Віддам кошенят в добрі руки! Їм півтора місяці. Дуже милі, лагідні і грайливі. Біля мами-кішки на сьогодні залишилось двоє: дівчинка і хлопчик. Кошенята чекають на турботливих господарів. Батько і мати - українські лісові коти. Ловлять залюбки мишей, пацюків (крис), ящірок. Не підпускають до оселі гадюк. Не перебірливі до умов існування. Тел. (097)2503138 Читати...
Віддам кошенят в добрі руки! Їм півтора місяці. Дуже милі, лагідні і грайливі. Є дівчинка і три хлопчики. Кошенята чекають на турботливих господарів. Батько і мати - українські лісові коти. Ловлять залюбки мишей, пацюків (крис), ящірок. Не підпускають до оселі гадюк. Не перебірливі до умов існування. Тел. (097)2503138 Читати...
Віддам кошенят в добрі руки! Їм півтора місяці. Дуже милі, лагідні і грайливі. Є дівчинка і три хлопчики. Кошенята чекають на турботливих господарів. Батько і мати - українські лісові коти. Ловлять залюбки мишей, крис, ящірок. Не підпускають до оселі гадюк. Не перебірливі до умов існування. Тел. (097)2503138 Читати...
Віддам кошенят в добрі руки! Їм півтора місяці. Дуже милі, лагідні і грайливі. Є дівчинка і три хлопчики. Кошенята чекають на турботливих господарів. Батько і мати - українські лісові коти. Ловлять залюбки мишей, крис, ящірок. Не підпускають до оселі гадюк. Не перебірливі до умов існування. Тел. (097)2503138 Читати...
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]