kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "розвиток"

Великі ідеї для маленьких міст

Влада

 • Німецький експерт з розвитку урбаністики провів у Каневі на Черкащині майстер-клас  для громади та місцевої влади, повідомляє "Урядовий кур'єр"


  Норберт Нойхауз ознайомив присутніх з можливостями, які відкриває перед містами сучасна креативна економіка, орієнтована на розвиток людини, та поділився власним досвідом розвитку міста на прикладі німецького Тріра.
  Читати...
Теги статті: Канів  розвиток  

WayBe

24 грудня 2018, 10:44 Коментарів: 0  Голосів: 3 0

Один із найвідоміших урбаністів Європи розповів, які перспективи у Канева та Черкас

Міські новини
 • Відомий європейський фахівець із розвитку міст, колишній віце-мер німецького міста Трір Норберт Нойхауз побував у Каневі та Черкасах і висловив свої рекомендації щодо їх розвитку.

  Норберт Нойхауз є доктором економічних наук, одним з ідеологів партії Ангели Меркель Християнсько-демократичний союз Німеччини, автором книги «Цінності християнської демократії», перекладеної двадцятьма мовами світу.
  На думку пана Нойхауза, Черкаси і Канів мають дві найбільші переваги: розташування на Дніпрі (що, на думку експерта, навіть краще, ніж море, адже тут шторми менші й можливість для водного відпочинку краща) й близькість до Києва. Читати...
Теги статті: Канів  розвиток  

WayBe

13 грудня 2018, 10:32 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КАНЕВА: ЗАБРАЛИ ВЄЛІК У ПРОГНІМАКА І ПОЇХАЛИ В МАЙБУТНЄ?

Влада
 • Історія зі створенням «Агенції розвитку» міста мені особисто нагадує знамениту фразу з монологу Жванецького «Може, щось у консерваторії поміняти?». Особливо, після прочитання статуту створюваної організації. Але вправлятися у гострому слові – не завдання цього викладу. Читати...
Теги статті: Канівська міська рада   стратегічний розвиток   громада  

Batura

12 вересня 2018, 15:04 Коментарів: 33  Голосів: 2 0

Стратегія розвитку Канева до 2030 року: У пошуках драйвера

Анонси
 • Шановні канівчани та жителі навколишніх сіл!
  Міськвиконкомом розпочато роботу по створенню Стратегії розвитку Канева до 2030 року. З метою її уточненого складання, залучення інвестицій, грантів вирішено створити агенцію економічного розвитку та інвентаризувати зони міста згідно Генерального плану.
  Головне завдання такого документа – покращення життя жителів за рахунок комунальних та приватних бізнес-структур в рамках державної політики на місцевому рівні. Тобто прогнозування на 10 років покладається на багато внутрідержавних  і місцевих економічних чинників, цільові програми, договори та інше.
   В нинішньому Стратегічному плані від 2005 року визначено три основних напрямки розвитку міста, що не в повній мірі розкриває потреби громади, не в повній мірі охоплює грані їх життя. А недостатній контроль за його втіленням, в першу чергу міської спільноти, в якійсь мірі неорганізованість чиновницького апарату, постійна недостатність коштів ведуть  до невиконання окремих пунктів. Читати...
Теги статті: Канів  розвиток  

WayBe

18 квітня 2018, 13:56 Коментарів: 3  Голосів: 1 0

У Каневі хочуть створити агенцію економічного розвитку для залучення грантів

Влада


 • З метою підвищення ефективності діяльності виконавчого комітету Канівської міської ради щодо роботи по залученню інвестицій, на виконання Проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»,  підтримуючи спільну ініціативу двох Асоціацій органів місцевого самоврядування – Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад щодо запровадження в Україні досвіду Європейських країн (Норвегії, Польщі, Німеччини та інших країн) було вжито відповідні заходи.
  Читати...
Теги статті: влада  гранти  розвиток  

WayBe

13 лютого 2018, 11:03 Коментарів: 18  Голосів: 0 0

У мерії і працюють над розробкою плану економічного розвитку міста

Влада


 • У понеділок, 13 листопада, в приміщенні КП «Авто-ріка» відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки плану економічного розвитку м.Канів до 2020 року у рамках проекту «Мери за економічне зростання».
  Читати...
Теги статті: Канів  розвиток  план  

WayBe

15 листопада 2017, 10:37 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

07.02.17 вівторок 14:00 Авто-Ріка Засідання робочої групи по розвитКУ туристичної галузі (мекки)

Регіональні новини
Теги статті: туризм  розвиток  засідання  

Павлюк Юрій

6 лютого 2017, 11:59 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

«НАПОЛЕОНІВСЬКІ ПЛАНИ» КАНІВЩИНИ НА 2016-Й РІК: СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ, ЗАПРАВКА, МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС ...

З блогів
 • Серед переліку пріоритетних завдань влади Канівщини у 2016-му році значиться побудова сонячної електростанції, будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів і автозаправної станції на автодорозі державного значення Р-09 Миронівка-Канів-Софіївка. Читати...
Теги статті: АПК економіка Канівський район освіта соціальна сфера соціально-кономічний розвиток  

GINKA

3 квітня 2016, 21:24 Коментарів: 5  Голосів: 0 0

Перспектива розвитку Канева

Влада

 • Успішний економічний та соціальний розвиток громади прямо залежить від активності інвестиційних процесів та розвитку туристичної сфери. 
  Адже серед проблем місцевого розвитку найчастіше визначають відсутність інвестиційних ресурсів. 
  Тож відтепер сферою туризму та інвестиціями в Каневі буде займатися новостворений відділ інвестицій та туризму управління економічного розвитку міськвиконкому, що був затверджений 25 лютого на сесії Канівської міської ради.
  Відтак основною сферою діяльності відділу стане розробка інвестиційних програм, програм розвитку туризму з залученням інвесторів задля подальшого розвитку міста Канева. 
  Інна Огій, 
  спеціаліст відділу організаційно-кадрової та 
  інформаційної роботи апарату міськвиконкому
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: розвиток міста  

kanivrada5

26 лютого 2016, 16:10 Коментарів: 15  Голосів: 1 0

Відкрився клуб раннього розвитку дитини "Хеппі бейбі"

З блогів
 • В суботу 20 лютого клуб раннього розвитку дитини "Happy Baby" урочисто відкрив свої двері для маленьких мешканців Канева. Клуб знаходиться за адресою вул. Г. Дніпра 35. Церемонія відкриття розпачаласть з перерізання червоної стрічки на вході та продовжилась всередині клубу. Запрошений на свято настоятель Канівського Успенського собору протоієрей Георгій Почтовий урочисто освятив клуб і благословив дітей на навчання, а педагогів та батьків на надзвичайно важливу справу - виховання дітей. У своєму зверненні до батьків і дітей отець Георгій наголосив, що йому особливо приємно, що в Каневі відкрився такий дитячий заклад. Адже діти - це наше майбутнє і на нас, дорослих, лежить надзвичайна відповідальність за їх виховання.
  Читати...
Теги статті: діти  клуб  розвиток  

WayBe

24 лютого 2016, 16:37 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Школа Брейк Дансу Street b-boys оголошує набір в групи

Брейк данс
 • Запрошуємо всіх хто хоче записатись у танцювальні групи на тренування в стилі БРЕЙК ДАНС!!!
  http://vk.com/club75548832 Читати...
Теги статті: танці   брейк данс   гурток   розвиток   активний спосіб життя  

b-boy Stuff

23 жовтня 2015, 22:35 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Пропозиції та побажання по розвитку Канева - 2. Чого мовчить Кулєшов?

Влада
 • На підняту мною проблему по самостроях в Каневі пан Михайло скромно промовчав бо мабуть думає, що це питання не серйозне або не знає як поступити щоб не обідити депутатку якій все по барабану? Читати...
Теги статті: генеральний план  розвиток міста  

ologsn

1 грудня 2010, 20:21 Коментарів: 242  Голосів: 7 0

РОЗДУМИ ПРО МАЙБУТНЄ КАНЕВА кандидата на посаду міського голови Кузнєцова Володимира Валеріановича

Політика


 •  
                                       Знайомтеся:   кандидат на посаду міського голови та     кандидат в депутати до обласної ради від політичної партії «Українська платформа»
  Кузнєцов Володимир  Валеріанович
   58 років, 46 з яких проживав у Каневі, працював на заводі «Магніт», в міськкомі партії займався питаннями соціально-економічного розвитку міста та району, 10 років потому працював в комерційних структурах. Останні 7 років займався питаннями життєзабезпечення та розвитку 20-ти інтернатних установ для інвалідів та престарілих, 4-х центрів для безпритульних головного управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації, тричі обирався депутатом місцевих рад. Читати...
Теги статті: Кузнєцов   розвиток міста  

Andin

26 жовтня 2010, 18:19 Коментарів: 1  Голосів: 1 2

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА КАНІВ ДО 2020 РОКУ

Влада

 • Від редакції сайту: Документ старий, але дає нам змогу переглянути та оцінити все те, що було дійсно зроблено за цей час владою Канева.
   
  Підготовлено Комітетом з розробки стратегічного плану економічного розвитку за сприяння проекту ЕРУМм. Канів
  Канів, 27.10. 2005 року
  І. Вступ  
  Навесні 2005 року провідні члени громади міста Канева дійшли згоди щодо необхідності розробки економічної стратегії міста. У квітні 2005 року міський голова пан Василь Коломієць та понад сорок представників місцевих підприємств, приватних підприємців, працівників освіти, органів державної влади та інших відомств зібралися для того, щоб спільними зусиллями створити Комітет з питань стратегічного розвитку міста Канева (надалі Комітет). Перед Комітетом постало завдання щодо розробки плану стратегічного розвитку засобами структурованого підходу. До пана Віктора Тютюнника, директора ДП «Магніт-ТМ», звернулися з проханням очолити Комітет. До цих зусиль долучилася і команда фахівців проекту  Економічного розвитку міст Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Читати...
Теги статті: розвиток  канів  план  2020  

WayBe

27 липня 2010, 16:01 Коментарів: 1  Голосів: 1 0

І.Драч розповів, що Канів має стати європейським містом

эээ... а шо тут писать?
 • На сьогоднішній прес-конференції письменник, голова Товариства зв’язків з українцями за межами України "Україна-світ" Іван Драч відзначив ініціативи Президента України щодо соціальних та культурних заходів та напрямків розвитку України, передає кореспонден ІМК.

  Так, зорема, І.Драч вважає, що відправною точкою буде реконструкція музею, відродження Канева, що стане прикладом справжнього європейського міста, де не соромно приймати гостей.

  Також він відзначив високу активність у цих питканнях Ганни Герман, що "змусить працювати цей апарат" і комісію зокрема. На засіданні також був присутній Голова Верховної Ради Володимир Литвин, який у свою чергу пообіцяв проведення законів щодо впровадження такої політики через ВР.

  Також митець наголосив, що, порівнюючи минулі роки, необхідно зазначити, що культура не знала такого розвитку, а нині можна спостерігати процеси її відродження: "Зараз політики не можуть знайти спільну думку щодо того, який із міністрів культури був гіршим. Так, одні події висвітлювались і розфарбовувались у їх політичні кольори, а натомість про інші зовсім забували".

  Новина звідси: http://www.imk.com.ua/ua/news/info/124009/ Читати...
Теги статті: розвиток міста   культура  

kater19

17 травня 2010, 16:54 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Центр молодіжних ініціатив - "Дні Європи в Каневі - 2010"

Анонси
 •     Під час святкування "Днів Європи в Каневі - 2010"  Центр молодіжних ініціатив запрошує прийняти участь в кінозустрічі "Європейські цінності", та перегляді фотовиставки "Європа в об`єктиві"... Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

12 травня 2010, 12:11 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

ЧЕРГОВА КІНОЗУСТРІЧ В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО"

Анонси
 •    25 березня о 17.00 в приміщенні бібліотеки Канівського училища культури і мистецтв відбудеться чергова кінозустріч в рамках Всеукраїнського проекту "Дні європейського кіно". Під час зустрічі учасники матимуть змогу переглянути тематичні кінострічки, обговорити проблематику цих фільмів а також шляхи її вирішення. По закінченню зустрічі учасниками проекту буде розроблено план щодо організації
      "Фестивалю короткометражних фільмів" (Канів 2010) та формування 
      "ЦЕНТРУ МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ" в Каневі.

      Для участі в проекті необхідно зареєструватись (кількість учасників обмежена)
  Зареєструватись можна відправивши листа на e-mail: ti3@ukr.net. В листі необхідно вказати: ПІП, рік народження, місце навчання чи роботи, та відповісти на питання: Чому я хочу бути учасником Всеукраїнського проекту?
      Заявки на участь приймаються до 25 березня!
   
  З питаннями та пропозиціями щодо кінозустрічі звертайтесь
  за тел.: 0955377127 чи e-mail: ti3@ukr.net Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

23 березня 2010, 12:36 Коментарів: 56  Голосів: 4 4

"ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО" В КАНЕВІ !

З блогів
 •     Протягом лютого та березня 2010 року в 5 областях України під егідою Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації відбуваються Дні Європейського кіно, об'єднані темою: «Ідентичність та толерантність»  Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

14 березня 2010, 01:07 Коментарів: 23  Голосів: 1 1

Проблеми Канева, або Кому це все потрібно...

З блогів
 • Привіт друзі! Чи є в Каневі якісь проблеми, чи невирішені питання і якщо є, то які на ваш поглад - найактуальніші. Можливо те що ми напишимо в коментах не буде просто флудом, а буде важливим зауваженням. Яке буде не тільки почуте, але й можливо втілене в життя.
      Мене наприклад цікавить дозвілля молоді, та хто повинен займатися організацією цього питання - сама молодь, чи хтось інший... Читати...
Теги статті: стабільність   розвиток   перспектива  

activ25

15 лютого 2010, 01:17 Коментарів: 58  Голосів: 1 0

МОЛОДЬ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!

З блогів
 • Доброго дня!
      Є ідея створити простір для реалізації проектів молодими людьми, тим самим впливати на життя міста. Для цього насамперед потрібно сформувати ініціативну групу.
      Мета - залучення активної молоді до створення умов для реалізації творчого, професійного та громадського потенціалу молодих громадян, захисту соціальних, економічних та творчих інтересів молоді, а також формування відповідальної громадської свідомості.
      Запрошуємо всіх активних, ініціативних, не байдужих до розвитку міста та свого майбутнього в цілому, прийняти участь в обговоренні даного питання.

  Свої ідеї, думки, питання та пропозиції можете залишати в даному блозі, а також відправляти на:
  e-mail: ti3@ukr.net
  моб. 0955377127
                                                                                    З повагою активісти міста Канева
  P.S. "Путь в тысячу миль начинается с одного шага" (Конфуций) Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

8 лютого 2010, 16:33 Коментарів: 87  Голосів: 4 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер

100 річчя Марії Харитонівни КАСИЧ

"Донбас" у Польщі?! Можливо! Незабаром!

Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА

Де можна зробити безкоштовний ПЛР-тест в Каневі та районі?

Українці отримають пріоритет у наданні медичної допомоги

Мовний закон: роз’яснення юристів системи БПД

Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова

Торік у Каневі народилася найменша кількість немовлят за останні п’ять років

У Каневі вирішили провести свято Водохреща в умовах локдауну

Популярні за тиждень:

На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

У Тернополі згадали героя, який віддав життя заради України: "Такий молоденький..." [2]

Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова [2]

Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА [2]

Торік у Каневі народилася найменша кількість немовлят за останні п’ять років [1]

Українці отримають пріоритет у наданні медичної допомоги [1]

Оприлюднено КВЕДи, які треба мати, щоб отримати «карантинну» допомогу [0]

Увага! Розшукується людина [0]

ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКОЮ! [0]

пенсія [0]

Про що зараз спілкуються:

ks09822
Укртелеком заломив в цьому місяці замість 220 гривень за 100мбс вже аж 260.Навіть в самому канівському Укртелекомі признають що це вже для Канева як-би-забагато,так як якийсь невідомий Октонет пла.. [весь]
На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

slavikf
[link]
На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

TOXA
Издалека к нам
На канівський ринок інтернет-послуг заходить новий провайдер [3]

slavikf
На це хочеться процитувати поручика Ржевського, та не буду
Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА [2]

WayBe
Кабінет міністрів України сьогодні, 20 січня, підтримав кандидатуру народного депутата від «Слуги народу» Олександра Скічка, у минулому шоумена та ведучого «Євробачення», н.. [весь]
Шоумен и ведущий "Евровидения" Александр Скичко возглавит Черкасскую ОГА [2]

TOXA
А если где-то в Германии вам откажут по той-же причине? А если у вас в Украине жена итальянка?
Українці отримають пріоритет у наданні медичної допомоги [1]

slavikf

Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова [2]

WayBe
Круто)
Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова [2]

vlada
ЯКЩО ТАК ПІДЕ І ДАЛІ то вже через 50 років у Каневі житиме 10000 осіб, а в районі - 2000 !? ЖАХ !
Торік у Каневі народилася найменша кількість немовлят за останні п’ять років [1]

WayBe
На 48-му році життя після хвороби відійшов до Господа протоієрей Володимир Цянцьо, настоятель і будівничий храму Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа мікрорайону Костянець міста Канів Черкаськ.. [весь]
Помер отець Володимир. [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Січень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"