЕБЕЗПЕКА НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

НЕБЕЗПЕКА НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР
 • З метою вжиття додаткових заходів щодо попередження загибелі людей від переохолодження на території Канівського району в період з 30 грудня 2012 року по 9 січня 2013 року в цілодобовому режимі працюють соціальні патрулі у складі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій, органів управління МВС, соціальних служб та медичних працівників, завданнями яких є: • періодичного патрулювання територій з найбільшою імовірністю перебування людей, які можуть потребувати допомоги; • за викликом – при отриманні інформації про людей, яким необхідна допомога з боку соціальних патрулів; • доставки потерпілих, в залежності від ситуації, до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу. Читати...
Теги статті: МНС  погода  

MNS-101

4 січня 2013, 10:34 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Рятувальники деблокували господаря, який опинився під уламками житлового будинку

Новини району
 • 25 листопада мешканка села Бобриця повідомила рятувальникам, що її чоловік під час демонтажу житлового будинку опинився під уламками і йому необхідна допомога. Черговий караул відреагував негайно.
  По прибуттю на місце події співробітникам МНС довелося розбирати уламки будинку перш ніж добратися до 79-річного чоловіка. За допомогою аварійно-рятувального інструменту господаря було звільнено з-під завалу та каретою швидкої допомоги доставлено до центральної районної лікарні. Читати...
Теги статті: Бобриця  МНС  

WayBe

27 листопада 2012, 15:37 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня рятівника

Свято

 • Шановні мешканці міста та району !
              Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня рятівника (професійного свята співробітників МНС України).
              В рамках свята 14 вересня 2012 року планується провести наступні заходи:
  Площа Т.Г. Шевченка – 1400
   - офіційна частина та вручення нагород
  - показ пожежно-рятувальної техніки та озброєння
  - показові виступи з ліквідації надзвичайних ситуацій (подій)
  З повагою,
  Пожежно-рятувальна служба м. Канева та Канівського району! Читати...
Теги статті: МНС  свято  

WayBe

14 вересня 2012, 14:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

МНС ПОВІДОМЛЯЄ!

МНС ПОВІДОМЛЯЄ!
 • За інформацією Українського Гідрометцентру, в період з 27 по 29 серпня 2012 року на території України очікується різке погіршення погодних умов. Вночі 27 серпня у західних, вдень у північних, Вінницькій, Черкаській і Кіровоградській областях, а 28-29 серпня на всій території України пройдуть сильні та дуже сильні дощі з грозами, місцями з градом і шквалами до 22 м/с. В окремих районах Автономної Республіки Крим, південних і центральних областях очікуються опади з крупним градом і шквалами 25-30 м/с. У цей період, починаючи із західних областей, прогнозується пониження температури повітря вночі до 9-15°С, вдень до 14-19°С, у південних та східних областях - вночі до 15-20°С, вдень до 21-26°С. На річках західних областей передбачається погіршення гідрологічної обстановки та формування дощових паводків у межах русел річок. На каскаді Дніпровських водосховищ очікується висота хвиль 15-25 дм, Каховському водосховищі - до 30 дм, в акваторії Чорного та Азовського морів - 20-40 дм. Читати...
Теги статті: МНС  погода  

MNS-101

24 серпня 2012, 12:33 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

МНС ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ У ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ!

Навчання
 • Доводимо до вашого відома, що відповідно до Правил прийому та відбору на навчання до училища в 2012 році у період з 15 серпня по 16 вересня 2012 року буде здійснено прийом документів вступників на заочну форму навчання за спеціальністю “Організація та техніка протипожежного захисту” на умовах контракту. Подавати документи на навчання можуть випускники професійно-технічних навчальних закладів, які мають повну загальну середню освіту, здобули необхідний рівень кваліфікації з професій “Пожежний-рятувальник”, “Рятувальник”, “Пожежний (респіраторник)”, “Радіотелефоніст”, “Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту” та отримали документ про освіту встановленого зразка. Читати...
Теги статті: МНС  ВНЗ  

MNS-101

14 серпня 2012, 10:58 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер

100 річчя Марії Харитонівни КАСИЧ

"Донбас" у Польщі?! Можливо! Незабаром!

Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА

Де можна зробити безкоштовний ПЛР-тест в Каневі та районі?

Українці отримають пріоритет у наданні медичної допомоги

Мовний закон: роз’яснення юристів системи БПД

Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова

Торік у Каневі народилася найменша кількість немовлят за останні п’ять років

У Каневі вирішили провести свято Водохреща в умовах локдауну

Популярні за тиждень:

На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

У Тернополі згадали героя, який віддав життя заради України: "Такий молоденький..." [2]

Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова [2]

Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА [2]

Торік у Каневі народилася найменша кількість немовлят за останні п’ять років [1]

Українці отримають пріоритет у наданні медичної допомоги [1]

Оприлюднено КВЕДи, які треба мати, щоб отримати «карантинну» допомогу [0]

Увага! Розшукується людина [0]

ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКОЮ! [0]

пенсія [0]

Про що зараз спілкуються:

ks09822
Укртелеком заломив в цьому місяці замість 220 гривень за 100мбс вже аж 260.Навіть в самому канівському Укртелекомі признають що це вже для Канева як-би-забагато,так як якийсь невідомий Октонет пла.. [весь]
На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

slavikf
[link]
На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

TOXA
Издалека к нам
На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

slavikf
На це хочеться процитувати поручика Ржевського, та не буду
Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА [2]

WayBe
Кабінет міністрів України сьогодні, 20 січня, підтримав кандидатуру народного депутата від «Слуги народу» Олександра Скічка, у минулому шоумена та ведучого «Євробачення», н.. [весь]
Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА [2]

TOXA
А если где-то в Германии вам откажут по той-же причине? А если у вас в Украине жена итальянка?
Українці отримають пріоритет у наданні медичної допомоги [1]

slavikf

Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова [2]

WayBe
Круто)
Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова [2]

vlada
ЯКЩО ТАК ПІДЕ І ДАЛІ то вже через 50 років у Каневі житиме 10000 осіб, а в районі - 2000 !? ЖАХ !
Торік у Каневі народилася найменша кількість немовлят за останні п’ять років [1]

WayBe
На 48-му році життя після хвороби відійшов до Господа протоієрей Володимир Цянцьо, настоятель і будівничий храму Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа мікрорайону Костянець міста Канів Черкаськ.. [весь]
Помер отець Володимир. [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Січень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"