kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "переворот"

"Огнестрельная" щедрость Авакова не знает границ

З блогів
 • Немного истории... В 1995 году Указом Президента Украины Л.Д. Кучмы № 341/95 было учреждено отличие Президента Украины "Именное огнестрельное оружие". Читати...
Теги статті: Украина   Зеленский   Аваков   награда   оружие   переворот  

ilyademidenko

20 серпня 2020, 10:25 Коментарів: 1  Голосів: 0 2

Кандидати в президенти України зіткнулися з безпрецедентним тиском з боку силовиків

З блогів
 • Мінімум четверо конкурентів Порошенка на проходження до другого туру знаходяться під жорстоким тиском з боку правоохоронних органів і регулярно стають об'єктами цькування в ЗМІ. Судячи з напруженої обстановки, яка склалася перед виборами, не всі учасники президентських перегонів зможуть зберегти свій статус до дня голосування, а значить імена претендентів на потрапляння до другого туру, а також перспективи чинного президента утримати владу можуть кардинально змінитися вже найближчим часом. Читати...
Теги статті: Порошенко   вибори   тиск   Зеленський   Гриценко   Наливайченко   Тимошенко   переворот  змова   СБУ   злочин    

tolikdidukh

25 лютого 2019, 09:51 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Павловский переворот

З блогів

 • В ночь с 11 на 12 марта 1801 г. Павел I Петрович был убит офицерами-заговорщиками в только что выстроенном Михайловском замке: заговорщики, в основном гвардейские офицеры, ворвались в спальню Павла I с требованием отречься от престола. Читати...
Теги статті: Павел   павловский   переворот  

slavikf

16 березня 2015, 10:31 Коментарів: 7  Голосів: 2 0

Буденна подія чи тихий переворот

З блогів
 • В кінці вісімдесятих років тодішньою Верховною Радою був прийнятий закон, коли голови обласних, районних рад працювали на громадських засадах, а їх заступники були звільненими працівниками тодішньої  влади. Пленум ЦК КПУ зобов'язав тодішних керівників партійних організацій регіонів бути обраними на цю керівну посаду, цим самим тримати контроль над владою, яка поступово переходила від комуністів до народних обранців. Читати...
Теги статті: Буденна подія чи тихий переворот  

Меч

17 березня 2013, 08:59 Коментарів: 13  Голосів: 3 0

О революциях

З блогів
 • Не спешите с революциями, господа... Читати...
Теги статті: переворот   революция  

Михалыч

23 листопада 2011, 10:06 Коментарів: 5  Голосів: 1 1

Депутати місцевих рад не виконали вказівку Тимошенко

Регіональні новини
 • У середу, 10 вересня, депутати Черкаської обласної ради мали зібратися на позачергове засідання сесії. Ініціатор її скликання — фракція БЮТ. На порядок денний було винесено одне-єдине питання — про звернення депутатів обласної ради до Президента Віктора Ющенка. А що з того вийшло — бачили наші кореспонденти.
  Це було, напевне, найкоротше сесійне засідання Черкаської обласної ради за всю історію її діяльності. З часу, коли лунав гімн України, що знаменував її початок, і до того, як дехто з народних обранців намагався співати його на завершення засідання, минуло не більше 10 хвилин. Але про все по порядку. На розгляд депутатів Черкаської обласної ради було винесено одне питання — звернення до Президента Віктора Ющенка у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, що на сьогоднішній день склалася у державі. Текст самого звернення депутати отримали заздалегідь. У ньому — суцільне звинувачення Президента у руйнації демократичної коаліції.
  Але дізнатися, скільки депутатів і з яких фракцій проголосують за це, як видно, підготовлене бютівцями звернення, журналісти, та й самі члени черкаського парламенту, так і не дізналися. Депутати навіть не проголосували за порядок денний сесії, який і складався саме з цього єдиного питання. Із 44 народних обранців лише 32 депутатських голоси «за». Володимирові Гресю, голові обласної ради, нічого не лишалося, як закрити засідання сесії, що він і зробив. Депутати зустріли це оплесками.
  Відразу після цього фракція НУНС оголосила заяву, в якій висловила підтримку Президенту. А від народних обранців скоро й слід не стало. Натомість на засідання фракції зібралися бютівці. Туди вони запросили і журналістів. Позиція, висловлена представникам мас-медіа — досить двояка. З одного боку — звинувачення на адресу Президента, які лише поглиблюють політичний розбрат між учорашніми партнерами-коаліціантами, а з іншого — заяви на кшталт «ми не винні, ми хочемо об єднання». Вочевидь, тим силам, які його хочуть насправді, не потрібно виносити свої внутрішні політичні розбірки на загал і, звинувачуючи одне одного дедалі більше, поглиблювати їх. Інакше — чи є бажання повернення до демократичної коаліції справжнім. У цьому випадку це більше схоже на порожній популізм або піар-технологію, яка знаменує початок нової президентської кампанії для Юлії Тимошенко.
   
   
  На відміну від депутатів Черкаської обласної ради, які все ж таки спромоглися відкрити сесійне засідання, але виявилися неспроможними затвердити порядок денний з одним єдиним питанням — звернення до Президента Ющенка, міська партійна організація БЮТ виявилася нездатною виконувати доручення вищих партійних органів. На позачергову сесію міськради, яку було скликано на вимогу 20 депутатів від БЮТ, прибуло лише 22 особи. Секретар міської ради Василь Маринкевич, провівши поіменну реєстрацію депутатів, закрив засідання, так його і не розпочавши. Натомість голова фракції БЮТ у Черкаській міській раді, а за покликом серця — голова міської організації БЮТ Валерій Вишиваний замість засідання сесії запропонував провести депутатські збори та підтримати звернення до Президента України.
  Кумедність ситуації проявилася в тому, що з 22 депутатів, які прийшли виконати вказівку вищого керівництва БЮТ, бютівців виявилося менше половини. Так, звернення Блоку Юлії Тимошенко до Президента в сесійній залі обговорювали 2 регіонали, 3 депутати від фракції «Демократичний вибір», по одному депутату з фракцій «Справедливість» та «Наша Україна» і один позафракційний, а також при підтримці всіх чотирьох депутатів із групи комуністів, які віднедавна, в буквальному значенні цього слова, «идут в последний и решительній бой» за інтереси Юлії Тимошенко.
  Після годинного обміну думками залишки колись потужної фракції БЮТ у міській раді за допомогою ситуативних союзників, добровільних помічників, зрадників та тих, хто ще вагається з приводу своєї коаліційної приналежності таки проголосували «за» звернення до Президента України, чим, без сумніву, виконали партійне завдання вищого керівництва БЮТ.
  Але це не рішення сесії, а лише думка десятка місцевих депутатів-бютівців.
  До речі, двоє присутніх представників Партії регіонів при голосуванні утрималися. Що не кажіть, а їм чомусь не до душі такий неприродний політичний союз. А може, вони просто не довіряють Юлії Тимошенко.
  Антенна Читати...
Теги статті: БЮТ  переворот  облрада  

WayBe

11 вересня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Черевко заявив про те, що БЮТ готує державний переворот

Регіональні новини
 • Із сенсаційою заявою виступив сьогодні губернатор Черкащини Олександр Черевко на терміново зібраній прес-конференції для журналістів. Олександр Володимирович повідомив, що в середу, 10 вересня, за ініціативою центрального керівництва БЮТ масово скликаються сесії обласних та місцевих рад. До рук очільника Черкащини потрапили секретні матеріали, які напередодні були розповсюджені в якості внутріпартійних інструкцій, тобто «темників», для обласного та районних керівників бютівських партійних структур на селекторній нараді, що проводила лідерка БЮТ, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.
  «Я вважаю, такі інструкції розповсюджувати злочинно! — заявив губернатор. — Тому я сьогодні зустрівся з силовими структурами, послухав їхню думку про те, що відбувається в області і про що йдеться в цій інструкції. Наприклад, у ній ідеться про те, що обласна та районні державні адміністрації вже почали збирати підписи з вимогою встановлення прямого президентського правління. Я хочу заявити, що це повний абсурд, повна брехня! Жодного рядка та жодного коментаря з цього приводу не було!»
  Текст, про який говорив Олександр Черевко, потрапив і до рук журналістів «Антени». Зокрема, ми відшукали в ньому принаймні кілька позицій, які вказують на те, що БЮТ розповсюдив ні що інше, як інструкцію до фактичного перевороту в країні. Ось кілька цитат із цього документа. Ми повністю зберегли його лексику та орфографію.
  Отже: «Скликаємо Раду (мова йде про обласну або районну – ред. ), якщо в ній немає більшості БЮТ, скільки б людей не прийшло, ви робите заяву і приймаєте будь-якою кількістю людей. Якщо БЮТ у більшості, і не скличеться в триденний термін (до четверга) сесія, розглядати питання про зміну голів такої ганебної ради та недієздатної фракції! І негайно виключати їх з партії і списків кандидатів будь-яких рад!»
  А ось іще одна цитата: «Якщо хтось не виконує ці установки, викликайте в штаб, і щоб їхнього духу в списках не було на майбутні вибори!» «...По одному не ходіть, а командою, по графіку і йдіть в люди». «За кілька днів розпочнеться нова історія, не проспати цей час!».
  Тільки на перший погляд цей документ схожий на збірку гасел для жовтневих свят. Насправді ж це збірка чітких інструкцій щодо отримання бютівцями повного контролю над радами та владними структурами в регіонах.
  Сесія обласної ради призначена на середу. На ній депутати також мають ухвалити звернення до президента України з вимогою повернутися в коаліцію та вибачитися перед БЮТом. Отже, мета гучної піар-акції, що розпочинає БЮТ — подальша дискредитація президента Ющенка та виправдання необхідності коаліції двох протилежних політичних сил — БЮТу та Партії регіонів.
   
  -------------------------------------------------
  Ось повний текст документа (без змін):
   
  Селекторна нарада лідера партії та блоку Ю.В.Тимошенко 7.09.2008 р.
  1. ОДА і РДА вже починають збирати підписи з вимогою встановлення прямого президентського правління, хоча це антиконституційно, немає такої норми і форми правління в Конституції.
  2. Ми зробили помилку, коли проголосували за розширені повноваження Секретаріату Президента.
  3. Національна зрада — СБУ підтвердила, що, нібито, в моїх діях є склад злочину. Це абсурд. Пройдіться по кожному звинуваченню і все поясніть людям.
  4. Україні потрібні нова Конституція і зміни до неї не є антиконституційними, якщо приймаються діючим парламентом.
  5. Наша концепція (все зробити в закритому режимі, без електронних листів, які стають предметом придирок наших опонентів).
  6. Ми готові повернутись до демкоаліції, але без ультиматумів з їхнього боку. Ми не вертаємось, бо ми не виходили з неї.
  7. Дурниця, що те, що ми робимо — це рука Москви. Ющенко, підписавши Універсал, пішов на вимогу промосковських сил в Україні.
  8. Не можна ні в якому разі допустити введення президентського правління, це означає хаос в країні і ні до чого доброго не приведе.
  9. Якщо через 10 днів нічого не зміниться, потрібно йти на дострокові президентські вибори, а Ющенко повинен скласти достроково свої повноваження. Все вирішиться 13 вересня, коли минає термін.
  10. Всі депутати, закріплені за округами, сьогодні виїжджають для роботи в округах. Другої роботи немає, по одному не ходіть, а командою, по графіку і йдіть в люди.
  11. Або переформатування коаліції буде, або дострокові президентські вибори, якщо НУНСи не повернуться.
  12. Буде нормальне інформзабезпечення нашої роботи.
  13. Через день проводити в області прес-конференції, тому що в такий період інформація обновляється щодня. З області — ні ногою!
  14. 3а кілька днів розпочнеться нова історія, не проспати цей час!
  15. Не перекладати відповідальність на Балогу, він — лише інструмент, виконавець. Автор політики — це сам Ющенко.
  16. 3 «Української правди» витягти матеріали необхідні.
  17. Побільше цитат Ющенкових соратників, теперішніх і колишніх, які розкривають його непослідовність.
  18. Скрізь в ток-шоу та передачах брати участь.
  19. Збирати обласний штаб, який працює цілодобово.
  20. Будьте уважні до інформації і заяви керівників ОДА. Якщо лунає неправда, подавайте в суд, ведіть себе рішуче і агресивно.
  21. Визначте всі елітні кола області, творчі, наукові, журналістські, збирайте їх і працюйте денно і нічно окремо з кожним колом.
  22. Зустрічайтеся зі студентами, спілкуйтеся з ними!
  23. Скликати сесії обласних та районних рад, особливо в центральних та західних областях, де є наші голови, там не повинно бути проблеми. Ждіть відмашки!
  24. Скликаймо раду, якщо в ній немає більшості БЮТ, скільки б людей не прийшло, ви робите заяву і приймаєте будь-якою кількістю людей. Якщо БЮТ в більшості, і не скличеться в трьохденний термін (до четверга) сесія, розглядати питання про зміну голів такої ганебної ради та недієздатної фракції! І негайно виключати їх з партії і списків кандидатів в депутати будь-яких рад!
  25. Поступить на ваші електронки політична заява блоку, цю заяву творчо перепрацюйте, щоб не було однотипно, і пустіть в роботу!
  26. Понеділок, вівторок, середа, в четвер вони вже не потрібні. Заяви прямо на Президента, питати, чому він покинув демкоаліцію і ВИМАГАЙТЕ повернення до неї.
  27. Якщо губернатор чи голова РДА робить провокативні заяви, негайно пробуйте йому висловити недовіру.
  28. Зробіть це своєю роботою!
  29. В кожній області є національно-демократичні організації, зустріньтеся з ними і нехай вони звертаються до Президента з вимогою повернутися до демкоаліції! Бо вони сьогодні пишуть заяви про необхідність введення президентського правління, ми втрачаємо час!
  30. Якщо хтось не виконує ці установки, викликайте в штаб, і щоб їхнього духу в списках не було на майбутні вибори!
  31 .Важливо встановити, з яким політичними силами ми можемо співпрацювати на сьогодні у вирішенні цих питань.
  Антенна Читати...
Теги статті: БЮТ  переворот  Черевко  

WayBe

11 вересня 2008, 00:00 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Щенки 3D Акция! скидки 100% v.3.0

COVID-19: ще 164 жителі Канівщини захворіли на коронавірусну хворобу

Карантин вихідного дня скасовано, на території Канівської ОТГ діють обмеження «помаранчевої» зони

Позитивна статистика", або ласкаво просимо до пекла

Затверджено склад виконавчого комітету Канівської міської ради

COVID-19 В УКРАЇНІ: СТАВЛЕННЯ ДО ЗАХОДІВ ПО БОРОТЬБІ З ПАНДЕМІЄЮ

Стає дуже гаряче

Найзаразніший період COVID-19

Із першого грудня проведено перерахунок пенсій

Які обіцянки українські політики повинні виконати до кінця року. Канів

Популярні за тиждень:

Перепетії по Громадському бюджету 2021 [9]

Які обіцянки українські політики повинні виконати до кінця року. Канів [3]

5 причин уехать жить в Японию [2]

Планові відключення по Канівському РЕМ 30.11.2020 [1]

Стає дуже гаряче [1]

Карантин вихідного дня скасовано, на території Канівської ОТГ діють обмеження «помаранчевої» зони [1]

Поблизу Канева сталася смертельна ДТП – чоловік помер, жінка і двоє дітей госпіталізовані [0]

Три сценарії локдауну. У Кабміні розповіли, коли можуть ввести посилені карантинні обмеження [0]

Планові відключення по Канівському РЕМ 02.12.2020 [0]

Із першого грудня проведено перерахунок пенсій [0]

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
karina, дякую за висловлені думки.
Перепетії по Громадському бюджету 2021 [9]

TOXA
Карантин выходного дня только до конца ноября объвляли. Его не скасували, он просто закончился и его не продлили.
Карантин вихідного дня скасовано, на території Канівської ОТГ діють обмеження «помаранчевої» зони [1]

karina
Я ГОЛОСУВАЛА ЗА КІНЕЗОТЕРАПІЮ. Голосувала, якщо можна було так назвати. З п'ятого разу. Через мобільник зайти було неможливо. Нарешті зробила це через комп. Подруга не змогла це зробити взагалі чер.. [весь]
Перепетії по Громадському бюджету 2021 [9]

NIK74
Велике Зе-Будівництво: Фірма тестя скандального заступника Єрмака Олега Татарова отримала від Київради землі на 21 мільйон гривень одразу після його призначення в Офіс президента [link]
Стає дуже гаряче [1]

Анті-гоблін
СКЕЙТПАРК, КАНАТНО-КРІСЕЛЬНИЙ ПІДЙОМНИК І НОВІ МУЗЕЇ - ЯК ПЛАНУЮТЬ РОЗВИВАТИ ТУРИЗМ У КАНЕВІ ДО 2020-ГО РОКУ 31.03.2017, 13:09 0 966 Канівська міська рада ухвалила нову програму розвитку ту.. [весь]
Які обіцянки українські політики повинні виконати до кінця року. Канів [3]

КОКА
Президент Украины Владимир Зеленский ровно год назад пообещал наполовину снизить тарифы на отопление к зиме-2020/21, которая наступила вчера.
Які обіцянки українські політики повинні виконати до кінця року. Канів [3]

tarnava
Что-то я не понял - все дороги, дороги ...... а где Каневский долгострой Шевченков дом, на который Зеленский при личнм посещении этого объекта пообещал его .. [весь]
Які обіцянки українські політики повинні виконати до кінця року. Канів [3]

Олександр Скорина
Анті-гоблін.дякую за те, що поділилися своїм баченням, оцінками, пропозицією.
Перепетії по Громадському бюджету 2021 [9]

Анті-гоблін
Як що ви, шановний Олександр Скорина, пишете на початку четвертої ночі, то це вас дійсно турбує. Це по перше. А відносно голосування, то це як би так висловитися, я розгубився... Якщо брати.. [весь]
Перепетії по Громадському бюджету 2021 [9]

святослав
Френсіс Фукуяма: я оптиміст щодо України. Вірю, раніше чи пізніше вона стане невід'ємною частиною цивілізованого західного світу. Сьогодні в нашій країні проживає значна кількі.. [весь]
5 причин уехать жить в Японию [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Грудень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"